Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Blikken auto
Resultaat: 25 EUR

Blikken brandweerjeep 50-er jaren Fire Dept. no. 1 op batterijaandrijving. Japans, bespeeld, antenne mist 28x14x13cm. Cond.: R

Ca. 140 modelauto's
Resultaat: 25 EUR

Kavel met ca. 140 modelauto's. ca. 45 Modelauto's van het merk Matchbox. Ca. 35 Modelauto's van het merk Majorette. Ca. 10 Modelauto's van het merk Corgi en ca. 45 modelauto's van overige merken. Aut...

Jules Steiner A17
Startprijs 4.250 EUR

Steiner Paris A17. Open gesloten mond, blauw-groene paper-weight ogen en gaatjes in de oren. Blonde haren en open vingers. Inclusief originele kleding en schoentjes. L.: 83cm. Cond.: G

L.65 cm

Kerstner
Startprijs 450 EUR

Schouderplaat porseleinen popje met leren lijf. Schuin afgesneden hoofd met gesloten mond en lichtblauwe ogen. Ongesigneerd (waarschijnlijk een Franse modepop). L.: 32cm.

Kämmer & Reinhardt, Nr. 101
Startprijs 3.100 EUR

Kämmer & Reinhardt Nr. 101, Marie. Gesloten mond en geschilderde ogen. Alles origineel en in perfecte conditie

Googly, Hertel & Schwab
Startprijs 3.000 EUR

Googly, Hertel & Schwab Nr. 165. Bruine ogen en open vingers. Originele kleertjes en oud pruikje L.: 30cm.

Slaappop
Startprijs 15 EUR

Oude porseleinen pop 2e helft 20e eeuw met stoffen lichaam, porseleinen handjes, voetjes en slaapogen 44cm. Cond.: G

3 Gezichten pop
Startprijs 20 EUR

Oude porseleinen pop met 3 gezichten 2e helft 20e eeuw. Ongemerkt, stoffen lichaam, porseleinen voetjes en handjes 35cm. Cond.: G

Popje
Startprijs 10 EUR

Oude porseleinen pop 2e helft 20e eeuw met stoffen lichaam, porseleinen handjes en voetjes 32cm. Cond.: G

Knipmuts + 2 hoedjes
Startprijs 50 EUR

Drie antieke gekantkloste hoofdbedekkingen ca. 1900 Holland.Cond.: G

Slaappop
Startprijs 15 EUR

Oude porseleinen pop 2e helft 20e eeuw met stoffen lichaam, porseleinen handjes, voetjes en slaapogen 44cm. Cond.: G

Piano baby
Startprijs 90 EUR

Piano baby, beschadiging aan hand. Cond:R

Chinees A.M. 353
Startprijs 950 EUR

Chinees A.M. 353, stoffen lijf. Gesloten mond en bruine ogen. Kromme armen en benen (handen van papier-mache). L.: 42cm.

Minerva, celluloid
Startprijs 40 EUR

Celluloid Minerva, moet opnieuw geëlastiekt worden L.: 35cm. Cond.: G

Poppenwagen
Startprijs 100 EUR

Donkerbruine poppenwagen met kap, gemerkt A. Venema

Waspop Engels, met stolp
Startprijs 250 EUR

Waspop (waarschijnlijk montanari). Onderbenen en armen van papier-mache. Lichtblauwe glazen ogen, mohair pruik en leren schoentjes Nr. 1. L.: 29cm. In stolp.

Doopkleedje + Broche
Resultaat: 18 EUR

Antiek gekantklost doopkleedje ca. 1900 (50cm.) en een broche van bont en leer (8x7cm.)

Poppenservies met doos
Startprijs 25 EUR

Serviesje in doos; 1x kannetje, 1x suikerpot, 1x melkkannetje, 2x kop&schotel, 2 lepeltjes. Afbeeldingen van rose rozen en blauw-grijze bloemen. Cond.: G

3 Poppenserviesjes
Geen vanafprijs

3 Serviesjes: 1x oud serviesje, vermoedelijk Japans. 4x Kop&schotels, 1x theepot, 1x suikerpot, 1x melkkan. 1x blauw-wit nieuw serviesje en een Japans serviesje.

Servies
Startprijs 30 EUR

Porseleinen kinderservies in doos, 8-delig met bloemdecor 20e eeuw. 7x18,5x19,5cm. Cond.: G

Bebe Jumeau
Startprijs 1.200 EUR

Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.

Paris Bebe, Jodin
Startprijs 1.650 EUR

Paris Bebe, geleed lijf, "Jodin". Rariteit!. Boven 6 tanden, blauw-grijze ogen en open vingers. Originele kleertjes met lang donker haar. Stempel op het lichaam.

bakfout achter

A.M. Nr. 370
Startprijs 150 EUR

A.M. Nr. 370, lichaam tricot. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tandjes en bruine slaapogen. Leren armen met open vingers en houten schoentjes L.:38cm. Cond.: R

J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245
Startprijs 3.250 EUR

J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245. Open mond met 2 tanden boven, blauwe ogen en open vingers. Lichtblonde mohairpruik. Pop is in perfecte conditie.