Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen pop, 183X0
Startprijs 225 EUR

Gemerkt 183 x o. bruine vaste ogen en gesloten mond. originele kleding L.: 32cm. Cond.: U

A.M. 341, porseleinen hoofd
Startprijs 90 EUR

Porseleinen hoofd van A.M. 341. Slaapogen, lichaam is niet origineel. Cond.: G

Paul Haneus, celluloid
Startprijs 75 EUR

Paul Haneus, celluloid baby. Cond.: G

10 Popjes
Resultaat: 130 EUR

Kavel van 10 diverse popjes.

2 Schildpadpopjes
Resultaat: 130 EUR

2 Schildpadpopjes in zeer gave conditie met geschilderde ogen. 22,5cm. en 27,5cm.

Kastje met serviesje
Startprijs 30 EUR

Houten kastje met een serviesje. 5 Kop & schotels, 1 theepot, 1 suikerpot en een melkkan.

Doos flesjes en popjes
Startprijs 50 EUR

Lederen hoedendoos met flesjes en popjes van celluloid en porselein.

9 Pluche beesten
Resultaat: 50 EUR

9 Pluche beesten: 1x liggende leeuw Steiff 24cm. 1x Steiff mopshondje 10cm. 1x Steiff zwarte poedel 30cm. 1x kameel 20cm. 1x witte poedel 12cm. 1x Steiff Australië (Snobby) 12cm. 1x Steiff eekhoorn 11...

Celluloid pop, Hans
Startprijs 225 EUR

Hans van schildpad, kleine beschadiging aan de hals, kop 56cm. Lichaam 52-53 cm., blauwe vaste ogen oude schoentjes en mooi origineel pakje.

Celluloid pop, Celbach
Startprijs 50 EUR

Minerva baby celluloid pop, vaste blauwe ogen, open mond met 2 tanden boven. Lichte beschadiging aan de armen 36cm. Cond.: G

Pop, Frans
Startprijs 175 EUR

Frans of Belgisch popje Verlinge. Donker lang haar, gaatje in de oren, open vingers, geleed lijf en bruine vaste ogen 63cm. Zes tanden boven, oude schoentjes, beschadiging boven aan de rand van de kop...

Pop, K.W. (Konig Wernicke)
Startprijs 65 EUR

König und Wernicke, blauwe flirtogen, open mond met boven 4 tandjes, originele kleertjes 42cm. Cond.: U

Servies, kaptafel
Startprijs 45 EUR

Porseleinen poppen 5-delige lampetset in doos 20e eeuw. Cond.: G

Poppenstoel + tafel
Startprijs 15 EUR

Bamboe kinderstoel op wielen 20e eeuw 68x46x35cm. Met telraam (begin 20e eeuw) en extra voetenbankje. en klein tafeltje van bamboe. Cond.: G

Poppenstoel
Startprijs 15 EUR

Oude poppenstoel van natuurhout ca. 1960 64x32x31cm. Cond.: G

2 Poppen
Resultaat: 110 EUR

Kinderspeelgoed ossenkar ca. 1900 op wieltjes met twee Franse celluloid poppen in kledendracht 81x26x26cm. (poppen 30cm.) Cond.: G

Pop, Dep.
Startprijs 130 EUR

Porseleinen pop ca.42cm., Frans Dep.blauwe vaste ogen, tandjes boven beschadigd Cond:R

6 Poppen
Resultaat: 110 EUR

6 Poppen, origineel gekleed, porseleinen hoofd, stenen lichaam met pruik. Krullen en slaapogen 15cm. 1x Negerbaby 30cm. 1x Geheel porseleinen 13cm. COnd.: G

Chinese pop
Startprijs 10 EUR

Chinese pop, modern vinyl, vaste bruine ogen, gesloten mond.

Stoomwalsje
Resultaat: 30 EUR

Oude Engelse metalen stoomwals Mamod, 2e helft 20e eeuw 17x21x13cm. Cond.: G

Divers porselein
Startprijs 30 EUR

Doos divers porselein, borden etc. 20e eeuw. Cond.: G