Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Cloisonne kaarshouder
Startprijs 60 EUR

Antieke cloisonne blaker. Mogelijk Azië of Rusland in zeer goede staat 18x5,5x9,5cm. Cond.: G

Cloisone vaas
Resultaat: 35 EUR

Grote bronzen cloisonne vaas Japan 20e eeuw 24 x ø16cm. Cond.: G

Verzilverd roomstelletje
Startprijs 10 EUR

Roomstelletje van Douwe Egberts.Silver plated Melkannetje, suikerpotje en onderschoteltje 20e eeuw Cond.: G

Kruidenkastje
Resultaat: 80 EUR

Bijzonder kruidenkastje gemaakt door Societe Ceramique Maastricht Holland (Art Deco) in zeer goede staat 54x38x16cm. Cond.: G

Parelmoer doosje + kwastje
Resultaat: 60 EUR

Twee delen parelmoer begin 20e eeuw. 1x Aziatisch houten kistje met parelmoer inlegwerk van vogels en landschap 9x20x12cm.(deel mist). 1x Penseel met ivoren handvat 20xø1,5cm. Cond.: G

Appelketel
Startprijs 50 EUR

Antieke 19e eeuwse roodkoperen appelketel (gezwaluwstaart) in uitstekende staat, Holland 25xø21cm. Cond.: U

Appelketel + sigarenhouder
Startprijs 20 EUR

Rood koperen appelketel (repro) en tinnen gegraveerde sigarenhouder 20e eeuw (Azië) 19x23xø14cm. en 16xø10,5cm. Cond.: G

Snijmachine
Startprijs 25 EUR

Antieke uitgewerkte snijmachine gemerkt C.G. Vermoedelijk Duitsland ca. 1890. 35x20x15cm. Cond.: G

Vijzel
Resultaat: 13,5 EUR

Bronzen vijzel (11xø11cm.) ca. 1900 met stamper (20cm.) Cond.: G

Koperen wandlamp
Resultaat: 30 EUR

Grote koperen wandlamp in Louis Quinze stijl 20e eeuw 47x32x13cm. Cond.: G

Nabrander straaljager
Resultaat: 35 EUR

Na-verbrander van een straalmotor, van metaal 60xø23cm. Cond.: G

Koperen bonbonniere
Startprijs 90 EUR

Koperen bonbonniere met uitgewerkt deksel. Voostelling van twee Griekse dames ca. 1900 8xø17cm. Cond.: U

3 Messing figuren
Startprijs 20 EUR

3 Messing figuren met voorstellingen van paarden 20e eeuw. 17x16x8cm., 8x20x9cm. en 14x30x10cm. Cond.: G

Twee messing fotolijsten
Resultaat: 35 EUR

Twee messing/bronzen fotolijsten in de rococo stijl 20e eeuw 32x20x2cm. Cond.: G

Messing kandelaar
Startprijs 25 EUR

Antieke Engelse messing kandelaar 18e-19e eeuw met uitwerppin 22x8x8cm.

2 Koperen vazen
Startprijs 30 EUR

Twee oude koperen vazen 8-kantig met parelrand en uitgewerkte grepen in de vorm van een blad 20e eeuw. 22x16x12cm. Cond.: G

3 Antieke ketels
Startprijs 80 EUR

Drie antieke ketels 19e eeuw Hollands van rood koper. ø22cm. ø22cm. en ø22cm. Cond.: G

Koperen avondmaal
Startprijs 80 EUR

Koperen Heilig avondmaal (kopergeslagen) met mahoniehouten omlijsting 20e eeuw 69x45cm. Cond.: U

Zakketel
Resultaat: 10 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse zakketel, koper verchroomd 34xø25cm. Cond.: G

Doos messing figuren
Startprijs 30 EUR

Doos met diverse decoratieve messing figuren 20e eeuw Cond.: U

2 Koperen wandplaquettes
Startprijs 15 EUR

Twee roodkoper geslagen wandplaquettes 20e eeuw met een jongen en een meisje afgebeeld (Hummelstijl) 20x12x1cm. Cond.: G

Antieke koperen wandlamp
Resultaat: 10 EUR

Antieke wandlamp ca. 1900 van koper. 29x9x22cm. Cond.: U

4 Messing eikelkannetjes
Startprijs 15 EUR

4 Messing eikelkannetjes 20e eeuw 11-15cm. Cond.: G

Likeurkeldertje
Resultaat: 140 EUR

Oud mahoniehouten likeurkeldertje met inhoud 20e eeuw. 4 Glazen bewerkte karaffen met daarbij 16 likeurglaasjes. Lichte fineerschade 23x35x26cm. Cond.: G