Antieke cloisonne blaker. Mogelijk Azië of Rusland in zeer goede staat 18x5,5x9,5cm. Cond.: G
Roomstelletje van Douwe Egberts.Silver plated Melkannetje, suikerpotje en onderschoteltje 20e eeuw Cond.: G
Twee delen parelmoer begin 20e eeuw. 1x Aziatisch houten kistje met parelmoer inlegwerk van vogels en landschap 9x20x12cm.(deel mist). 1x Penseel met ivoren handvat 20xø1,5cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse roodkoperen appelketel (gezwaluwstaart) in uitstekende staat, Holland 25xø21cm. Cond.: U
Rood koperen appelketel (repro) en tinnen gegraveerde sigarenhouder 20e eeuw (Azië) 19x23xø14cm. en 16xø10,5cm. Cond.: G
Antieke uitgewerkte snijmachine gemerkt C.G. Vermoedelijk Duitsland ca. 1890. 35x20x15cm. Cond.: G
Grote koperen wandlamp in Louis Quinze stijl 20e eeuw 47x32x13cm. Cond.: G
Na-verbrander van een straalmotor, van metaal 60xø23cm. Cond.: G
3 Messing figuren met voorstellingen van paarden 20e eeuw. 17x16x8cm., 8x20x9cm. en 14x30x10cm. Cond.: G
Twee messing/bronzen fotolijsten in de rococo stijl 20e eeuw 32x20x2cm. Cond.: G
Antieke Engelse messing kandelaar 18e-19e eeuw met uitwerppin 22x8x8cm.
Twee oude koperen vazen 8-kantig met parelrand en uitgewerkte grepen in de vorm van een blad 20e eeuw. 22x16x12cm. Cond.: G
Drie antieke ketels 19e eeuw Hollands van rood koper. ø22cm. ø22cm. en ø22cm. Cond.: G
Koperen Heilig avondmaal (kopergeslagen) met mahoniehouten omlijsting 20e eeuw 69x45cm. Cond.: U
Antieke 19e eeuwse Hollandse zakketel, koper verchroomd 34xø25cm. Cond.: G
Doos met diverse decoratieve messing figuren 20e eeuw Cond.: U
Twee roodkoper geslagen wandplaquettes 20e eeuw met een jongen en een meisje afgebeeld (Hummelstijl) 20x12x1cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten likeurkeldertje met inhoud 20e eeuw. 4 Glazen bewerkte karaffen met daarbij 16 likeurglaasjes. Lichte fineerschade 23x35x26cm. Cond.: G