07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

Hangpetroleumlamp
Resultaat: 45 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp, compleet met kap en kraaltjes Jugendstil. Kap beschadigd ø29,5cm. Cond.: G

2 Bronzen olifantjes
Startprijs 10 EUR

2 Kleine in brons gegoten olifantjes op bronzen sokkel. Midden 20e eeuw Afrikaans 6x3x5cm. Cond.: G

Vijzel, lepel en wierookvaatje
Resultaat: 10 EUR

Dame, golfen
Resultaat: 60 EUR

Vrouwelijke golfspeelster van brons 21e eeuw. Marmeren sokkel 34x18x12cm. Cond.: U

Bronzen beeld De Denker, skelet
Resultaat: 130 EUR

Bronzen beeld voorstellend "De denker die te lang heeft gezeten" 21e eeuw. geheel staand op een zwart marmeren sokkel 32x20x14,5cm. Cond.: G

Tegeltableau
Resultaat: 35 EUR

8-Pas tegeltableau met voorstelling van Amsterdamse grachtenpanden uit diverse bouwjaren door D.D.S. begin 20e eeuw 52x56cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Startprijs 80 EUR

4 Tegels, tulpen
Startprijs 60 EUR

Vier 18e eeuwse tegels met tulpen in een vierkant. Alle tegels zijn gerestaureerd 13x13x1,5cm. Cond.: R