Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tiffany stijl lampje
Startprijs 60 EUR

Tiffany stijl lampje met bronskleurige voet en kelkvormige lampekap eind 20e eeuw. 31xø17,5cm. Cond.: G

Jugendstil tinnen bord
Startprijs 60 EUR

Jugendstil tinnen bord,ca. 1900, met afbeelding van een vrouwenhoofd. Klein scheurtje in de rand., ø 26.5 cm.

Lamp, Egyptische dame
Startprijs 50 EUR

Moderne lamp 20e eeuw met Egyptische vrouw (Nefertiti) op stoel (gips) 75x31x31cm. Cond.: G

Tiffany lamp, witte kap
Startprijs 125 EUR

Grote Tiffany stijl lamp met metalen voet 21e eeuw 60x38x38cm. Cond.: U

Spiegeltje
Resultaat: 25 EUR

Facetgeslepen spiegel in goudkleurige galerielijst 21e eeuw 61x47cm. Cond.: G

Driewielerpaard + auto
Startprijs 40 EUR

Driewielerpaard en oldtimer auto 20e eeuw 75x72x35cm. en 68x25x26cm. Cond.: R

Ivoren peper&zout strooiers
Startprijs 200 EUR

Peper en zout strooier van ivoor, 1e helft 20e eeuw, orientaalse vorm bewerkt met ieder een antilope olifant en een leeuw bewerkt H. 8.5 cm.

Zilverkleurig koffieservies
Startprijs 30 EUR

Oud 5-delig zilverkleurig Indisch koffieservies 20e eeuw. Tablet uitgewerkt, 2 kannen uitgewerkt, melk- en suikerkan uitgewerkt 47x28x25cm. Cond.: G

Zandloper
Resultaat: 60 EUR

Grote aparte zandloper van messing en metaal 20e eeuw (ontwerp Dali?), 28,5x12x12cm. Cond.: U

Galle lamp, rood/oranje
Startprijs 45 EUR

Galle stijl glazen lamp 21e eeuw, rozendecor 24xø12cm. Cond.: U

Wanddecoratie,gietijzer
Resultaat: 60 EUR

Grote bronzen tak met mussen. Koud beschilderd 20e eeuw, Weense stijl 52x30x10cm. Cond.: U

Tiffany lamp
Startprijs 100 EUR

Tiffany stijl lamp op brons gepatineerde voet eind 20e eeuw. Kap met diverse kleuren 51xø30cm. Cond.: G

Scheepsmodel
Resultaat: 25 EUR

Houten scheepsmodel 2e helft 20e eeuw, driemaster 57x66x12cm. Cond.: G

Bronzen lamp met figuur
Startprijs 550 EUR

Art-deco tafellamp, 1920/30, brons gepatineerd, in de vorm van een gnome,met op het hoofd dragend een vogel met 3 fittingen.Geheel staand op een marmeren sokkel. H. 67 cm.

Theeset op dienblad
Startprijs 20 EUR

Metalen theeset op dienblad in barokstijl 20e eeuw 42x25x15cm. Cond.: G

Klok met hond
Startprijs 15 EUR

Metalen klok 20e eeuw met batterij functie, voorstelling van een jachthond 56x60cm. Cond.: G

Duits gezangboek, zilver beslag
Resultaat: 275 EUR

Zeldzaam kerkelijk gezangboek barok Anno 1744 Duitsland. "Der Grosse baumgarten abgekurzt in grossen druk, Darum Monasterii Westphal F.E.B. de Fürstenberg Vicarius Generalis". Met 12 barok gravures en...

Kerkboekje, zilv. slot
Startprijs 175 EUR

Antiek kerkboekje in lederen band en verguld zilveren slot, Hollands gekeurd 1809.

Reis necessaire
Resultaat: 25 EUR

Antieke reisnecessaire in de vorm van een houten huisje (vermoedelijk Zwitserland/Oostenrijk). Bevat 1 vingerhoed, 1 parfumflesje, 1 naald en een naaldenkokertje 9x8x6cm. Cond.: G

Benen koker met uil
Resultaat: 60 EUR

Oude koker in de vorm van een uil gemaakt van been. Geheel uitgewerkt met een bosgezicht met uilen 21cm. Cond.: U

Canadees Lee-Enfield geweer
Startprijs 200 EUR

Canadees Lee--Enfield militair geweer uit 1943 "Nr. 4 K1 Long Branch". Geweer is onklaar gemaakt 112cm. Cond.: G

Wilhelmina karabijntje model 1948
Startprijs 250 EUR

Wilhelmina karabijn F.A. Herstal model 1948, genummerd 1840. Geweer is onklaar gemaakt 95cm. Cond.: G

Enfield 1853
Startprijs 150 EUR

Enkelloops voorlader Enfield model 1853. IS gebruikt geweest door de Indiase dienst. Geweer mist de kruitstok 138cm. Cond.: G

Frans geweer
Resultaat: 175 EUR

Frans enkelloops voorlader geweer model 1848, "Manufactuur im Peru" M.I. 1858. Mist kruitstamper 142cm. Cond.: R