Tiffany stijl lampje met bronskleurige voet en kelkvormige lampekap eind 20e eeuw. 31xø17,5cm. Cond.: G
Jugendstil tinnen bord,ca. 1900, met afbeelding van een vrouwenhoofd. Klein scheurtje in de rand., ø 26.5 cm.
Moderne lamp 20e eeuw met Egyptische vrouw (Nefertiti) op stoel (gips) 75x31x31cm. Cond.: G
Grote Tiffany stijl lamp met metalen voet 21e eeuw 60x38x38cm. Cond.: U
Facetgeslepen spiegel in goudkleurige galerielijst 21e eeuw 61x47cm. Cond.: G
Driewielerpaard en oldtimer auto 20e eeuw 75x72x35cm. en 68x25x26cm. Cond.: R
Peper en zout strooier van ivoor, 1e helft 20e eeuw, orientaalse vorm bewerkt met ieder een antilope olifant en een leeuw bewerkt H. 8.5 cm.
Oud 5-delig zilverkleurig Indisch koffieservies 20e eeuw. Tablet uitgewerkt, 2 kannen uitgewerkt, melk- en suikerkan uitgewerkt 47x28x25cm. Cond.: G
Galle stijl glazen lamp 21e eeuw, rozendecor 24xø12cm. Cond.: U
Tiffany stijl lamp op brons gepatineerde voet eind 20e eeuw. Kap met diverse kleuren 51xø30cm. Cond.: G
Houten scheepsmodel 2e helft 20e eeuw, driemaster 57x66x12cm. Cond.: G
Art-deco tafellamp, 1920/30, brons gepatineerd, in de vorm van een gnome,met op het hoofd dragend een vogel met 3 fittingen.Geheel staand op een marmeren sokkel. H. 67 cm.
Metalen theeset op dienblad in barokstijl 20e eeuw 42x25x15cm. Cond.: G
Metalen klok 20e eeuw met batterij functie, voorstelling van een jachthond 56x60cm. Cond.: G
Antiek kerkboekje in lederen band en verguld zilveren slot, Hollands gekeurd 1809.
Antieke reisnecessaire in de vorm van een houten huisje (vermoedelijk Zwitserland/Oostenrijk). Bevat 1 vingerhoed, 1 parfumflesje, 1 naald en een naaldenkokertje 9x8x6cm. Cond.: G
Enkelloops voorlader Enfield model 1853. IS gebruikt geweest door de Indiase dienst. Geweer mist de kruitstok 138cm. Cond.: G