Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Metalen kroonluchter
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame grote bronzen Empire kroonluchter, vuurverguld met groen, 6-lichts 19e eeuw 122xø55cm. Cond.: G

Scheepstelescoop
Resultaat: 300 EUR

Antieke scheeps-telescoop van koper met opschrift "Presented to the pupils of the R.M.I.B. for their instruction and amusement by Bro. Walter F. Potter P.M. 1260 april 1907". gemaakt door H.H. Sharlan...

Duits gezangboek, zilver beslag
Resultaat: 275 EUR

Zeldzaam kerkelijk gezangboek barok Anno 1744 Duitsland. "Der Grosse baumgarten abgekurzt in grossen druk, Darum Monasterii Westphal F.E.B. de Fürstenberg Vicarius Generalis". Met 12 barok gravures en...

Cloisonne vaas
Resultaat: 200 EUR

Grote Japanse bronzen cloisonne vaas eind 19e eeuw. Bijzonder rijk gedecoreerd met 3 plaquettes met landschappen en florale motieven 47xø27cm. Cond.: U

2 Empire vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee Empire -stijl vazen van koper met zwart metaal 20e eeuw in zeer goede staat 63xø22cm. Cond.: U

Kroonluchter
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke bronzen kroonluchter 12-lichts midden 20e eeuw. Louis Seize stijl met glazen versiering en lampekappen 77xø63cm. Cond.: G

Globus
Resultaat: 180 EUR

Globus, P.J.Oestergaard Berlin, ca. 1910, gelitografeerde segmenten op een papier mache bol. Erg gevlekt en bruin. 54x33 cm.

Frans geweer
Resultaat: 175 EUR

Frans enkelloops voorlader geweer model 1848, "Manufactuur im Peru" M.I. 1858. Mist kruitstamper 142cm. Cond.: R

Duits jachtgeweer
Resultaat: 150 EUR

Duits 19e eeuw enkelloops jachtgeweer, voorlader. Met kogels in de kolf en een houder voor de kogels. Haan mist 118cm. Cond.: R

5-Delig tuinset
Resultaat: 150 EUR

5-Delig oud metalen tuinset Franse stijl, 2e helft 20e eeuw. Groen geschilderd. 1x Bloemenconsole, 2 stoelen, 1 bankje en 1 tafel Cond.: G

Likeurkeldertje
Resultaat: 140 EUR

Oud mahoniehouten likeurkeldertje met inhoud 20e eeuw. 4 Glazen bewerkte karaffen met daarbij 16 likeurglaasjes. Lichte fineerschade 23x35x26cm. Cond.: G

Stoof met inlegwerk
Resultaat: 140 EUR

Stoof, noten fineer met inlegwerk,1e helft 20e eeuw,opp 4 gebogen poten. Met messing inzetpot. 51x31 cm.

Bronzen beeld De Denker, skelet
Resultaat: 130 EUR

Bronzen beeld voorstellend "De denker die te lang heeft gezeten" 21e eeuw. geheel staand op een zwart marmeren sokkel 32x20x14,5cm. Cond.: G

Bronzen wandlamp
Resultaat: 120 EUR

Antieke bronzen wandlamp Louis Seize stijl ca. 1880. Bijzonder mooi uitgevoerd 51x38x30cm. Cond.: U

Bronzen hanglamp
Resultaat: 110 EUR

Antieke zware bronzen hanglamp Hollands ca. 1900 met glazen kappen 59x60x60cm. Cond.: U

Vuurvergulde kandelaar
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke vuurvergulde kerkelijke 19e eeuwse kandelaar met opschrift "Exor Inte" 86xø20cm. Cond.: G

Franse kachel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse houtkachel "Deville Charleville", gietijzer geëmailleerd ca. 1900 66x58x45cm. Cond.: G

Bronzen lamp
Resultaat: 100 EUR

Antiek bronzen lamp ca. 1880 in Louis Seize stijl. Plafondlamp 38x45cm. Cond.: G

Vernikkelde godslamp
Resultaat: 100 EUR

Grote messing vernikkelde Godslamp 19e eeuw . Bijzonder mooi uitgewerkt. 75xø30cm. Cond.: G

Plafondlamp
Resultaat: 90 EUR

Antieke plafondlamp ca. 1900 met cameo-glazen kappen 25ø60cm. Cond.: G

Hostiehouder
Resultaat: 90 EUR

Antiek verguld zilveren hostiedoosje ca. 47gr. 2xø4,5cm. Cond.: U

2 Cloisonne vaasjes
Resultaat: 90 EUR

2 Cloisonne kraagvaasjes midden 20e eeuw. Ingelegd met bloemen en vogels 26xø14cm. Cond.: G

Thee-cassette
Resultaat: 90 EUR

Decoratieve Engelse theeset ca. 1900, staand op vier kogelvoetjes. Deksel gegraveerd met bloemmotieven. Interieur met 2 kopjes en 2 doosjes. Inclusief sleutel 61x27x13,5cm.

Tinnen kan, Jugendstil
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse Jugendstil tinnen snavelkan met jachtvoorstelling. Auerhaan op het deksel ca. 1900. "Imperial Zinn B en G" 38x22xø15cm. Cond.: G

Kruidenkastje
Resultaat: 80 EUR

Bijzonder kruidenkastje gemaakt door Societe Ceramique Maastricht Holland (Art Deco) in zeer goede staat 54x38x16cm. Cond.: G

2 Messing wandlampen
Resultaat: 80 EUR

Twee grote messing wandlampen, handgedreven 20e eeuw met drie kaarshouders (Holland) 76x40x22cm. Cond.: G

Bronzen wandlamp
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke bronzen wandlamp Louis Seize stijl ca. 1900 (zwaar uitgevoerd) 47x35x21cm. Cond.: U

Zilverkleurige fotolijst
Resultaat: 80 EUR

Grote fotolijst, zilver, met rozenmotief 20e eeuw 30x16cm. Cond.: G

Dubbelloops pistool voorlader
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuws dubbelloops damespistool (voorlader), aan de zijkant geëtst. 1 Haan is gebroken L.: 18cm.

Sterrenkijker
Resultaat: 80 EUR

Grote Polarex sterrenkijker in twee dozen met standaard 20e eeuw. Weinig gebruikt 120xø8cm. Cond.: U

Tiffany lamp
Resultaat: 75 EUR

Art Deco stijl Tiffany lamp op metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 44x14,5x14,5cm. Cond.: U

Tiffany lamp
Resultaat: 75 EUR

Art Deco stijl Tiffany lamp op metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 44x14,5x14,5cm. Cond.: U

Bronzen wandlamp
Resultaat: 75 EUR

Antieke bronzen wandlamp ca. 1900, rijkelijk uitgewerkt 44x42x9cm. Cond.: G

Tafel spiegel
Resultaat: 75 EUR

Mahoniehouten tafelspiegel 75x67x38cm.

Staande petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke staande petroleumlamp,voet van marmer en cloisonne . De houder en de kap zijn van groen glas en beschilderd met bloemen ca. 1910. 42xø15cm. Cond.: G

Klarinet
Resultaat: 70 EUR

Oude klarinet in koffer gemaakt door Kenosha Wisconsin USA in zeer goede staat 20e eeuw. 12x27x36cm. Cond.: G

Staande barometer
Resultaat: 70 EUR

Weerstation Holland, 1e helft 20e eeuw, kwikzilver thermoter en Aneroid barometer. Houtwerk opengewertkt snijwerk.34x23x13 cm.

Satsuma olielamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Satsuma olielamp met koperen voet en brander. het middendeel bestaat uit koper met beschildering van figuren en bladgoud ca. 1930 60xø15cm. Cond.: U

Satsuma lamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Satsuma olielamp met koperen voet en brander. het middendeel bestaat uit koper met beschildering van figuren en bladgoud ca. 1930 60xø15cm. Cond.: U

Messing heilig kruis
Resultaat: 60 EUR

Groot messing Heilig kruis ca. 1900 op Gotisch raam gemonteerd ,op houten sokkel 52x37x15cm. Cond.: G

Pijpenstandaard + pijpen
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollandse 19e eeuwse pijpencomfort van notenhout met extra pijpen (4 beschadigd, 1 heel) en messing binnenbak 59xø23cm. Cond.: G

Marmeren zuil
Resultaat: 60 EUR

Oude zwarte marmeren zuil 2e helft 20e eeuw, hoek gerepareerd 83xø11cm. Cond.: G

Parelmoer doosje + kwastje
Resultaat: 60 EUR

Twee delen parelmoer begin 20e eeuw. 1x Aziatisch houten kistje met parelmoer inlegwerk van vogels en landschap 9x20x12cm.(deel mist). 1x Penseel met ivoren handvat 20xø1,5cm. Cond.: G

Zandloper
Resultaat: 60 EUR

Grote aparte zandloper van messing en metaal 20e eeuw (ontwerp Dali?), 28,5x12x12cm. Cond.: U

Wanddecoratie,gietijzer
Resultaat: 60 EUR

Grote bronzen tak met mussen. Koud beschilderd 20e eeuw, Weense stijl 52x30x10cm. Cond.: U

Benen koker met uil
Resultaat: 60 EUR

Oude koker in de vorm van een uil gemaakt van been. Geheel uitgewerkt met een bosgezicht met uilen 21cm. Cond.: U

Bontjas + Hoedje
Resultaat: 60 EUR

Donkerbruine nerts jas met bijpassende hoofdbedekking 20e eeuw Cond.: G

Tiffany, blauw
Resultaat: 60 EUR

Tiffany lamp 21e eeuw. Gekleurd glas met een brons gepatineerde voet 31xø14cm. Cond.: U

Kolenkit ca. 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke Jugendstil eikenhouten kolenkit met messing beslag ca. 1900 Engeland. 35x33x54cm. Cond.: G

Dame, golfen
Resultaat: 60 EUR

Vrouwelijke golfspeelster van brons 21e eeuw. Marmeren sokkel 34x18x12cm. Cond.: U

Kleine kapstok
Resultaat: 55 EUR

Antieke kleine kapstok van gesneden hout ca. 1900 met olieverf schilderijtje van een zeegezicht 32x42x12cm. Cond.: G

4 Petroleumlampen
Resultaat: 55 EUR

4 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 3x Opaline glas 1x Normaal glas. 16-50cm. Cond.: G (2 glaasjes voor brander missen)

Barok kistje
Resultaat: 50 EUR

Dekselkistje in barokstijl ca. 1900 notenhout met fineer,oplopend deksel met ster intarsia. Cond:G, 18 x 32 x 26 cm.

Boek Johan Arnt
Resultaat: 50 EUR

Boek van Johann Arndt ca. 1700,Erbauungsbuch (samengaan kerken) met veel kopergravures.Titel ontbreekt.Bij ingebonden "Catechetische Einleitung (..)vom Wahren Christentum"leder band met sluiting Boek ...

Speeldoosje
Resultaat: 50 EUR

Oud notenhouten speeldoosje gemerkt Thorens Switzerland met drie melodiën namelijk "Grindelwaldlied", "Nach dem Räge schinnt Sunne", "Ich Kusse Ihre Hand Madamme". Klein defect (rem zit vast) 6x14x9cm...

Chinese rammelaar
Resultaat: 50 EUR

Chinese kinderrammelaar begin 20e eeuw gemaakt uit been. Rammelaar is compleet uitgewerkt en gedecoreerd met drakenmotief. Binnen met 4 kleine balltjes waarvan er 1 kapot is ø5,6cm. Cond.: G

Messenset
Resultaat: 50 EUR

24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.

Nikkelen theeservies
Resultaat: 50 EUR

Bijzonder 5-delig nikkelen theeservies ca. 1910 in Empire stijl (plate). Mooi uitgewerkt met guirlandes 56x22x31cm. Cond.: U

Barok wandlampje
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse wandlamp in barokstijl met nautilusschelp. Gemengd hout met rocailles 29x19x21cm. Cond.: G

Jugendstil petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil petroleumlamp ca. 1900, Oranjekleurig keramiek met polychroom bloembeschildering. Driekantig metalen montering met bloemotief en melkglazen kap 105cm.

Schaaltje met Afr.man
Resultaat: 50 EUR

Kruidenschaaltje 19e eeuw, parelmoer schaaltje in messing montuur. Afrikaanse man van beschilderd metaal. Gebruikssporen 15x11x7cm.

Damast tafelkleden + servetten
Resultaat: 50 EUR

Doos met damast tafelkleden (4 stuks) en servetten (9 stuks).

Hangpetroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Majolica hangpetroleumlamp ca. 1910, glazen kap met barst 57xø32cm. Cond.: G

W.M.F. Vaas
Resultaat: 45 EUR

Antiek Art-Deco gegraveerde W.M.F. vaas (metaal) Duitsland, 1e prijs 1936. 30xø15cm. Cond.: G

Stolpje voor een klok
Resultaat: 45 EUR

Oud glazen stolpje voor een klok 20e eeuw met zwart geëboniseerd houten voet 22xø17cm. Cond.: G

Twee lampen
Resultaat: 45 EUR

Twee moderne lampen met messing voet in goede staat 74xø33cm. Cond.: G

Tulplamp, 3-lamp
Resultaat: 45 EUR

Jugendstil stijl tulpenlamp met 3 brandpunten en rose kelklampekapjes. 21e eeuws 56x22x20cm. Cond.: G

5 Koffiemolens
Resultaat: 45 EUR

Vijf oude koffiemolens 20e eeuw van hout met koper of metaal Cond.: G

Hangpetroleumlamp
Resultaat: 45 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp, compleet met kap en kraaltjes Jugendstil. Kap beschadigd ø29,5cm. Cond.: G

Doofpot
Resultaat: 40 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse doofpot van messing met rood koper. 37xø27cm. Cond.: U

Twee lampen Wedgwood
Resultaat: 40 EUR

Twee moderne Wedgwood salonlampen in goede staat. 50xø25cm. Cond.: G

Twee lampen
Resultaat: 40 EUR

Twee moderne lampen, klassieke stijl met houten voet en koper. In goede staat 80x36cm. Cond.: G

Messing wandlamp
Resultaat: 40 EUR

Grote messing wandlamp Holland, handgedreven 20e eeuw met 2 kaarshouders 74x42x16cm. Cond.: G

Doos decoratieartikelen
Resultaat: 40 EUR

Doos decoratieartikelen 20e eeuw. O.a; Charlie Chaplin, negerorkest luchtballon etc. Cond.: G

2 Design schalen
Resultaat: 40 EUR

Twee silverplated schalen 20e eeuw. 1x Mexico Maja bord met parelmoer. 1x Modern design schaal ingelegd met natuursteen ø28cm. en 8x31x31cm. Cond.: U

Messing hanglamp
Resultaat: 40 EUR

Massief messing hanglamp 60-er jaren 55xø66cm. Cond.: G

Messing kaarskandelaar
Resultaat: 40 EUR

Grote messing kaarskandelaar in barokstijl 20e eeuw 53xø16cm. Cond.: G

2 Kandelaars, Empire stijl
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke koperen kandelaars ca. 1890 in classisime stijl 29cm. Cond.: G

Cloisone vaas
Resultaat: 35 EUR

Grote bronzen cloisonne vaas Japan 20e eeuw 24 x ø16cm. Cond.: G

Nabrander straaljager
Resultaat: 35 EUR

Na-verbrander van een straalmotor, van metaal 60xø23cm. Cond.: G

Twee messing fotolijsten
Resultaat: 35 EUR

Twee messing/bronzen fotolijsten in de rococo stijl 20e eeuw 32x20x2cm. Cond.: G

2 Koperen waterbakken
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke koperen waterbakken met hengsel (gerepareerd) en 1 hangweegschaal ø47cm. Cond.: R

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 35 EUR

Antieke tinnen kraantjeskan Holland 19e eeuw, oude restauratie 41xø12,5cm. Cond.: G

Hollands specerijen hangkastje
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands hangkastje ca. 1910 met keramiek laden voor kruiden etc. Kastje is wit gelakt. enkele beschadigingen 40x59x14cm. Cond.: R

Bronzen schrijfset, marmer
Resultaat: 35 EUR

Grote bronzen schrijfset ca. 1890 bestaande uit grote schaal, luciferdooshouder en kandelaar. Gesigneerd Dinant (Frankrijk) 46x36x4cm. 19x9cm. en 13x8x8cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 35 EUR

Doos diversen waaronder 4 oude koffiemolens, koperen bloembak en weegschaal Cond.: G

Kapstok ca. 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke kapstok ca. 1900 (vermoedelijk Schwarzwald) met een wild zwijn afgebeeld. mooi uitgewerkt 72x32x3cm. Cond.: G

Emaille reclamebord
Resultaat: 35 EUR

Emaille reclamebord met thermometer, Holland, midden 20e eeuw, "Ceresan von Bayer" aan de rand beschadigd. 41x17 cm.

5-Armige kaarsenstandaard
Resultaat: 35 EUR

Kerkelijke 5-armige kaarsenstandaard van messing, 19e eeuw, 51x43xø14cm. Cond.: U

Kaarsenkandelaar 5-armig
Resultaat: 35 EUR

Grote silverplated 5-lichts kandelaar, klassiek 21e eeuw 48cm. Cond.: U

Kleine paardenlamp
Resultaat: 35 EUR

Lamp met stijgerend paard 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekapjes 45xø52cm. Cond.: G

Grote oliekruik
Resultaat: 35 EUR

Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G

Wanddecoratie zwaard op hout
Resultaat: 35 EUR

Wanddecoratie, zwaard op houten ondergrond 2e helft 20e eeuw. Getiteld "The sword of Charlemagne". Kruisvormig bronzen greep met goudkleur versierd. 95cm.

Tegeltableau
Resultaat: 35 EUR

8-Pas tegeltableau met voorstelling van Amsterdamse grachtenpanden uit diverse bouwjaren door D.D.S. begin 20e eeuw 52x56cm. Cond.: G

Koperen wandlamp
Resultaat: 30 EUR

Grote koperen wandlamp in Louis Quinze stijl 20e eeuw 47x32x13cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 30 EUR

Oude bajonet WO II 1942, "UFH UOS" 41cm. Cond.: G