Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan te Wierik
Resultaat: 4.250 EUR

Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U

Schilderij met poezen, vergulde lijst
Resultaat: 2.250 EUR

Carl Reichert (1836 - 1918 Oostenrijk), gesigneerd met pseudoniem J. Hartung, olieverf op paneel, spelende poezen met kreeft in een mand 17x33cm. Cond.: U

J.H.B. Koekoek
Resultaat: 2.250 EUR

Johannes Hermanus Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op linnen, strandgezicht Katwijk met figuren te paard en bomschuit 40x60cm. Cond.: G

Evert Moll
Resultaat: 1.750 EUR

Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, schepen in de Rotterdamse haven 100x60cm. Cond.: G

Schilderij, W. Dommersen
Resultaat: 1.500 EUR

William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, molen met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, W. Dommersen
Resultaat: 1.500 EUR

William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, kerk met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G

M. de Jongere, havengezicht
Resultaat: 950 EUR

Marinus de Jongere (1912 Amsterdam - Rotterdam), olieverf op linnen, het witte huis te Rotterdam (ooit het hoogste gebouw van Rotterdam) 40x50cm. Cond.: G

Corneille, litho
Resultaat: 800 EUR

Guillaume Corneille Nr. 88/250, zeefdruk op papier, kat met zon 121x90cm. Cond.: G

August W. van Voorden
Resultaat: 600 EUR

August Willem van Voorden (1881 - 1921 Rotterdam), wordt ook wel de Breitner van Rotterdam genoemd, olieverf op linnen, de maaskant 20x24cm. Cond.: G

M. de Jongere, aquarel
Resultaat: 475 EUR

Marius de Jongere (Amsterdam 1912 - 1977 Rotterdam), aquarel op papier, gezicht op de Bergse plas te Hillersberg bij Rotterdam 70x30xcm. Cond.: G

Jan Hoogsteijns, "Augustus"
Resultaat: 450 EUR

Jan Hoogsteijns (Beverloo 1935 -), o.a. museum van Schone kunsten in Bergen, olieverf op linnen, titel "Augustus" 50x70cm. Cond.: G

G. Sedatis Grosser. stilleven
Resultaat: 450 EUR

Gisela Sedatis-Grosser (1935 - 2007 Berlijn), olieverf op paneel, vaas met bloemen en paradijsvogel 36x50cm. Cond.: U

Wijnands
Resultaat: 450 EUR

J.F.P. Wijnands 1857, olieverf op linnen, bok met schapen 32x27cm. Cond.: G

Arnout van Gilst
Resultaat: 400 EUR

Arnout van Gilst (Den Haag 1898 - 1982), olieverf op linnen, zicht op Dordrecht 50x70cm. Cond.: G

Xeno Münninghof
Resultaat: 350 EUR

Xeno Münninghof (1873 Deventer - 1944 Barneveld), olieverf op linnen, heidelandschap met vennen 40x60cm. Cond.: G

G.J.H. Poggenbeek, koeien
Resultaat: 350 EUR

G.J.H. Poggenbeek 1887 (1853 Amsterdam - 1903 Amsterdam), olieverf op paneel, landschap met koeien 32x24cm. Cond.: U

Monogram
Resultaat: 350 EUR

Monogram L.C..W.J. 19e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: R

Schilderij, Mori Kinsen
Resultaat: 350 EUR

Kichigoro Mori Kinsen (1888 - 1959 Japan), olieverf op linnen, wilde rivier 64x95cm. Cond.: U

Wim Izaks
Resultaat: 350 EUR

Wim Izaks (Eibergen 1950 - 1989 Enschede), acryl op paneel, absctracte compositie 65x90cm. Cond.: U

Jan Cossaar, kerkinterieur
Resultaat: 300 EUR

Jan Cossaar (Amsterdam 1874 - 1966 Den Haag), aquarel op papier, gezicht op een kerkingang met figuren 35x27cm. Cond.: U

Henk Schuring
Resultaat: 300 EUR

Henk Schuring (Enschede 1928), olieverf op linnen, abstracte compositie 40x60cm. Cond.: G

Vossenjacht
Resultaat: 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd (B. Krautel?), olieverf op paneel in baroklijst, vossenjacht 40x20cm. Cond.: U

W. van Norden
Resultaat: 250 EUR

Wim van Norden (1883 Amsterdam), olieverf op linnen, impressionistisch landschap met boerderij en figuren 60x80cm. Cond.: U

Schilderij, B.H. Bolink
Resultaat: 235 EUR

Bert Henry Bolink ca. 1900 (Deventer 1876 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, boerenschuur met boerin en kippen 44x55cm. Cond.: G

Stilleven
Resultaat: 225 EUR

Gasteiger ca. 1930 Duitse school, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 41x57cm. Cond.: R

Schilderij, J. Knikker junior
Resultaat: 200 EUR

Jan Knikker junior (Leiden 1911 - ), olieverf op linnen, Zuidhavenpoort Zierikzee 24x18cm. Cond.: G

F. Baaijens
Resultaat: 200 EUR

Frans Baayens (1896 Enschede), olieverf op linnen, de watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G

Ets, Marius Bauer
Resultaat: 185 EUR

Marius Bauer (1867 Den Haag - Amsterdam 1932), ets op papier (ets is dubbel gesigneerd en gemonogrammeerd), Oosters winkeltje (Verso etiket van E.J. van Wisselingh Co Rotin 78-80 Amsterdam) 20x24,5cm....

Schilderij, 19e eeuws
Resultaat: 175 EUR

Onduidelijk monogram 19e eeuw (vermoedelijk Duitsland), olieverf op linnen, riviergezicht met kathedraal 44x37cm. Cond.: G

Stilleven
Resultaat: 175 EUR

J, Callani, vermoedelijk Italië, olieverf op linnen, stilleven met schilderspalet etc. 120x80cm. Cond.: G

B.H. Bolink
Resultaat: 175 EUR

Bert Henri Bolink (1876 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, bosgezicht met figuren 43x33cm. Cond.: U

F. Baaijens
Resultaat: 160 EUR

Frans Baayens (1896 Enschede), olieverf op linnen, de bommelas bij Buurse 50x70cm. Cond.: G

Monogram H.R., Bad Bentheim
Resultaat: 160 EUR

Monogram H.R. 20e eeuw, olieverf op linnen, kasteel Bad Bentheim (naar Ruysdael) 100x70cm. Cond.: U

Schilderij, P. Smidt
Resultaat: 150 EUR

P. Smidt 1995, acryl op linnen, moderne compositie 70x80cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, gouache
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1890, gouache op papier, plasgezicht met molens en schapen in de stijl van de Haagse school 66x47cm. Cond.: G

C. Wesselink
Resultaat: 150 EUR

Chr. Wesseling ca. 1900, olieverf op linnen, paardekar op het land 33x50cm. Cond.: G

C. Wesselink
Resultaat: 150 EUR

Chr. Wesseling ca. 1900, olieverf op linnen, boer bij schaapskooi 51x35cm. Cond.: G

Schilderij, H.F. de Grijs
Resultaat: 150 EUR

H.F. de Grijs 1916 (1866 - 1933 Almelo), houtskool op papier, dansend op een feest 57x31cm. Cond.: U

D. Pelotti, strandgezicht
Resultaat: 150 EUR

D. Pelotti 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met spelende kinderen 40x50cm. Cond.: G

D. Pelotti, strandgezicht
Resultaat: 150 EUR

D. Pelotti 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met vele figuren 40x50cm. Cond.: G

A. van Leeuw, strandgezicht
Resultaat: 135 EUR

Gesigneerd A. van Leeuw 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 60x90cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig, olieverf stilleven
Resultaat: 135 EUR

Onduidelijke signatuur,Stilleven met aardewerk 30e jaren Art deco olieverf op linnen 45 bij 55 cm. Cond. U

Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 130 EUR

Dupre 21e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 50x60cm. Cond.: G

2 Ikonen ca. 1860
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke ikonen ca. 1870 op beuken paneel. Polychrome beschildering (wormgaatjes) 18x14,5cm. en 18x13cm. Cond.: G

D. Pelotti
Resultaat: 125 EUR

D. Pelotti 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Tilly Moes, bloemstuk
Resultaat: 125 EUR

Tilly Moes ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met bloemen op vaas 60x40cm. Cond.: G

Landkaart 18e eeuw
Resultaat: 125 EUR

18e Eeuwse landkaart "Imperium Romano - German Schema VI", gravure op papier 55x36cm. Cond.: U

Aquarel, Jina
Resultaat: 120 EUR

Jina ca. 1920, aquarel op papier, koningin in Art Nouveau stijl 20x30cm. Cond.: G

Jelle Hoogstra
Resultaat: 120 EUR

Jelle Hoogstra '93 (1924 Leeuwarden - 2003), gemengde techniek op papier, vier vrouwen Cond.: U

Schilderij, Assenberg
Resultaat: 110 EUR

G. van Assenbergh ca. 1920, olieverf op linnen, gracht van Amsterdam 40x50cm. Cond.: G

Jan van Rhijnnen
Resultaat: 110 EUR

Jan van Rhijnnen (Den Haag 1859 - 1927), aquarel op papier, waterkant met eenden 38x55cm. Cond.: U

Jonge edele, Duits
Resultaat: 110 EUR

Miniatuurportret van een jonge militair 19e eeuw (Duitsland - Oostenrijk). Onduidelijk gesigneerd (D. Isabey?) 9x7cm. Cond.: G
Zoon van Napoleon, hertog von Reichstadt

Stal interieur met koe
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 27,5x37,5cm. Cond.: G

Stal interieur met koe
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 36x27cm. Cond.: G

Schilderijte op ivoor
Resultaat: 100 EUR

Oosterse miniatuurbeschildering 19e eeuw op ivoor of been in uitmuntende kwaliteit met mooie details 6x5,5cm. Cond.: U

S. Raul, dame op ezel
Resultaat: 100 EUR

S. Raul 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met vrouw op ezel 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, McKenna
Resultaat: 100 EUR

Mc. Kenna 20e eeuw, olieverf op linnen, Ierse paardenmarkt 40x50cm. Cond.: U

Schilderij, botter op zee
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilboot 50x70cm. Cond.: G

J. Th. Unger, landschap
Resultaat: 90 EUR

J. Th. Unger ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met knotwilgen en boerderij 50x70cm. Cond.: G

Jan Herman Coster, visser
Resultaat: 85 EUR

Jan Herman Coster (Almelo 1846 - Apeldoorn 1960), olieverf op linnen, visser aan het water 24x32cm. Cond.: G

J. Evans, strandgezicht
Resultaat: 80 EUR

J. Evans ,20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Lorjee, watermolen
Resultaat: 80 EUR

J. Lorje 79, olieverf op paneel, de watermolen van Haaksbergen 68x51cm. Cond.: G

Toren bij een ophaalbrug
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, kasteel met ophaalbrug 50x40cm. Cond.: G

Strandgezicht
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G

B. Kusecki '85, rabbijn
Resultaat: 80 EUR

B. Kusecki '85, olieverf op paneel, rabbijn 16x24cm. Cond.: U

A.Broekman
Resultaat: 75 EUR

A.Broekman ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met tinnen kan en zonnebloemen 50x70cm. Cond.: G

Jaap Pronk, olieverf
Resultaat: 75 EUR

Jaap Pronk, acryl op paneel, landschap 69x87cm. Cond.: U

A. Stroh 2002
Resultaat: 75 EUR

A. Stroh 2002 (Geb. Rusland), acryl op linnen, "raum 4", abstracte compositie 50x60cm. Cond.: U

Gerard Diepeveen, parkgezicht
Resultaat: 75 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), naar August Macke, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U

P. de Bruin
Resultaat: 70 EUR

P. de Bruin begin 20e eeuw, olieverf op linnen, gracht Amsterdam (klein scheurtje) 40x50cm. Cond.: G

C. Bolding, ets
Resultaat: 70 EUR

Cees Bolding (1897 Wormerveer - 1979 Den Haag), lithografie op papier, Volendamse jongens 44x30cm. Cond.: G

Gerard Diepeveen, dame met hoed
Resultaat: 70 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), naar Picasso, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U

Schilderij, jongentje met kalf
Resultaat: 65 EUR

Ongesigneerd schilderij ca. 1920, olieverf op linnen, jongen met kalf (restauratie middenboven) 33x40cm. Cond.: R

Gerard Diepeveen, naar Picasso
Resultaat: 65 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), naar Picasso, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: G

8 Plaatjes, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

8 Ongesigneerde gravures 18e eeuw Holland, gravure op papier. Acht handgekleurde gravures met Nederlandse vooorstellingen in goede kwaliteit 9,5x8cm. Cond.: G

Willy Beekhuyse, stilleven
Resultaat: 60 EUR

Willy Beekhuyse begin 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, vogel
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, winterlandschap met vogels 36x54cm. Cond.: G

Stroethoff, winter
Resultaat: 60 EUR

Stroethoff 20e eeuw, olieverf op linnen, sneeuwgezicht met oude waterput 30x40cm. Cond.: R

Beekman
Resultaat: 60 EUR

A. Beekman ca. 1910, olieverf op linnen, watergezicht met vissers en bosrand 55x37cm. Cond.: G

Marianne Naerebout
Resultaat: 60 EUR

Marianne Naerebout (1958 Rotterdam), kunstwerk op kunststof, 29,5x29,5cm. Cond.: U

Corneille
Resultaat: 60 EUR

Corneille, drukwerk op stof (texoprint), vrouw met kat en duif 72x72cm. Cond.: U

Gravure
Resultaat: 60 EUR

J. Boydell, gravure 19e eeuws naar een voorbeeld van de 18e eeuw. Alchemist "Physick" 29x40cm. Cond.: U

Schilderij, Veluwe
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1890, olieverf op paneel, romatisch landschap met huisje 35x25cm. Cond.: G

Kind in bruine kleding
Resultaat: 60 EUR

Miniatuur van een jongen ca. 1900. Onduidelijk te zien of het voorgedrukt is of misschien origineel is ø11cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 55 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x60cm. Cond.: G

Schilderij W. Michelbrink
Resultaat: 50 EUR

W. Michelbrink 20e eeuw, olieverf op linnen, abstracte compositie 60x80cm. Cond.: G

Landkaart Zutphen
Resultaat: 45 EUR

Landkaart van de stad Zutphen aan de IJssel 17e-18e eeuw (vermoedelijk Blauw), ets op papier 31x23cm. Cond.: G

Gesigneerd Brown, stilleven
Resultaat: 45 EUR

Gesigneerd Brown, nieuwwaardig, stilleven 21e eeuw. 30x40 cm. Cond.: U

Moerkerken
Resultaat: 45 EUR

H. van Moerkerken 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met schapen 24x18cm. Cond.: G

Gesigneerd Kleyn
Resultaat: 45 EUR

Gesigneerd Kleyn20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht 18x24cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 40 EUR

W. Tomson 20e eeuw, olieverf op paneel, halfnaakte dame 25x20cm. Cond.: G

Aquarel W.K. de Wijs
Resultaat: 40 EUR

W.K. de Wijs 1942 (Rotterdam 1884 - 1964 Enschede), aquarel op papier, landschap met korenschoven 48x38cm. Cond.: G

2 Maal Donkerspel
Resultaat: 40 EUR

2x G. Donkerspel 20e eeuw, olieverf op paneel, watergezicht met figuren 13x18cm. Cond.: G

Toegeschreven aan Frans Hoos, achteraanzicht huis
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1920,Toegeschreven aan Frans Hoos, olieverf op linnen, dorpsstraatje 33x50cm. Cond.: G

Range, landschap met koeien en eenden
Resultaat: 35 EUR

Range Hollandse school, olieverf op linnen, landschap met koeien en eenden 50x60cm. Cond.:U

P. Terpstra, landschap
Resultaat: 35 EUR

P. Terpstra ca. 1920, olieverf op linnen, landschap met boer en koeien 24x30cm. Cond.: G