Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

93 Delen zilver bestek
Resultaat: 1.600 EUR

93-Delig zilveren bestek Duits 800/000 bestaande uit; 6 tafelmessen, 6 dessertmessen, 6 tafelvorken, 6 dessertvorken, 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 3 viscouverts, 2 dienlepels, 1 sauslepel, 1 vleesvo...

Zilveren bouilloir
Resultaat: 1.000 EUR

Engels zilveren bouilloir op 4 klauwpoten met mooi ingelegd vast hengsel. Prachtig stuk 925/000, ca. 1640gr. 33x23x15cm.

Zilveren servies
Resultaat: 875 EUR

Schitterend 4-delig Engels servies Sheffield 1958 van de maker M & W. Mooi strak model 925/000, ca. 1431gr. (653gr. + 478gr. + 300gr.) Cond.: U

Zilveren kan
Resultaat: 600 EUR

Zilveren geribte kan met deksel, waarschijnlijk Spanje, H.35 cm. xø 15 cm.

Zilveren theeservies
Resultaat: 560 EUR

Prachtig 3-delig Engels servies, Sheffield 1905. Scharnierend deksel (ingezonken), Queen-Anne stijl, 925/000, ca. 845gr. Cond.: U

Zilveren theeservies
Resultaat: 550 EUR

Fraai 3-delig Engels zilveren theeservies, Elkington & Co. 925/000 657gr. 12x22,5x10,5cm. Cond.: G

Zilveren theeservies
Resultaat: 525 EUR

Mooi strak model zwaar zilveren Engels 3-delig theeservies rustend op 4 bolpootjes, 1937 Chester, 925/000, ca. 840gr. (508gr.+296gr.) Theepot: 27cm. Cond.: U

Zilveren cabaret
Resultaat: 500 EUR

ZIlveren cabaret op bewerkte pootjes, Chester gekeurd 1840. ca. 750gr.

Zilveren zoutvat
Resultaat: 375 EUR

Zilveren zoutvat in barokstijl, Hollands gekeurd 19e eeuw (in de stijl van de 17e eeuw) ca. 163gr.

Zilveren koffiekan
Resultaat: 350 EUR

Zeer mooie Engelse zilveren theepot begin 20e eeuw. 925/000, ca. 584gr. H:18cm. Cond.: U

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 280 EUR

Apart Hollands zilveren peper en zoutstel midden 20e eeuw, echtpaar met Markense kledendracht., 925/000, ca. 176gr. H:8,5cm. Cond.: G

Zilveren hengselmandje
Resultaat: 275 EUR

Ovaal zilveren opengewerkt hengselmandje met blauw glazen inzet ,1e helft 20e eeuw. Hollands groot keur 835/000, 26,5x11x7,5cm. Cond.: G

Zilveren wijnkelk
Resultaat: 275 EUR

Antieke zilveren wijnbeker, handgegraveerd MT. ABJ, Haag. groot keur 835/000, ca. 104gr., 9xø7,5cm. Cond.: U

Dekselbus Spaans zilver
Resultaat: 270 EUR

Mooie zilveren met de hand gegraveerde dekselbus, vermoedelijk Spaans. 925/000 ca. 470gr. 18xø12,5cm. Cond.: G

Zilveren theebus
Resultaat: 250 EUR

Prachtige antieke Engels zilveren theebus 925/000 ca. 97gr. Cond.: U

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 250 EUR

Zilveren presenteerdoos met opstaande bewerkte rand 925/000 ca. 519gr. 3,5x20,5x10cm. Cond.: U

Zilveren suiker- en melkkan
Resultaat: 250 EUR

Melkkan en suikerpot 20e eeuw, gest.Reproduction circa 1770,Sterlingsilber 925/000, H. 8 en 10.5 cm., ca. 440 gr.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 220 EUR

Prachtige zilveren 4-armige kandelaar, Duitsland. 835/000, 578 gr. 18x19x19cm. Cond.: U

Zilveren Chinees bord, 19e eeuw
Resultaat: 210 EUR

19e Eeuws Chinees zilveren bord met florale motieven en geschulpte rand. 835/000, ca. 280gr., ø22cm. Cond.: G

Kristallen karaf, zilveren montuur
Resultaat: 200 EUR

Mooie kristallen schenkkan met zwaar zilveren dekselmontuur. Voorzien van florale motieven 925/000 35cm.

Zilveren kelk
Resultaat: 200 EUR

Zilveren gedreven beker, gegraveerd met Joodse ster, ca. 1900, ca.180gr. 14,5xø8cm.

Theebus, zilv. dop
Resultaat: 200 EUR

Kristallen Hollands ovale theebus met zilveren deksel voorzien van bloemmotief. 835/000 8x9x7,5cm. Cond.: U

Gouden vestzakhorloge
Resultaat: 200 EUR

Gouden zakhorloge ca. 1920 585/000 van het merk Lepina ø4,8cm. Origineel Cond.: G

Zilveren wijnkelk
Resultaat: 190 EUR

Jugendstil zilveren wijnkelk. 835/000,ca. 268gr. 21xø6,5cm. Cond.: U

7 Delen djokja zilver
Resultaat: 160 EUR

Djokja zilveren 7-delig pindastel. Keur: V, buitenlandse werken ca. 1920, 900/000, ca.302gr. Ø8cm. en ø14cm. Cond.: U

Zilveren sigaretten etui
Resultaat: 160 EUR

Mooi goud op zilveren sigarettenetui 30-er jaren 900/000 ca. 128gr. 8,5x8,5cm. Cond.: G

Tas met zilv. beugel + ketting
Resultaat: 150 EUR

Zeer mooi antiek velours Hollands zilveren beugeltas met eikeltjes als sluiting en zilveren ketting. Zeer apart 835/000 ,102gr. 14cm. Cond.: U

Zilveren visbestek
Resultaat: 150 EUR

12-Delig zilveren visbestek in euit, Nürnberg 800/000 Cond.: U

12 Zilveren theelepeltjes
Resultaat: 150 EUR

12 Zilveren theelepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1930.

Silver-plated besteksetje
Resultaat: 130 EUR

Antiek silver-plated dessert bestekcassette ca. 1910. Duitsland, 24 delig, 12-persoons 22x21cm. Cond.: G

12 Delen zilver
Resultaat: 120 EUR

Twaalf delen zilver, bestaande uit een taartschep, gebaksvorkjes, diverse lepeltjes en zuurprikker. Voorzien van een roosmotief , ca.235gr. Cond.: G

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 120 EUR

Engels zilveren peper en zoutstel met glazen interieur. 925/000, ca. 270gr. H: 11,5cm. Cond.: G

Silverplated Tiffany schaaltje
Resultaat: 120 EUR

Decoratieve schaal USA 1e helft 20e eeuw, onderkant gemerkt:Tiffany. Schaal heeft monogram MS., H.7 cm.

Zilveren horlogekast 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Antieke zilveren 18e eeuwse zakhorloge omkast met geciseleerde voorstelling. 29gr. 2,5xø5cm. Cond.: G

3 Zilveren portemonnees
Resultaat: 110 EUR

3 Zilveren maliën portemonnees. 1x 900/000 Hollands 1916 gekeurd. 2x 835/000 Duits begin 20e eeuw Cond.: G-R

Zilveren juslepel
Resultaat: 110 EUR

Schitterende antieke Hollands zilveren sauslepel met getorste steel, voorzien van parelrand, MT: AK 47 Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1880, ca. 49gr. 16cm. Cond.: U

Zilveren kandelaar
Resultaat: 110 EUR

3-Armige zilveren kandelaar ca. 1930, MT: Emil Hermann. Uitneembare houders 925/000 18,5x26,5cm.

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 100 EUR

Sterling zilveren sigarettendoos. gegraveerd deksel met Hindoeistische voorstelling. Gemerkt Bangkok Sterling 20e eeuw. 3,5x10,5x9cm.

2 Kandelaars
Resultaat: 100 EUR

Stel Engelse kandelaars, Wallace 925/000, ca. 632gr. 8xø9,5cm. Cond.: G

Boterstolp, zilv. knop
Resultaat: 100 EUR

Kristallen boterstolp met zilveren knop 12x12cm. Cond.: R

Zilver
Resultaat: 100 EUR

Twee handgemaakte slavenarmbanden en choker van zilver (vermoedelijk India). Gewicht slavenarmbanden ca. 150gr. Gewicht choker ca. 245gr.

Zilveren snuifdoos
Resultaat: 90 EUR

Zeer mooi antiek bewerkte Scandinavisch zilveren snuifdoos 8,5x5x2cm. , ca. 91gr. gehalte 815/000

Zilveren sauslepel
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands zilveren specerijenlepeltje, MT: JV, Jan van der Velden Amsterdam, ca. 1840, 835/000, ca. 7gr. 10cm.

2 Zilveren schaaltjes
Resultaat: 90 EUR

Twee Amerikaans zilveren schaaltjes Georg Jensen 925/000 ca. 68gr. 10x7cm. Cond.: G

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 90 EUR

Zes zilveren vergulde Deense geëmailleerde lepeltjes in origineel etui 925/000 Cond.: U

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 85 EUR

Antiek Hollands zilveren pillendoosje met scharnierdeksel ca. 10gr. 0,8x2,8x2,2cm. Cond.: G

Soepschep
Resultaat: 80 EUR

Antiek zilveren soepopdienlepel met houten steel 35cm. Cond.: G

10 Zilveren ringen
Resultaat: 80 EUR

10 Zilveren ringen, ca.80 gr.

10 Zilveren ringen
Resultaat: 80 EUR

10 Zilveren ringen, ca.60 gr.

3 Zilveren fotolijstjes
Resultaat: 80 EUR

Drie zilveren miniatuur fotolijstjes. 925/000, ca. 38gr. 2,5x4,5cm. Cond.: U

Jugendstil taartschep
Resultaat: 80 EUR

Zware zilveren Jugendstil taartschep voorzien van handgravure 800/000 ca. 154gr. 30cm. Cond.: U

Zilveren schaaltje
Resultaat: 80 EUR

Opengewerkt presenteer schaaltje,Duitsland 1e helft 20e eeuw, MZ zilver 800/000, binnenkant met 3 engeltjes buitenrand opengewerkt met bloemmotief. 17 x 13 cm., ca. 113 gr.

2 Zilveren schaaltjes
Resultaat: 80 EUR

2 Opengewerkte presenteer schaaltjes, Duitsland 1e helft 20e eeuw, meesterteken silber 800/000 en 835/000, binnenkant 1 met engeltjes andere met bloemmotief. rand opengewerkt. 12 x 10 cm. en 12 x 9 c...

Zilveren maliënkolder
Resultaat: 75 EUR

Antiek Hollands zilveren beugelbeursje in goede staat ca. 44gr. Cond.: U

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 75 EUR

Antiek Hollands zilveren naaldenkokertje ca. 4gr. 7cm. Cond.: G

2 Zilveren vaasjes
Resultaat: 75 EUR

Twee zilveren vaasjes begin 1900 925/000 ca. 141gr. 7xø6,5cm. Cond.: G

Strooier in bloemvorm
Resultaat: 70 EUR

Bloemvormig zilveren theezeef. 800/000, ca. 34gr. bloem is ø6,5cm

Olijvenschaaltje,3 vaks
Resultaat: 70 EUR

Zilveren cabaret met zeepaard handgreep. 925/000, ca. 115gr., 21x21cm. Cond.: U

2 Grote lepels
Resultaat: 70 EUR

Set zilveren bewerkte dienlepels 800/000 ca. 141gr. Cond.: G

Zilveren sigaretten etui
Resultaat: 70 EUR

Zilveren sigarettenetui met persoonlijke inscriptie 925/000 ca. 127gr. 9,5x8cm. Cond.: U

Zilveren zoutvaatje
Resultaat: 70 EUR

Zoutschaaltje ,Dessau ca.1840/50, onduidelijk meesterteken, zilver 13 Lot ( 813/000 in de vorm van een blad waarop een schaaltje. H. 6 cm.,L. 11.5 cm., 40 gr.

6 Onderzetters zilveren rand
Resultaat: 70 EUR

Zes onderzetters met zilveren rand ca. 1920-1930. MT: F.B. Rogers Silver Co. 925/000. Drie onderzetters horen bij elkaar. ø7-9,5cm.

Zilv.zoutvaatjes
Resultaat: 65 EUR

2 Kristallen kruidenschaaltjes met lepeltje in doos. Nederland begin 20e eeuw, kristal met zilveren rand. min.chipjes. Schaaltjes ø 5 cm., lepel L 6.5 cm.

3 Zilveren doosjes, B.W.G.
Resultaat: 60 EUR

Drie zilveren doosjes; vogel, konijn en haan 900/000, ca. 43gr. Cond.: G

Inktpot
Resultaat: 60 EUR

Zilveren inktpot 835/000, ca. 427gr. ,4,5x10x10cm. Glazen inzet ontbreekt Cond.: U

Glazen schenkglas silver-overlay
Resultaat: 60 EUR

Groot glazen schenkglas met zilvermontuur (925/000). Decor met silver-overlay techniek van eenden en riet. 22,5cm.

Schotel met silver-overlay
Resultaat: 60 EUR

Zeer decoratieve aanbiedschaal, glas met silver-overlay, gest.Sterling 925/000, 20e eeuw, in het midden een zwanenhals,ø 28.5 cm.

Glazen schaal silver-overlay
Resultaat: 60 EUR

Decoratieve glazen schaal 20e eeuw, rand sterlingzilver 925/000 staand op 4 voetjes. met bloemornamenten in overlay techniek. ø 30 cm., H 5cm.

3 Kristallen asbakken,zilv.montuur
Resultaat: 55 EUR

Drie kristallen asbakken met zilveren montuur ca. 1910-1920, gemerkt Wilhelm Theodor Binder/ E.L. Vietor. De monturen zijn 830/000, 835/000 en 925/000, minimale chips ø9,5-ø11cm.

Zilveren taartschep
Resultaat: 50 EUR

Mooie Hollands zilveren taartschep met een mooi opengezaagd handvat, 835/000, ca. 52gr. L.: 22,5cm. Cond.: U

Silverplated theekan
Resultaat: 50 EUR

Grote Negelse koffiekan Regent-plate met bakeliet handgreep 20e eeuw 15,5x30,5x12cm. Cond.: G

Zilveren bonbontang
Resultaat: 50 EUR

Antieke bonbontang met zilveren heften, 830/000, 15cm. Cond.: U

Zilverkleurige schaal
Resultaat: 45 EUR

Antieke schaal, chroom op koper, classisisme 2e periode ca. 1900. Versierd met zwanen en uitgewerkte voetjes, 25 x ø 20cm. Cond.: R

Kristallen karaf, zilveren montuur
Resultaat: 45 EUR

Oude kristallen karaf met zilveren montuur 835/000 20e eeuw 29x14cm. Cond.: G

9 ZIlveren lepeltjes
Resultaat: 45 EUR

Negen zilveren lepeltjes met geëmaillerd schildje in etui 925/000 Cond.: G

Keltum bestek
Resultaat: 45 EUR

Groot kavel Keltum bestek. 2 Cassettes Cond.: G

Vaasje kalebas zilveren montuur
Resultaat: 40 EUR

Kalebas vaasje met mooi bewerkt zilveren kraagmontuur en goud vergulsel op het zilver. 800/000 H.: 7,5cm. ø6cm. Cond.: G

5 Servetringen
Resultaat: 40 EUR

5 Diverse servetringen waarvan 3 zilveren en 2 plate Cond.: G

Petit-four stelletje
Resultaat: 40 EUR

15 Delig hoornen petit-four set met zilveren applicaties. Behoeft restauratie.

2x Zilv. peper & zout strooier
Resultaat: 40 EUR

Antiek Engels zilveren peper- en zoutvaatjes eind 19e eeuw. ca. 29gr. Cond.: G

Zilveren reisetui
Resultaat: 40 EUR

Zilveren reisset in etui bestaande uit; handschoentang, schoenlepel etc. Cond.: G

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Zes Hollands zilveren lepeltjes midden 20e eeuw. 835/000 63gr. Cond.: G

Bonbon schaaltje
Resultaat: 35 EUR

Antiek glazen bonbonschaaltje met zilveren rand, v. Kempen. 835/000, 262 gr., 2 x ø16cm. Cond.: U

4-Delig silverplated servies
Resultaat: 35 EUR

4-Delig koffieservies. Silverplated met houten grip. Empirestijl met parelrand 21-22,5cm. Cond.: G

3 Maliën portemonnee's
Resultaat: 35 EUR

3 Silverplated maliën portemonnees 20e eeuw. Cond.: R

Doos verzilverd
Resultaat: 35 EUR

Doos met zilverkleurige voorwerpen, servetringen, kannetjes etc. Cond.: G

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 35 EUR

Peper & Zout strooier ca. 1970 Amerikaans met glasinzet. 925/000 H.11,5cm.

Groot silver-plated bestek
Resultaat: 30 EUR

Divers silver-plated bestek Duitland 20e eeuw Cond.: G

Theelepel met dekseltje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren theelepel 800/000 ca. 42gr. 14cm. Cond.: G

Vork, schepje, poederstrooier
Resultaat: 30 EUR

Zilveren vork, zuurschepje en poederstrooier , ca.104gr. Cond.: G

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 30 EUR

Zilveren peper & zoutstel Amerikaans ca. 1930-1940 925/000 H.: 8cm. 1 met minimale beschadiging.

Zilveren kinderbeker
Resultaat: 25 EUR

Antiek Duits zilveren kinderbekertje, mooi gegraveerd ,20e eeuw ,800/000, ca. 27gr. H.:6cm. Enkele oneffenheden maar in goede staat.

15 Delen verzilverd en nikkel
Resultaat: 25 EUR

Diverse delen silver-plated en nikkel begin 20e eeuw 8-18cm. Cond.: G

2 Zilveren juslepels
Resultaat: 25 EUR

Twee antiek zilveren sauslepels ca. 56gr. 16cm. Cond.: G

Bowllepel silver-plated
Resultaat: 25 EUR

Silverplated bowllepel eind 19e eeuw. Steel in de vorm van een wijntak, en decor van wijnbladeren 36,5cm.

Visbestek 6-pers. silver-plated
Resultaat: 25 EUR

Zes persoons silverplated visbestek, 14-delig. Engels ca. 1930 met bakelieten grepen in houten cassette.17,5-28cm.