Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen, streublümchen
Resultaat: 850 EUR

Meissen servies "Streublümchen" bestaande uit; 10 kop en schotels, 6 gebaksbordjes, koffiekan, theekan, comfoor, onderschotel, vaas en roomstel. Cond.: U

12 Kop &13 Schotels
Resultaat: 450 EUR

9 Chine de Commande kop en 12 schotels 18e eeuw. Handbeschilderd met Europeanen met schepen. Schotels zijn gaaf, 5 kopjes zijn gaaf, 4 kopjes met minimalen randschilfers ø11,4cm. en ø7,3cm. Cond.: G T...

Trekpotje
Resultaat: 450 EUR

Chine de Commande porseleinen trekpotje 18e eeuw, Handbeschilderd met kooplui en schip. 13,4x18,4xø10,5cm. Cond.: U

6 Chinese borden
Resultaat: 425 EUR

Zes Chinese borden 18e eeuw ca. 1750 met paradijsvogels en tempel gedecoreerd. Zeldzaam, kleine randschilfers.

12 Kopjes
Resultaat: 400 EUR

12 Chine de Commande kopjes 18e eeuw. Handbeschilderd met Europeanen met schepen. 6 Kopjes met minimale chips 6xø6cm. Cond.: G

6 Borden, Quilong
Resultaat: 350 EUR

Zes 8-hoekige Queng Long (Chinees imari) borden 18e eeuw. Compleet handbeschilderd met landschapsdecor en een vissende man aan het water. Rand met bloemmotief. Alles tevens met goudverf beschilderd. 1...

Rosenthal servies
Resultaat: 300 EUR

Rosenthal 6-persoons servies "Classic Rose". Koffie-, thee- en gebaksservies. 35 delig Cond.: U

Meissen halsvaas, verguld
Resultaat: 280 EUR

Grote Meissen porseleinen vaas 20e eeuw met bladgoud decor en bloemen. De handgrepen zijn in de vorm van slangen (Duitsland). 28x16,5xø13cm. Cond.: U

5 Chinese borden
Resultaat: 275 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden 18e eeuw met blauw decor (bruggetje met bloemen). 1x Gelijmd en 1x met haarscheur ø22cm. Cond.: G

Meissen soepterrine
Resultaat: 250 EUR

Meissen soepterrine "Veldbloemen" , met putti op deksel.gerestaureerd 27x35x24cm. Cond.: G

Kristallen schaal, Kosta Boda
Resultaat: 250 EUR

Grote Kosta Boda glazen schaal met bladgoud decor, design Ulrica HV/M 26xø28cm. Cond.: U

Kanton vaas
Resultaat: 250 EUR

Kapitale Japanse Kantonese vaas ca. 1900 Rondom beschilderd met krijgers te paard. Rand/kraag van de vaas is gelijmd en gerestaureerd 92xø35cm.

Melkkannetje
Resultaat: 225 EUR

Chine de Commande porseleinen schenkkannetje 18e eeuw. Handbeschilderd met figuren (miniem chipje deksel) 12,2x9,7x7cm. Cond.: G

Diverse serviesdelen
Resultaat: 220 EUR

22 Delen Herend porselein Hongarije. 17 Borden ø23cm. 1x Botervloot 11xø18cm. 3x Vleesschalen (36x26cm. 32x29cm. en 36x16cm.) en 1x Juskom 9x16x24cm.

Kapitale schotel ca. 1900
Resultaat: 210 EUR

Grote Weense porseleinen sierschotel ca. 1890 met decor van bladgoud, bloemen en figuren met putti. Gesigneerd J.N.H. (Oostenrijk) ø34cm. Cond.: U

Imari schotel
Resultaat: 200 EUR

Chinese imari schotel 18e eeuw, gedecoreerd met blad- en vismotief. ø28cm. Cond.: U

2 Dekselpotjes, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Twee bijzondere 19e eeuwse dekselpotjes geheel gedecoreerd met figuren 9,5xø7,5cm. Cond.: G

5 Chinese miniaturen
Resultaat: 200 EUR

Vijf porseleinen Chinese figuren 17e-18e eeuw (blank). Voorstellingen met Europese edelmannen (V.O.C.?). Lichte beschadigingen.

Pijpvaasje, 17e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Vroeg 18e eeuws Chinees pijpvaasje met een afbeelding van een draak 17xø9cm. Cond.: G

Meissen mocca servies
Resultaat: 180 EUR

15-Delig Meissen moccaservies (6-persoons), gemerkt 1952-1960 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemen.

Meissen servies
Resultaat: 180 EUR

37-Delig Meissen Koffie/Theeservies 2e helft 20e eeuw, 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemmotief "Blume III". Koffiekan (28cm.), deksel licht beschadigd. Theekan 12cm.(handvat afgebroken), 11 Ko...

2 Fam. Rose bordjes
Resultaat: 175 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Fam. Rose bordjes 18e eeuw met bloemdecor ø16,5cm. Cond.: U

2 Ovale schalen
Resultaat: 175 EUR

Twee grote Meissen porseleinen ovale presenteerschalen met goud- en bloemdecor"Veldbloemen" 20e eeuw. 44x35cm. en 40x30cm. Cond.: U

Ivoren doosje
Resultaat: 160 EUR

Antiek ivoren doosje op bolpootjes 19e eeuw. Chinees of Japans met origineel slot. 3 Haarscheuren 4,5x8x12,3cm. Cond.: G

Mokka servies
Resultaat: 160 EUR

Porseleinen moccaservies Herend,20e eeuw, bestaande uit; 8 kop&schotels, koffiekan, suikerpot en melkkan. Hongarije, decor van bladgoud en roze bloemen Cond.: G

4 Gebaksbordjes
Resultaat: 150 EUR

Vier doorbroken Meissen gebaksbordjes "streublümchen" ø18cm. Cond.: U

Chinees trekpotje
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuws trekpotje met vismotief, blauw decor. Vermoedelijk China of Japan 13,3x15xø9,5cm. Cond.: G

Celadon Chinese vaas
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met figurendecor. 1 Chip aan de kraag 44xø18,5cm. Cond.: G

Celadon vaas, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Celadon vaas Japans eind 19e eeuw gedecoreerd met vogels, bloemen en vlinders 24xø11cm. Cond.: G

12 Kop en schotels
Resultaat: 140 EUR

Twaalf Herend porseleinen theekoppen 6x9cm. met gebak schotels ø17cm. 20e eeuw Hongarije, Decor van bladgoud en roze bloemen Cond.: G

Chinese schotel, 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinese schotel Jung Cheng 18e eeuw met capucijner rand. Middenin gedecoreerd met guirlandes en bloemen. 1 Chipje en 2 haarscheurtjes 5xø30,5cm.

Kapitale imari schotel
Resultaat: 130 EUR

Kapitale Japanse imari schotel 19e eeuw, polychroom beschilderd met bloemenmotief ø47cm.

Copier Leerdam, schaal
Resultaat: 125 EUR

Copier Leerdam schaal met cracele effect. geel-groen glas 20e eeuw 6x20x33cm. Cond.: G

2 Imari vazen
Resultaat: 125 EUR

Stel imari kraagvazen 19e eeuw rondom handbeschilderd. In 1 kraag is een klein stukje gelijmd verder Cond.: G 33xø16cm.

3 Chinese schoteltjes
Resultaat: 120 EUR

Drie Chinese schoteltjes ca. 1700 Kang Gy, gedecoreerd met figuren. Minimale randschade ø10cm.

6 Chinees blauwe bordjes
Resultaat: 110 EUR

6 Chinees blauwe bordjes 18e eeuw. Cheng Lung, gedecoreerd met bloemmotief. Borden hebben randschade en 3 met haarscheur ø23cm.

Familie Rose kom, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse Fam. Rose kom. Buitenkant gedecoreerd met bloemen. Binnenkant aan de rand gedecoreerd met guirlandes en bloemen. Kom heeft 1 haarscheurtje 8,5xø19cm. Cond.: G

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Antiek 18e eeuws porseleinen trekpotje met bonte voorstelling van Chinese figuren in landschap. Scheurtje in het handvat en chips van het deksel. 15xø11cm. Cond.: R

Gebakbord
Resultaat: 100 EUR

Doorbroken Meissen gebakbord "streublümchen" 4xø28cm. Cond.: U

Imari schotel
Resultaat: 100 EUR

Chinees Fam. Rose bord gedecoreerd met bloemen en palm. Haarschuertje in de rand ø22cm.

Imari bordje
Resultaat: 100 EUR

Chinees Fam Rose bord 18e eeuw beschilderd met palmen en bloemen. Haarscheur in de bodem, minimale schilfers ø22cm.

2 Lladro figuren
Resultaat: 100 EUR

Twee Lladro porseleinen figuren (Spanje). 1x Meisje met hoed "Daisa 1978 S011 C-25 MY". 1x Meisje met hoed op de rug "Daisa 1978 S006 A-23 F". 24-26 cm. Beide in originele doos Cond.: U

2 Lladro figuren
Resultaat: 100 EUR

Twee Lladro porseleinen figuren (Spanje). 1x Dame in roze jurk "Daisa 1979 8-7 NO". 1x Meisje met hond "A982 B-8N". 21-31cm. Cond.: U

4 Japanse bordjes ca. 1900
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen borden ca. 1900. Groen decor met bloemen, paradijsvogels en vlinders ø22cm. Cond.: G

Quang Ci kom, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Chinese blauwe kom 18e eeuw Quang Ci. Kom is 12-hoekig en heeft 6 verschillende landschapsdecors. Kom heeft 1 klein haarscheurtje en diverse chips aan de rand. 8,5xø17,5cm.

Dekselpot
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinese dekselvaas 19e eeuw met diverse vogels gedecoreerd. Deksel gedecoreerd met een dame. Deksel en vaas zijn wel uit dezelfde periode maar niet origineel bij elkaar horend. Dekselknop met ch...

Tegel, Zeewezen
Resultaat: 100 EUR

Kobalt blauwe tegel 17e eeuw met afbeelding van een zeewezen ca. 1670 Cond.: G

3-Delig kaststel
Resultaat: 100 EUR

3-Delig Delfts bont kaststel ca. 1970. Handbeschilderd met bloemen. Bestaat uit twee knobbelvazen H.: 27cm. en 1 grote dekselvaas 32x16cm. Cond.: G

2 Kopjes, Meissen
Resultaat: 100 EUR

Twee zeldzame Meissen porseleinen kopjes ca. 1900 Duitsland. Achtkantig met decor van bloemen en insecten. Randbeschadiging 6x7,5cm. Cond.: R

Koffieservies, 6 pers.
Resultaat: 100 EUR

Koffieservies voor 6 personen,waarschijnlijk Frankrijk, eind 19e eeuw, met zuid-europese beschildering met goudkleur. Koffiekan H.23 cm., melkkan,suikerpot, 6 kop en schotels H.7 cm. Deels zeer licht ...

Porseleinen beeld
Resultaat: 100 EUR

Porseleinen buste 2de helft 20e eeuw, modelnummer 373, wit H. 24 cm.

Groot imari bord
Resultaat: 100 EUR

Groot Japans imari bord 19e eeuw, polychroom beschilderd met bloemen ø41cm.

Kapitale imari schotel
Resultaat: 100 EUR

Kapitale imarischotel, eind 19e eeuw, polychroom beschilderd

Bronzen uil
Resultaat: 90 EUR

Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G

2 Japanse borden
Resultaat: 90 EUR

Twee Japanse borden eind 19e eeuw, voorstellend figuren en huis. Beide borden zijn linksboven gelijmd ø30cm. em ø31cm. Cond.: R

3 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 18e eeuw Chieng Lung. Decor blauw-wit met bloemen. Haarscheuren en lichte randschade ø23cm. Cond.: G

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 90 EUR

2 Porseleinen beeldjes van draaiorgelfiguren , Dresden, midden 20e eeuw,14,5xø6cm. en 15xø6cm.

37-Delig Hutschenreuther
Resultaat: 85 EUR

37-Delig porseleinen Hutschenreuter koffieservies 20e eeuw. Dresden (Duitsland) met bloemdecor. 1 Bordje met chip Cond.: G

Vaas Delft, dekselvaas
Resultaat: 85 EUR

Grote porseleinen dekselvaas Delfts bont met leeuw op het deksel 20e eeuw. Bloemenmotief Holland "625 - 4 O.D.", chip van de kraag af 54x30x30cm. Cond.: G

Vaas Delft
Resultaat: 85 EUR

Grote porseleinen Delftbonte knobbelvaas met bloemmotief 20e eeuw "Holland 040 4 O.D." 50xø22cm. Cond.: G

Copier vaas
Resultaat: 85 EUR

Grote Copier vaas (Andries Dirk) 1958 Serica. Mondgeblazen gemerkt CB. 40xø24cm. Cond.: G

Gendie vaas, 16e eeuw
Resultaat: 85 EUR

Chinese gendie vaas (waarschijnlijk 16e eeuw) handbeschilderd met landschapsdecor. Rand mist een hoekje en heeft 1 haarscheurtje 18,5xø12,5cm.

2 Imari dekselvazen
Resultaat: 85 EUR

Twee Balustervormige imari dekselvazen 19e eeuw, gedecoreerd met bloemdecor en aan beide kanten gevogelte. 1 Vaas en deksel puntgaaf. 1 Vaas met lichte haarscheur. 1 Deksel gelijmd.

3 Rosenthal borden
Resultaat: 85 EUR

Drie Rosenthal porseleinen sierborden Duitsland. Ontwerp: Björn Wiinblad Studio-Line, 1001 nacht met gouddecor 20e eeuw 2xø33cm en 32x24,5cm. Cond.: U

2 Imari dekselvazen
Resultaat: 80 EUR

Twee imari dekselvazen met bronzen voet en houders in de vaas voor wierook 19e eeuw. Deksels zijn vakkundig gerestaureerd 23xø12cm. Cond.: R

Satsuma vaas
Resultaat: 80 EUR

Monumentale Satsuma vaas met bladgoud, tempelleeuwen en figuren. 20e Eeuw Japans 47x34x25cm. Cond.: G

Ivoren boedha
Resultaat: 80 EUR

Antiek ivoren boedha figuur op houten sokkel ca. 1930 (Azië) 6,5x5x2cm.

2 Chinese schotels
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinese borden 18e eeuw met landschapsdecor ø22cm. Cond.: U

2 Imari kopjes, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinees imari kop (4xø7,5cm.) en schotels (ø11cm.) 18e eeuw. Decor met goud en bloemen. Cond.: G

Delfts bonte koe
Resultaat: 80 EUR

Antiek keramische Delfts-bonte koe 18e-19e eeuw, gemerkt (waarschijnlijk de Klaauw), licht beschadiging 9,5x13,5x6,5cm. Cond.: G

Delfts bonte koe
Resultaat: 80 EUR

Antieke Delfts bonte koe 18e eeuw Holland, hoorn gelijmd 10,5x14x7cm. Cond.: G

Kristallen gemberpot
Resultaat: 80 EUR

Antieke kristallen gember dekselpot 19e eeuw Holland. Ruitvormig slijpsel, licht beschadigd 25xø17cm. Cond.: R

Arita bord
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinese schotel 18e eeuw compleet handbeschilderd met landschapsdecor en 2 insecten. Bord heeft lichte randschade en 1 haarscheurtje, verder goed 6,5xø28cm. Cond.: G

40 Delen Limoges
Resultaat: 80 EUR

40 Delen Limoges porselein met diverse voorstellingen. Goud met briek-rood decor 20e eeuw. Miniatuur, 1 bordje beschadigd Cond.: G

Twee Chinese tuinzetels
Resultaat: 80 EUR

Twee grote Chinees porseleinen tuinzetels, beschilderd met bloemdecor en vogels 20e eeuw 47xø36cm. Cond.: G

7 Delen Herend
Resultaat: 80 EUR

Zeven delen Herend porselein, Hongarije 20e eeuw. 1x Voetschaal 14xø24cm. 4x Petit four schaaltjes ø8cm. 1x Bladvormig schaaltje met handgreep 3,5x10x8cm. 1x Doorboken mandje 4xø12cm. Allen met decor ...

4 Delen Herend
Resultaat: 80 EUR

Vier delen Herend porselein Hongarije 20e eeuw. 2x Geschulpte schalen met greep 4,5x20x17cm. 2x Geschulpte schaal 3,5x22x17cm. Allen met decor van bladgoud en roze bloemen Cond.: G

Div. Hummels + bordje
Resultaat: 80 EUR

Zes Hummel figuurtjes vanaf 1994 t/m 2003 (ca. 10cm.) en 1 Hummel bordje 1992. Cond.: U

Dekselvaas
Resultaat: 75 EUR

Grote keramiek dekselvaas van De Porseleyne Fles Delft Holland, Letters: J. PO.CB 1468. 38xø29cm. Cond.: G

Scheerbekken 17e eeuw, Fries
Resultaat: 75 EUR

Aardewerken scheerbekken eind 17e - begin 18e eeuw, waarschijnlijk fries aardewerk met Japanse bloemmotieven. Scheerbekken heeft een diepe bolling. Diverse chips aan de rand 9xø27cm. Cond.: R

Twee Chinese vaasjes
Resultaat: 75 EUR

Twee Chinese dekselvaasjes met lange lijs eind 19e eeuw. Vaasjes verschillen iets van hoogte. 1 Deksel met klein chipje 16,5x6,5cm. en 15,5x6,3cm. Cond.: G

6 Kop & Schotels
Resultaat: 75 EUR

6 Chinese kop en schotels 18e eeuw gedecoreerd met figuren en een vogel. Schotels ø13cm met randschade en haarscheurtjes. Kopjes 5,5xø9,5cm. 2 helemaal gaaf, 3 met haarlijnen en 1 gelijmd. Cond.: R

Chocolade kop & schotel 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Kop en schotel 19e eeuw China met figurendecor. Schotel en kopje beide met lichte chips en haarscheurtjes ca. 9cm. hoog Cond.: R

Schotel met figuren
Resultaat: 70 EUR

Quang Long Chinees bord 18e eeuw met figuren in landschap, randschade ø23cm.

Bord Makkum
Resultaat: 70 EUR

groot Makkums porseleinen sierbord Holland. Apart design met bloemen "Verso BD 30 90 HG CK" 5xø30cm. Cond.: U

3-Delig kaststel
Resultaat: 70 EUR

3-Delig kaststel keramiek 20e eeuw met bloemdecor 39xø21cm. en 30xø14cm. Cond.: G

Twee Chinese kommen
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese kommen gedecoreerd met bloemdecor. Kommen zijn niet hetzelfde getekend 7xø14,5cm. Cond.: G

3 Chinese zalfdoosjes 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Drie Chinese 19e eeuwse zalfpotjes met figuurlijke voorstellingen. 1 Deksel met chip 5xø7,5cm. Cond.: G

Chinees kaststel
Resultaat: 70 EUR

5-Delig Chinees kaststel ca. 1900 gedecoreerd met diverse motieven. (vissen, bloemen op vaas, hocker). Geheel bestaand uit 3 dekselvazen en 2 kraagvazen. De 3 dekselvazen zijn gaaf, echter 2 deksels z...

Meissen bord
Resultaat: 70 EUR

Meissen pronkschaal 2e helft 20e eeuw. In het midden met bloemotief. Rondom bladeren met reliefwerking. Goudbeschilderd ø25cm. Cond.: G

Chinees imari bordje
Resultaat: 70 EUR

Chinees imaribordje eind 18e - begin 19e eeuw gedecoreerd met bloemdecor. Bord is gaaf ø22,5cm. Cond.: G

2 Chinese schoteltjes
Resultaat: 65 EUR

Twee Chinese schoteltjes met tempels en bloemdecor. Minimale randschilfers ø16cm.

Chinees kaststelletje
Resultaat: 65 EUR

Driedelig Chinees porseleinen kaststel 19e eeuw. Blauw decor met bloemen, bomen en draken. Beschadigd, gelijmd. 2x20,5xø9cm. en 22xø10,5cm. Cond.: M

Chinees bord
Resultaat: 65 EUR

Chinees bord 18e eeuw met figuren in landschap. rand gedecoreerd met bloemen en vlinders. 1 Kleine chip ø23cm.

2 Lladro figuren
Resultaat: 65 EUR

Twee Lladro porseleinen figuren (Spanje). 1x Dame met jurk "Daisa 1990 5755" (mist 1 vinger). 1x Geisha met waaier "Daisa 1978 4990". 30-36cm. Cond.: G

6 Delen imari
Resultaat: 60 EUR

Zes delen Imari porselein midden 20e eeuw met bloemdecor. 23cm. 17cm. en 24cm. Cond.: G