Jan Hovener (1936 Rotterdam), olieverf op linnen, interieur met poezen 50x60cm. Cond.:U
Kenneth MacKenzie (1884 - 1899 United Kingdom), olieverf op linnen, Engels landschap met boerenhoeve, ganzen en eenden 103x61cm. Cond.: G
D. Pelotti 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
R. Rovnikus 1939, olieverf op linnen, vaas met tulpen 40x50cm. Cond.: G
G. van Assenbergh ca. 1920, olieverf op linnen, gracht van Amsterdam 40x50cm. Cond.: G
J, Callani, vermoedelijk Italië, olieverf op linnen, stilleven met schilderspalet etc. 120x80cm. Cond.: G
Wil van Dinther (1917 Oss - 1993), olieverf op linnen, stilleven met blauwe irisssen 1970 40x50cm. Cond.: G
F. van Gulik ca. 1900, olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuren 57x42cm. Cond.: G
A. v.d. Burg, olieverf op paneel, poldergezicht 20-er jaren 60x80cm. Cond.: G
Gesigneerd A. van Leeuw 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 60x90cm. Cond.: G
Gesigneerd Victor Bauffe, aquarel op papier, boer aan het metselen 33x50cm. Cond.: U
W.D. van Zijl ca. 1950, olieverf op linnen, rivier met ophaalbrug (Zaandam?) 30x40cm. Cond.: G
Herman Bogman Jr. (1890- 1975), olieverf op linnen, dorpsgezicht Zeeland 30x40cm. Cond.: G
Paulo 20e eeuw, olieverf op paneel, rivierlandschap met molen (naar Ruysdael) 20x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, kustgezicht met tjalken 50x70cm. Cond.: G
F.A. Mooy (1884 Haarlem - 1968 Baarn), olieverf op linnen, stadsgezicht met gracht (oude bedoeking) 90x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, winter met paarden en figuren 25x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ,olieverf op linnen, ca. 1920, man spelend op accordeon 45x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op paneel, knotwilgen in de winter 24x18cm. Cond.: G
Franse gravure ca. 1900, gravure op papier, "Les Nimphes au Bain" 29x44cm. Cond.: U
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, winterlandschap 60x50cm. Cond.: U
W. West 20e eeuw, olieverf op paneel, bosgezicht met huizen en figuren 20x25cm. Cond.: G
Landkaart van Osnabruck (ingekleurd) 20e eeuw. Lithografie op papier 42x33cm. Cond.: G