Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Isa, bloemen
Startprijs 300 EUR

ISA 21e eeuw, Russische school, zandtechniek op linnen, bloemen 40x60cm. Cond.: U

Ongesigneerd, Isa
Startprijs 150 EUR

Isa (Ongesigneerd), Russische school, zandtechniek op paneel, bomen 29x39cm. Cond.: U

Winterlandschap
Startprijs 50 EUR

P. Renard 20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht met schaatsers 30x40cm. Cond.: G

Aquarel
Startprijs 50 EUR

Monogram M.A.V., gedateerd 1863, aquarel op papier, Hollands winterlandschap met molen en schaatsende personen 19,2x29,3cm.

Wim Izaks
Resultaat: 350 EUR

Wim Izaks (Eibergen 1950 - 1989 Enschede), acryl op paneel, absctracte compositie 65x90cm. Cond.: U

Vossenjacht
Resultaat: 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd (B. Krautel?), olieverf op paneel in baroklijst, vossenjacht 40x20cm. Cond.: U

T. Principe
Startprijs 450 EUR

T. Principe, parkgezicht met spelende kinderen,olieverf op linnen, 50x70 cm. Cond:U

Hendrikus Elias Roodeburg, drukwerk op papier
Startprijs 20 EUR

Hendrikus Elias Roodeburg (1895-1987), drukwerk op papier, steendruk van Doesburg 32x26cm. Cond.: U

Hann Vom Tann
Startprijs 80 EUR

Hann vom Tann 1939, olieverf op linnen, kustgezicht met branding 28x22cm. Cond.: G

H. Kley
Startprijs 350 EUR

Henry Kley (Delft 1903 - Loenen), olieverf op linnen, heidelandschap (Veluwe) 100x60cm. Cond.: U

J. de Jonge
Startprijs 30 EUR

J. de Jonge 1927, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en fruit 45x35cm. Cond.: G

B. Beueninck
Startprijs 500 EUR

Gesigneerd B. Bueninck (Misschien Bernardus Bueninck 1864 - 1933), olieverf op linnen, landschap met boerderij en schapen 100x80cm. Cond.: U

J. Klinkert, stilleven
Startprijs 35 EUR

J. Klinkert, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 40x50cm. Cond.: G

Ongesigneerd, bosgezicht
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, bosgezicht 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, W. Dommersen
Resultaat: 1.500 EUR

William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, molen met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, W. Dommersen
Resultaat: 1.500 EUR

William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, kerk met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G