Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hans Peter Nagtegaal, tribute to Rafaello
Startprijs 60 EUR

Hans Peter Nagtegaal (11-09-1944 Amsterdam) Rietveld Academie, drukwerk op papier Nr 41, Tribute to Rafaello 66x84cm. Cond.: U

Stilleven, vaas
Startprijs 75 EUR

Ongesigneerd ca. 1810, aquarel op papier, Empire vaas met bloemen (beschadigingen) 60x70cm. Cond.: R

Schilderij,
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift ca. 1830, olieverf op paneel 39x30cm. Cond.: G

Gerard Diepeveen, dame met hoed
Resultaat: 70 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), naar Picasso, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U

Schilderij, Auguste Bompiani
Startprijs 300 EUR

Auguste Bompiani (1852 - 1930 Italië), olieverf op linnen, de gewonde Romein (oudere doublering en restauratie) 55x45cm. Cond.: G

B.H. Bolink
Resultaat: 175 EUR

Bert Henri Bolink (1876 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, bosgezicht met figuren 43x33cm. Cond.: U

Kopergravure, Dordrecht
Startprijs 500 EUR

Landkaart van Dordrecht (gravure op papier), Brauw en Hogenberg 16e-17e eeuw met figuren en schepen. Handingekleurd in goede staat. Mooie mahoniehouten antieke lijst 50x32cm. Cond.: U

3 Gekleurde etsen
Startprijs 25 EUR

3 Oude gravures 19e-20e eeuw. 1x Doelen, 1x Weduwehuys 1x Meisjeshuys 17x20cm. Cond.: G

Gerard Diepeveen, parkgezicht
Resultaat: 75 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), naar August Macke, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U

Stal interieur met koe
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 27,5x37,5cm. Cond.: G

Stal interieur met koe
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 36x27cm. Cond.: G

Verheul
Resultaat: 35 EUR

Verheul ca. 1930, olieverf op linnen, bospad 50x70cm. Cond.: G

Willem Horselenberg
Startprijs 350 EUR

Willem Horselenberg (Rotterdam 1881 - 1961 Zeist), olieverf op linnen, zeilschepen langs de Ijssel 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, heer op weggetje
Startprijs 200 EUR

Joseph Samuel Thors (Amsterdam 1835 - 1862), olieverf op paneel, landschap met figuren 31x24cm. Cond.: U

Landkaart 18e eeuw
Resultaat: 125 EUR

18e Eeuwse landkaart "Imperium Romano - German Schema VI", gravure op papier 55x36cm. Cond.: U

Schilderij, heer op weggetje
Startprijs 200 EUR

Joseph Samuel Thors (Amsterdam 1835 - 1862), olieverf op paneel, landschap met figuren 31x24cm. Cond.: U

Onduidelijk gesigneerd, havengezicht
Startprijs 600 EUR

Onduidelijk gesigneerd (J.L. Jorg?) ca. 1930, olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 140x90cm. Cond.: G

M. de Jongere, aquarel
Resultaat: 475 EUR

Marius de Jongere (Amsterdam 1912 - 1977 Rotterdam), aquarel op papier, gezicht op de Bergse plas te Hillersberg bij Rotterdam 70x30xcm. Cond.: G

Schilderij, kind met beer
Startprijs 100 EUR

Marthe Fassiaux België 20e eeuw (academie Brussel), olieverf op linnen, kind met teddybeer 47x39cm. Cond.: U

Hugo Swaen, landschap
Startprijs 800 EUR

Hugo Swaen (Amstelveen 1825 - 1910 Haarlem), romantisch landschap met gezicht op rivier en bomen. 3 Restauratieplekken 58x80cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, vrouw aan rivier
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, wassende vrouw aan rivier 32x43cm. Cond.: G

Theo Goedvriendt
Startprijs 250 EUR

Theo Goedvriendt (1879 - 1964 Warnsveld), olieverf op paneel, landschap 43x32cm. Cond.: G

Beint Mankes, stilleven
Startprijs 450 EUR

Beint Mankes (Brummen 1918 - 1990 Laren), olieverf op linnen, stilleven met prunessen 85x70cm. Cond.: G

B. Ferweda
Startprijs 400 EUR

Barend Ferweda (o.a; gemeentemuseum Arnhem)(1880 - 1958 Heelsum), olieverf op linnen, landschap met korenschoven 40x50cm. Cond.: G