Hans Peter Nagtegaal (11-09-1944 Amsterdam) Rietveld Academie, drukwerk op papier Nr 41, Tribute to Rafaello 66x84cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1810, aquarel op papier, Empire vaas met bloemen (beschadigingen) 60x70cm. Cond.: R
19e Eeuws wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift ca. 1830, olieverf op paneel 39x30cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), naar Picasso, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U
Auguste Bompiani (1852 - 1930 Italië), olieverf op linnen, de gewonde Romein (oudere doublering en restauratie) 55x45cm. Cond.: G
Bert Henri Bolink (1876 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, bosgezicht met figuren 43x33cm. Cond.: U
Landkaart van Dordrecht (gravure op papier), Brauw en Hogenberg 16e-17e eeuw met figuren en schepen. Handingekleurd in goede staat. Mooie mahoniehouten antieke lijst 50x32cm. Cond.: U
3 Oude gravures 19e-20e eeuw. 1x Doelen, 1x Weduwehuys 1x Meisjeshuys 17x20cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), naar August Macke, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 27,5x37,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 36x27cm. Cond.: G
Willem Horselenberg (Rotterdam 1881 - 1961 Zeist), olieverf op linnen, zeilschepen langs de Ijssel 50x70cm. Cond.: G
Joseph Samuel Thors (Amsterdam 1835 - 1862), olieverf op paneel, landschap met figuren 31x24cm. Cond.: U
18e Eeuwse landkaart "Imperium Romano - German Schema VI", gravure op papier 55x36cm. Cond.: U
Joseph Samuel Thors (Amsterdam 1835 - 1862), olieverf op paneel, landschap met figuren 31x24cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd (J.L. Jorg?) ca. 1930, olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 140x90cm. Cond.: G
Marius de Jongere (Amsterdam 1912 - 1977 Rotterdam), aquarel op papier, gezicht op de Bergse plas te Hillersberg bij Rotterdam 70x30xcm. Cond.: G
Marthe Fassiaux België 20e eeuw (academie Brussel), olieverf op linnen, kind met teddybeer 47x39cm. Cond.: U
Hugo Swaen (Amstelveen 1825 - 1910 Haarlem), romantisch landschap met gezicht op rivier en bomen. 3 Restauratieplekken 58x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, wassende vrouw aan rivier 32x43cm. Cond.: G
Theo Goedvriendt (1879 - 1964 Warnsveld), olieverf op paneel, landschap 43x32cm. Cond.: G
Beint Mankes (Brummen 1918 - 1990 Laren), olieverf op linnen, stilleven met prunessen 85x70cm. Cond.: G
Barend Ferweda (o.a; gemeentemuseum Arnhem)(1880 - 1958 Heelsum), olieverf op linnen, landschap met korenschoven 40x50cm. Cond.: G