08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Pendulestel, Art Nouveau 2950
Pendulestel, Art Nouveau

300 EUR

Staande klok. Julius Kaufmann 2951
Staande klok. Julius Kaufmann

6.000 EUR

Westminster tafelklok 2952
Westminster tafelklok

800 EUR

Franse pendule, 18e eeuw 2953
Franse pendule, 18e eeuw
Startprijs 1.500 EUR
Louis Seize pendule 2954
Louis Seize pendule

940 EUR

Klok, vorm van een toren 2955
Klok, vorm van een toren

525 EUR

Friese stoelklok 2956
Friese stoelklok
Startprijs 1.500 EUR
Vuurvergulde empire pendule 2957
Vuurvergulde empire pendule

1.800 EUR

Duitse staande klok 2958
Duitse staande klok

900 EUR

Longcase staande klok, 18e eeuw 2959
Longcase staande klok, 18e eeuw
Startprijs 800 EUR
Bouille klok ca. 1960 2960
Bouille klok ca. 1960
Startprijs 350 EUR
Klok in belvorm 2961
Klok in belvorm
Startprijs 375 EUR
Friese staartklok 2962
Friese staartklok

520 EUR

Tafelklokje, bouillestijl 2963
Tafelklokje, bouillestijl
Startprijs 500 EUR
Eiken tafelklok 2964
Eiken tafelklok
Startprijs 1.800 EUR
Warmink klokje 2965
Warmink klokje

60 EUR

Klokje met marmer 2966
Klokje met marmer

60 EUR

Klok, Le Coultre 2967
Klok, Le Coultre
Startprijs 650 EUR
Franse pendule 2968
Franse pendule
Startprijs 150 EUR
Klokkenstel 2969
Klokkenstel

30 EUR

Brevete pendule 2970
Brevete pendule

200 EUR

Tafelklok, Westminsterwerk 2971
Tafelklok, Westminsterwerk

300 EUR

Franse reiswekker, ovaal 2972
Franse reiswekker, ovaal
Startprijs 120 EUR
Gestoken klok 2973
Gestoken klok
Startprijs 380 EUR