Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Beukenhouten kinderstoeltje 2564
Beukenhouten kinderstoeltje
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Kapitale kussenkast, teakhout 3100
Kapitale kussenkast, teakhout

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
1-Deurs barokspinde 3101
1-Deurs barokspinde

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eikenhouten boekenkast 3102
Eikenhouten boekenkast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eiken kabinet 3103
Eiken kabinet

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Commode ca. 1800, notenhout 3104
Commode ca. 1800, notenhout

Resultaat:

2.150 EUR

Plat bureau met 5 laden 3105
Plat bureau met 5 laden
Startprijs 800 EUR
Linnenpers 3106
Linnenpers
Startprijs 600 EUR
Verkocht
6 Mechelse stoelen 3107
6 Mechelse stoelen

Resultaat:

130 EUR

Smeedijzeren geldkist 3108
Smeedijzeren geldkist
Startprijs 1.900 EUR
Eikenhouten linnenpers 3109
Eikenhouten linnenpers
Startprijs 400 EUR
Ronde tafel (vitrine), 19e eeuw 3110
Ronde tafel (vitrine), 19e eeuw
Startprijs 500 EUR
Schelpkruk, 18e eeuw 3111
Schelpkruk, 18e eeuw
Startprijs 725 EUR
6 Eikenhouten stoelen 3112
6 Eikenhouten stoelen
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Eikenhouten partnerdesk 3113
Eikenhouten partnerdesk

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Eikenhouten uittrektafel 3114
Eikenhouten uittrektafel

Resultaat:

900 EUR

6 Eiken stoelen met snijwerk 3115
6 Eiken stoelen met snijwerk
Startprijs 350 EUR
1-Deurs eiken kussenkast 3116
1-Deurs eiken kussenkast
Startprijs 400 EUR
Hollands bureau, 18e eeuw 3117
Hollands bureau, 18e eeuw
Startprijs 675 EUR
Boekenkast, massief iepen 3118
Boekenkast, massief iepen
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Mahoniehouten naaitafel 3119
Mahoniehouten naaitafel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
4 Armleunstoelen + Tafel 3120
4 Armleunstoelen + Tafel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Mahonie Biedermeier bank 3121
Mahonie Biedermeier bank

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Mahonie theetafel 3122
Mahonie theetafel

Resultaat:

100 EUR