08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Rabbers 700
Rabbers

273 EUR

Zilveren vestzakhorloge 810
Zilveren vestzakhorloge

30 EUR

Hendrikus Elias Roodeburg, drukwerk op papier 974
Hendrikus Elias Roodeburg, drukwerk op papier
Startprijs 20 EUR
T. Principe 975
T. Principe
Startprijs 450 EUR
Klein, koeien 976
Klein, koeien
Startprijs 300 EUR
Ongesigneerd, vossenjacht 977
Ongesigneerd, vossenjacht
Startprijs 200 EUR
Koppenol, naakt 1000
Koppenol, naakt
Startprijs 900 EUR
Dommersen, Italiaans landschap 1001
Dommersen, Italiaans landschap
Startprijs 1.000 EUR
Pendant, 17e eeuw 1002
Pendant, 17e eeuw
Startprijs 3.600 EUR
Leo Gestel 1003
Leo Gestel
Startprijs 2.400 EUR
Jan te Wierik 1004
Jan te Wierik
Startprijs 4.500 EUR
Schilderij, Meijer 1005
Schilderij, Meijer
Startprijs 5.000 EUR
Jan te Wierik 1006
Jan te Wierik

585 EUR

Zivojin Celic, abstracte compositie 1007
Zivojin Celic, abstracte compositie
Startprijs 1.000 EUR
H.C.C. Bogman 1008
H.C.C. Bogman
Startprijs 875 EUR
Aquarel, Tony Offermans 1009
Aquarel, Tony Offermans

950 EUR

Kopergravure, Dordrecht 1010
Kopergravure, Dordrecht
Startprijs 500 EUR
J. Altink, dorpsgezicht 1011
J. Altink, dorpsgezicht

575 EUR

J. Altink, in het dok 1012
J. Altink, in het dok

575 EUR

Schilderij, H.P. Koekkoek 1013
Schilderij, H.P. Koekkoek
Startprijs 3.500 EUR
A.M. Geyp 1014
A.M. Geyp
Startprijs 900 EUR
Zivojin Celic, abstracte compositie 1015
Startprijs 1.500 EUR
H. van Voorthuijsen 1016
H. van Voorthuijsen

90 EUR

Antonie Pieter Schotel, zeilboot 1017
Antonie Pieter Schotel, zeilboot
Startprijs 5.000 EUR