Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen vogeltje 3900
Bronzen vogeltje

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Bronzen vogeltje 3901
Bronzen vogeltje

Resultaat:

65 EUR

Bronzen beeld, ivoren hoofd 3950
Bronzen beeld, ivoren hoofd
Startprijs 1.300 EUR
Bronzen dame, ivoren hoofd 3951
Bronzen dame, ivoren hoofd
Startprijs 1.300 EUR
Bronzen beeldje, meisje 3952
Bronzen beeldje, meisje
Startprijs 150 EUR
Bronzen buste, Villanis 3953
Bronzen buste, Villanis
Startprijs 1.900 EUR
Verkocht
Bronzen miniatuur, vrouw 3954
Bronzen miniatuur, vrouw

Resultaat:

110 EUR

Goldschneider Wien, vaas 3955
Goldschneider Wien, vaas
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Balinese buste 3956
Balinese buste

Resultaat:

20 EUR

Grote bronzen staande lamp 3957
Grote bronzen staande lamp
Startprijs 900 EUR
Oostenrijkse tapijtverkoper 3958
Oostenrijkse tapijtverkoper
Startprijs 275 EUR
Bronzen beeld, Ceres 3959
Bronzen beeld, Ceres
Startprijs 550 EUR
Jugendstil kan 3960
Jugendstil kan
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Alte Fritz 3961
Bronzen figuur, Alte Fritz

Resultaat:

200 EUR

Bronzen leeuw 3962
Bronzen leeuw
Startprijs 550 EUR
Bronzen schaaltje met hond 3963
Bronzen schaaltje met hond
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Bronzen Jugendstil dame 3964
Bronzen Jugendstil dame

Resultaat:

550 EUR

Bronzen kandelaar 3965
Bronzen kandelaar
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Bronzen kat 3966
Bronzen kat

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Beeld, vrouw 3967
Beeld, vrouw

Resultaat:

80 EUR

2 Eiken snijwerken 3968
2 Eiken snijwerken
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Bronzen vogeltje 3969
Bronzen vogeltje

Resultaat:

90 EUR

Bronzen tassa 3970
Bronzen tassa
Startprijs 425 EUR
2 Bronzen figuren 3971
2 Bronzen figuren
Startprijs 225 EUR