Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3-Delig kaststel 2863
3-Delig kaststel
Startprijs 40 EUR
Divers aardewerk 20e eeuw 2864
Divers aardewerk 20e eeuw
Startprijs 50 EUR
Aardewerken 2-deurs kastje 4100
Aardewerken 2-deurs kastje
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Rosenthal figuur 4101
Rosenthal figuur

Resultaat:

275 EUR

Delfts aardewerk crucifix 4102
Delfts aardewerk crucifix
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Meissen deksel/siervaas 4103
Meissen deksel/siervaas

Resultaat:

800 EUR

Scheerbekken, van de klauw 1753 4104
Scheerbekken, van de klauw 1753
Startprijs 700 EUR
2 Borden, van de klauw 1753 4105
2 Borden, van de klauw 1753
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Tableau met Oosters figuur 4106
Tableau met Oosters figuur

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
3-Delig Meissen kaststel 4107
3-Delig Meissen kaststel

Resultaat:

375 EUR

2 Chinese borden 4108
2 Chinese borden
Startprijs 125 EUR
2 Chinese borden 4109
2 Chinese borden
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Diverse delen Herend 4110
Diverse delen Herend

Resultaat:

140 EUR

Beeld, Royal Aux 4111
Beeld, Royal Aux
Startprijs 625 EUR
Delftse schotel 18e eeuw 4112
Delftse schotel 18e eeuw
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Porseleinen klokje, Dresden 4113
Porseleinen klokje, Dresden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Meissen porseleinen lamp 4114
Meissen porseleinen lamp

Resultaat:

180 EUR

2 Weense vazen ca. 1900 4115
2 Weense vazen ca. 1900
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Porseleinen dekseldoosje KPM 4116
Porseleinen dekseldoosje KPM

Resultaat:

50 EUR

Chinese gemberpot 4117
Chinese gemberpot
Startprijs 45 EUR
Limoges servies, 92 delen 4118
Limoges servies, 92 delen
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Rosenthal servies 4119
Rosenthal servies

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Japanse dekselvaas, 19e eeuw 4120
Japanse dekselvaas, 19e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Japanse dekselvaas, 19e eeuw 4121
Japanse dekselvaas, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR