Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Bankbiljetten 2,5 Gulden 1949
Resultaat: 5 EUR

Kavel van drie muntbiljetten van 2,5 Gulden uit 1949. Biljetten zijn in gebruikte staat.

52 Centen
Resultaat: 5 EUR

Kavel van 52 munten van 1 cent. De gehele serie van 1948 t/m 1980 en daarbij een aantal dubbelen. De munten zijn in goede conditie.

4 Munten van 2,5 Cent
Resultaat: 5 EUR

4 Munten van 2,5 Cent uit 1904, 2x 1941 en 1x 1941 (zink). Munten zijn in redelijk tot goede conditie.

Van Nelle wandkoffiemolen
Resultaat: 10 EUR

Oude Van Nelle koffiemolen voor aan de wand 50-er jaren. Keramiek met hout 33x14x11cm. Cond.: G

Imari bord ø17,5cm.
Resultaat: 10 EUR

Imari bord 19e eeuw met licht geschulpte rand en landschapsdecor met bloemen ø17,5cm. Cond.: G

5 Delen Japans aardewerk
Geen vanafprijs

Vijf delen Japans porselein ca. 1900. 1x Satsuma kan met gouddecor en voorstelling van een Geisha en twee mannen 7xø20cm. 4x Kop & Schotels van eierschaal porselein met familiestempel, decor van Geish...

6 Borden, Villeroy & Boch
Geen vanafprijs

Zes antieke aardewerken borden van Villeroy & Boch ca. 1900 met landschapsmotief ø19cm. Cond.: G

2 Pors. beeldjes
Geen vanafprijs

Twee bisquit porseleinen figuren ca. 1890 voorstellend een boer met koren en sikkel (beschadigd bij hoed) en een boerin met schenkkan (tuit af) 19xø9cm. en 18,5xø9cm. Cond.: R

5 Borden, Petrus Regout
Geen vanafprijs

Vijf antieke aardewerken borden Petrus Regout & co Maastricht ca. 1890, decor Flora (1 chip) ø19cm. Cond.: G

6 Borden, Petrus Regout
Geen vanafprijs

Zes antieke Petrus Regout & Co Maastricht aardewerken borden ca. 1890, decor Alpine ø26cm. Cond.: G

2 Kastkommen, Petrus Regout
Geen vanafprijs

Twee antieke aardewerken Petrus Regout Maastricht kastkommen (1 gelijmd), decor Tancrede ca. 1880 10xø16cm. Cond.:R

Chinees bord
Resultaat: 25 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw met blauw decor van landschap en bloemen, lichte randschade ø22,5cm. Cond.: G

Keramieken schaal
Resultaat: 20 EUR

Italiaanse keramieken schaal met rozen 20e eeuw. Beschadigingen aan de rozen 23x22x41cm. Cond.: R

Stel honden, rood
Resultaat: 10 EUR

Twee porseleinen Staffordshire honden Engeland 20e eeuw. Verflaag bladert af 18x9x14cm. Cond.: G

12-Delig mocca-servies
Resultaat: 70 EUR

Oud 12-delig porseleinen mocca servies Tsjechoslowakije. 20e Eeuw met gouddecor en gelithografeerde afbeeldingen. In 19e eeuwse stijl 5,5xø10cm. Cond.: G

Copier Leerdam, vaasje
Geen vanafprijs

Copier Leerdam glazen groene vaas 2e helft 20e eeuw 9,5xø10cm. Cond.: G

Copier Leerdam, roomstelletje
Geen vanafprijs

Copier Leerdam glazen lichtbruin 3-delig roomstelletje 2e helft 20e eeuw 9x17,5x10cm. Cond.: M

Eiken kast
Resultaat: 50 EUR

Massief eikenhouten kast op bolpoten met panelen, 4 deuren en lade 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 186x110x52cm. Cond.: G

Eikenhouten lessenaar
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten lessenaar met opbergruimte ca. 1900 in zeer goede staat 32x40x53cm. Cond.: G

Tafel
Geen vanafprijs

Oude Engelse uittrektafel ca. 1980 in Chippendale stijl met 1 extra tussenblad, in goede staat 78x130x80cm. Cond.: G

Salontafel
Resultaat: 120 EUR

Engelse mahoniehouten 19e eeuwse salontafel met groen leer op het blad (geschulpt blad) en koperen wieltjes. 43x82x82cm. Cond.: G

Glazen wandklok
Geen vanafprijs

Moderne glazen wandklok van het merk Ditto ø50cm. Cond.: G