Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse vitrinekast
Startprijs 1.500 EUR

Antieke Engelse vitrine opzet, mahoniehout gefineerd. In zeer goede gerestaureerde staat 211x121x54cm. Cond.: U

Cilinder bureau
Resultaat: 11.000 EUR

Bijzonder mahoniehouten Louis Quinze Frans cilinderbureau ca. 1870 met intarsia (inlegwerk) op de cilinder waarin 3 putto's op een geit zijn verwerkt. Verder voorzien van origineel bronzen beslag. Hek...

Eiken tafelklok
Resultaat: 1.300 EUR

Grote Engelse eikenhouten tafelklok met messing wijzerplaat en mooi uitgewerkte kast ca. 1880. Bijzonder uurwerk met 7 bellen en kwartierslag (Carrillon) 58x36x22cm. Cond.: G

Franse pendule, 18e eeuw
Startprijs 1.500 EUR

Antieke Franse pendule Louis Seize van marmer ca. 1800. Vuurverguld sierwerk en prachtig vroeg uurwerk, nagekeken 41x34x14cm. Cond. :U

Schilderij, Joseph Bles
Startprijs 1.500 EUR

Joseph Bles (Den Haag 1825 - 1875 Den Haag), olieverf op paneel, Hollands dorpsgezicht met vele figuren en sloep 23x17,5cm. Cond.: U

Russische school, riddergevecht 1989
Startprijs 1.500 EUR

V. Cygankov 1989 (Russische school), olieverf op linnen, "Turnyras" 125x113cm. Cond.: G

Peter Diem
Startprijs 1.500 EUR

Peter Diem (1945 - ) (Geïnspireerd door de Cobra groep), acryl op linnen, "Flying Cow" 140x100cm. Cond.: U

A. Belle 1992
Startprijs 1.500 EUR

Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, dronkaard met aardsengel 100x80cm. Cond.: G

A. Belle 1992
Startprijs 1.500 EUR

Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, twee vrouwen bij een brief 80x100cm. Cond.: G

A. Belle 1992
Startprijs 1.500 EUR

Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, vrouw met hoed 100x80cm. COnd.: G

Ring GG/alexandriet/brilj.
Startprijs 1.500 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een synt.gefacceteerde alexandriet-carre , 4.07 crt.,briljant ca.2.89 crt. l.gekl. W/SI, ø55, ca. 10.9 gr. Zeer aparte ring

Jan te Wierik
Startprijs 1.400 EUR

Jan te Wierik 1999 (1954 -2002 Haaksbergen), acryl op papier, abstracte compositie met aparte handgemaakte passpartout 78x69cm. Cond.: G

Hanger WG parel
Startprijs 1.350 EUR

Hanger WG 750/000 met een Zuidzee parel ø 15/16 mm., 3 diamantjes ca. 0.023 crt.

Bronzen beeld, ivoren hoofd
Startprijs 1.300 EUR

Bronzen beeld R. Tereszezuk (Paul 1895- 1925), Oostenrijkse beeldhouwer. Voorstellend een lopende Aziatische krijgerin met opgestoken haar. Armen en hoofd zijn uitgesneden uit ivoor, geheel staan op z...

Bronzen dame, ivoren hoofd
Startprijs 1.300 EUR

Bronzen beeld gesigneerd Georges van der Straeten (Nederland 1856 - 1941). Voorstellend iets voorovergebogen lopende Biedermeier dame met hoed. Gezicht en handen zijn uit ivoor gesneden. Geheel staan ...

Zivojin Celic, abstracte compositie
Startprijs 1.300 EUR

Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 127x127cm. Cond.: U

Zivojin Celic, abstracte compositie
Startprijs 1.300 EUR

Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 120x126cm. Cond.: U

Zivojin Celic, abstracte compositie
Startprijs 1.300 EUR

Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 121x116cm. Cond.: U

Opengezaagde mand + schotel
Startprijs 1.300 EUR

Mooie grote zilveren 925/000, ajourgezaagde ovale broodmand op voet en onderschotel. Onderschotel:36x29 cm., ca.600 gr., mand:29x19 cm. ca.649 gr. Cond.:U

Barok Commode
Startprijs 1.250 EUR

Originele 18e eeuwse Duitse dubbelgebogen barok commode. Eiken fineer marquetterie met noten band-inlegwerk op de voorzijde, zijkanten en blad. Sloten zijn origineel, beslag is van latere datum. Ouder...

Frankfurter wellenschrank
Resultaat: 1.700 EUR

18e Eeuwse Duitse barokkast (Wellenschrank) ca. 1750 omgeving Frankfurt, Hessen. Origineel slot, sleutel en rugwand. Bolpoten van latere datum. Oudere restauratie in goede staat 199x183x71cm. Cond.: G

2 Zilv. kandelaars
Resultaat: 1.250 EUR

Stel zware zilveren bewerkte tafelkandelaars 925/000 ca. 1066gr. H.: 24cm. (voet: 10x10cm.) Cond.: U

Zilv. koektrommel 1861
Startprijs 1.250 EUR

Zeer fraaie Hollands zilveren koektrommel, geschulpt model. Jaarletter B: 1861, 835/000 ca. 310gr. 12x12x8cm. Cond.: U

Art Deco tafellamp
Startprijs 1.200 EUR

Zeldzame tafellamp eind 19e eeuw met bronzen sokkel op 4 klauwpoten. Vier gemsekoppen op de hoeken. kap is compleet gemaakt van barnsteen elementen 50x35x50cm. Cond.: G