Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Aquarel Vertin
Startprijs 1.200 EUR

Petrus Gerardus Vertin 1853, (1819-1993 Den Haag),Aquarel op papier, stadsgezicht met figuren en moeder met kind. 37x27 Cond.: G

Schilderij, Larens interieur
Resultaat: 1.600 EUR

Oil on canvas, woman by fire 130x80cm.

Aquarel, monogram van Berchen
Startprijs 1.200 EUR

Monogram F.B. (of S.B.) 19e eeuw, aquarel op papier, romantisch landschap met koeien en figuren bij een drenkplaats 56x38cm. Cond.: G

Arie Johannes Zwart, dorpsgezicht
Startprijs 1.200 EUR

Arie Johannes Zwart (1903 Rijswijck - 1981 Ibiza), olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuren. Bijzonder mooie voorstelling 60x70cm. Cond.: U

Hanger WG parel
Startprijs 1.200 EUR

Hanger WG 750/000 met een grijze Zuidzee parel ø 16/17 mm., en 3 diamanten ca, 0.032 crt.

Ring WG saffier
Startprijs 1.100 EUR

Ring WG 585/000 bezet met een groene saffier en briljant ca. 1.50 crt. ø56, ca. 5.20 gr.

Bronzen beeld
Startprijs 1.000 EUR

Bronzen beeld, Prof. Otto Poertzel (1876-1963), voorstellend een opstijgende adelaar met gespreide vleugels en neturalistisch verendek. geheel staand op marmeren sokkel 47x61cm. Cond.: G

Secretaire 1780-1790, Noord-Duits
Startprijs 1.000 EUR

Eikenhouten gefineerde schrijfsecretaire ca. 1800 Duitsland met inlegwerk op de voorzijde, zijkanten en bovenop. Achter de schuine klep bevindt zich het binnenwerk met 12 lades, 2 deurtjes en uitschui...

Barok kast
Startprijs 1.000 EUR

Bijzondere brede 3-deurs barok kast Louis Seize stijl met drie lades, schuine hoeken, brede koplijst en kolossale bolpoten ca. 1780. Nieuw hout bovenop de kop gemonteerd (uit zicht). In zeer goede sta...

Atelier Albert Neuhuys
Startprijs 1.000 EUR

Atelier Albert Neuhuys (Utrecht 1845- Locarno 1914) olieverf op linnen( bedoekt) Larensch interieur met figuren 42x28 cm., Cond.:G

Ongesigneerd, Larense school
Startprijs 1.000 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, interieur met jonge moeder en baby in de wieg 56x65cm. Cond.: G

Dommersen, Italiaans landschap
Startprijs 1.000 EUR

William Raymond Dommersen (Utrecht 1850 - 1927 Engeland), olieverf op linnen, kustplaats met figuren en ezel 47x35cm. Cond.: U

Fedor v.Kregten
Startprijs 1.000 EUR

Fedor v. Kregten (Diever 1871-Den Haag 1937) olieverf op linnen,(bedoekt) twee kalfjes in een landschap 24.5x18.5 cm., Cond.:G

Monogram J.K.
Startprijs 1.000 EUR

Monogram J.K. (Johannes Koekkoek?) olieverf op paneel, 19e eeuw, tweemaster in de storm. 25.5x16.5 cm. , Cond.:G

Russisch stilleven 1990
Startprijs 1.000 EUR

W. Cygankov 1990 (Russische school), olieverf op linnen, getiteld "Hollands stilleven" 79x63,5cm. Cond.: U

Schilderij, F. van Kregten
Resultaat: 850 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - Den Haag 1937), olieverf op linnen, landschap met boerderij, boer en koeien 50x70cm. Cond.: G

Grote pors. vaas
Startprijs 900 EUR

Monumentale porseleinen cachepot met voet. bestaand uit twee musicerende dames. Het geheel is rijkelijk bewerkt met gele rozen en goud 75x45x31cm. Cond.: G

Eiken broodkast, intarsia
Resultaat: 900 EUR

Prachtige eikenhouten Duitse 1-deurs spinde ca. 1800 met brede lijsten en inlegwerk op de deur(ster). Zijpaneel met waaier-inlegwerk, Biedermeier Empire. Kast is uitneembaar en in uitstekende staat 19...

Schilderij, A.P. Madsen
Startprijs 900 EUR

A.P. Madsen (toegeschreven aan, ongesigneerd alleen naamplaat op de lijst) (1822 - 1911 Denemarken), olieverf op linnen, landschap met koeien en figuren 100x68cm. Cond.: R

A.M. Geyp
Resultaat: 900 EUR

Adriaan Marinus Geyp (Middelburg 1855- 1926 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met boerenschuur en werkende boer bij hooiwagen met paard en kippen 50x70cm. Cond.: G

Koppenol, naakt
Startprijs 900 EUR

Cornelis Koppenol (Zoetermeer 1865 - 1946 Den Haag), olieverf op paneel, zittend vrouwelijk naakt 13,5x18,5cm. Cond.: U

W. Hendriks
Startprijs 900 EUR

Cor Bouter (Pseudoniem Hendriks) (Gouda 1888 - Den Haag 1966), olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met koeien (naar voorbeeld van A.M. Gorter). 50x70cm. Cond.: G

Japans interieur, J.C.P. Houthuesen
Resultaat: 1.050 EUR

J.C.P. Houthuesen, olieverf op linnen, Japans interieur met geisha's 85x57cm. Cond.: G

Ring parelmoer
Startprijs 900 EUR

Ring WG750/000,ø55 met briljanten 0.30ctTW/IF en donker parelmoer, 29.1 gr.