Petrus Gerardus Vertin 1853, (1819-1993 Den Haag),Aquarel op papier, stadsgezicht met figuren en moeder met kind. 37x27 Cond.: G
Monogram F.B. (of S.B.) 19e eeuw, aquarel op papier, romantisch landschap met koeien en figuren bij een drenkplaats 56x38cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (1903 Rijswijck - 1981 Ibiza), olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuren. Bijzonder mooie voorstelling 60x70cm. Cond.: U
Hanger WG 750/000 met een grijze Zuidzee parel ø 16/17 mm., en 3 diamanten ca, 0.032 crt.
Ring WG 585/000 bezet met een groene saffier en briljant ca. 1.50 crt. ø56, ca. 5.20 gr.
Bronzen beeld, Prof. Otto Poertzel (1876-1963), voorstellend een opstijgende adelaar met gespreide vleugels en neturalistisch verendek. geheel staand op marmeren sokkel 47x61cm. Cond.: G
Eikenhouten gefineerde schrijfsecretaire ca. 1800 Duitsland met inlegwerk op de voorzijde, zijkanten en bovenop. Achter de schuine klep bevindt zich het binnenwerk met 12 lades, 2 deurtjes en uitschui...
Bijzondere brede 3-deurs barok kast Louis Seize stijl met drie lades, schuine hoeken, brede koplijst en kolossale bolpoten ca. 1780. Nieuw hout bovenop de kop gemonteerd (uit zicht). In zeer goede sta...
Atelier Albert Neuhuys (Utrecht 1845- Locarno 1914) olieverf op linnen( bedoekt) Larensch interieur met figuren 42x28 cm., Cond.:G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, interieur met jonge moeder en baby in de wieg 56x65cm. Cond.: G
William Raymond Dommersen (Utrecht 1850 - 1927 Engeland), olieverf op linnen, kustplaats met figuren en ezel 47x35cm. Cond.: U
Fedor v. Kregten (Diever 1871-Den Haag 1937) olieverf op linnen,(bedoekt) twee kalfjes in een landschap 24.5x18.5 cm., Cond.:G
Monogram J.K. (Johannes Koekkoek?) olieverf op paneel, 19e eeuw, tweemaster in de storm. 25.5x16.5 cm. , Cond.:G
W. Cygankov 1990 (Russische school), olieverf op linnen, getiteld "Hollands stilleven" 79x63,5cm. Cond.: U
Fedor van Kregten (Diever 1871 - Den Haag 1937), olieverf op linnen, landschap met boerderij, boer en koeien 50x70cm. Cond.: G
Monumentale porseleinen cachepot met voet. bestaand uit twee musicerende dames. Het geheel is rijkelijk bewerkt met gele rozen en goud 75x45x31cm. Cond.: G
Prachtige eikenhouten Duitse 1-deurs spinde ca. 1800 met brede lijsten en inlegwerk op de deur(ster). Zijpaneel met waaier-inlegwerk, Biedermeier Empire. Kast is uitneembaar en in uitstekende staat 19...
A.P. Madsen (toegeschreven aan, ongesigneerd alleen naamplaat op de lijst) (1822 - 1911 Denemarken), olieverf op linnen, landschap met koeien en figuren 100x68cm. Cond.: R
Adriaan Marinus Geyp (Middelburg 1855- 1926 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met boerenschuur en werkende boer bij hooiwagen met paard en kippen 50x70cm. Cond.: G
Cornelis Koppenol (Zoetermeer 1865 - 1946 Den Haag), olieverf op paneel, zittend vrouwelijk naakt 13,5x18,5cm. Cond.: U
Cor Bouter (Pseudoniem Hendriks) (Gouda 1888 - Den Haag 1966), olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met koeien (naar voorbeeld van A.M. Gorter). 50x70cm. Cond.: G
J.C.P. Houthuesen, olieverf op linnen, Japans interieur met geisha's 85x57cm. Cond.: G
Ring WG750/000,ø55 met briljanten 0.30ctTW/IF en donker parelmoer, 29.1 gr.