Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse vitrinekast 4149
Engelse vitrinekast
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Cilinder bureau 4000
Cilinder bureau

Resultaat:

11.000 EUR

Verkocht
Eiken tafelklok 3624
Eiken tafelklok

Resultaat:

1.300 EUR

Franse pendule, 18e eeuw 3595
Franse pendule, 18e eeuw
Startprijs 1.500 EUR
Schilderij, Joseph Bles 1243
Schilderij, Joseph Bles
Startprijs 1.500 EUR
Russische school, riddergevecht 1989 1106
Russische school, riddergevecht 1989
Startprijs 1.500 EUR
Peter Diem 1058
Peter Diem
Startprijs 1.500 EUR
A. Belle 1992 1029
A. Belle 1992
Startprijs 1.500 EUR
A. Belle 1992 1028
A. Belle 1992
Startprijs 1.500 EUR
A. Belle 1992 1027
A. Belle 1992
Startprijs 1.500 EUR
Ring GG/alexandriet/brilj. 301
Ring GG/alexandriet/brilj.
Startprijs 1.500 EUR
Jan te Wierik 1014
Jan te Wierik
Startprijs 1.400 EUR
Hanger WG parel 57
Hanger WG parel
Startprijs 1.350 EUR
Bronzen beeld, ivoren hoofd 5082
Bronzen beeld, ivoren hoofd
Startprijs 1.300 EUR
Bronzen dame, ivoren hoofd 5074
Bronzen dame, ivoren hoofd
Startprijs 1.300 EUR
Zivojin Celic, abstracte compositie 1398
Zivojin Celic, abstracte compositie
Startprijs 1.300 EUR
Zivojin Celic, abstracte compositie 1394
Zivojin Celic, abstracte compositie
Startprijs 1.300 EUR
Zivojin Celic, abstracte compositie 1392
Zivojin Celic, abstracte compositie
Startprijs 1.300 EUR
Opengezaagde mand + schotel 38
Opengezaagde mand + schotel
Startprijs 1.300 EUR
Barok Commode 4021
Barok Commode
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Frankfurter wellenschrank 4007
Frankfurter wellenschrank

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
2 Zilv. kandelaars 113
2 Zilv. kandelaars

Resultaat:

1.250 EUR

Zilv. koektrommel 1861 73
Zilv. koektrommel 1861
Startprijs 1.250 EUR
Art Deco tafellamp 2032
Art Deco tafellamp
Startprijs 1.200 EUR