Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Frans pendulestel 3643
Frans pendulestel

Resultaat:

400 EUR

3-Delig klokkenstel 3637
3-Delig klokkenstel
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Bronzen pendule 3597
Bronzen pendule

Resultaat:

400 EUR

Imposante Franse pendule 3538
Imposante Franse pendule
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Regelateur K & C Freiburg 3506
Regelateur K & C Freiburg

Resultaat:

400 EUR

Schwarzwalder klok 3504
Schwarzwalder klok
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Porseleinen pendulestel 3500
Porseleinen pendulestel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3542
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

380 EUR

Klok in belvorm 3632
Klok in belvorm
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Bouille klok ca. 1960 3599
Bouille klok ca. 1960

Resultaat:

350 EUR

Frans marmeren pendulestel 3587
Frans marmeren pendulestel
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Friese stoelklok 3577
Friese stoelklok

Resultaat:

350 EUR

Vuurvergulde pendule 3522
Vuurvergulde pendule
Startprijs 350 EUR
Wit pendulestel 3521
Wit pendulestel
Startprijs 350 EUR
Klokkenstel messing 3512
Klokkenstel messing
Startprijs 350 EUR
Zwarte kolompendule 3543
Zwarte kolompendule
Startprijs 325 EUR
Staande klok, Duits 3664
Staande klok, Duits
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Plated pendule ca. 1900 3648
Plated pendule ca. 1900

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Franse pendule, 4 zuilen 3617
Franse pendule, 4 zuilen

Resultaat:

300 EUR

Franse pendule, roodbruin 3610
Franse pendule, roodbruin
Startprijs 300 EUR
Franse wit marmeren pendule 3602
Franse wit marmeren pendule
Startprijs 300 EUR
3-Delige Franse pendule 3589
3-Delige Franse pendule
Startprijs 300 EUR
Friese staartklok 3583
Friese staartklok
Startprijs 300 EUR
Bronzen cartelklok 3562
Bronzen cartelklok
Startprijs 300 EUR