Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Reiswekker
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen reiswekker met dagaanduiding, secondenwijzer, datumaanduiding en emaille wijzerplaat 2e helft 20e eeuw (ongemerkt). Functionerend 19x10x8cm. Cond.: G

Klokkenstel Art Deco
Resultaat: 250 EUR

Prachtige grote 3-delige marmeren Art Deco pendulestel ca. 1920 met knielende dansende dame (gepatineerd compositie). marmer verkeerd in uitstekende staat en de klok loopt goed 45x47x11cm. en 19x16x9c...

Klok onder stolp
Resultaat: 300 EUR

Grote Franse pendule onder glazen stolp ca. 1860 met rijke versiering en dame met schort. Compositie metaal met onyx. Emaille wijzerplaat (in goede staat). 61x39x18cm. Cond.: G

Jugendstil pendule
Startprijs 280 EUR

Grote Franse Jugendstil pendule ca. 1890 met zwart geaderd marmeren voet en Jugendstil ornamentiek. Compositie figuur in 18e eeuwse kledendracht buigend met hoed. Achtdaags uurwerk met geëmailleerde w...

Wit marmeren pendule
Startprijs 280 EUR

Wit marmeren pendule ca. 1880 met bronzen ornamentuur. Mooie emaille wijzerplaat met signatuur G. Kreits Anver in zeer goede staat 36x17x11cm. Cond.: G

Blauw porseleinen stel
Startprijs 275 EUR

3-Delig Frans pendulestel ca. 1880. Blauw porselein met messing in uitstekende staat, mooie vromgeving en 5-lichts kandelaars 44x20x12cm. en 45x15x15cm. Cond.: U

Tafelklok, inleg
Resultaat: 250 EUR

Franse mahoniehouten tafelklok met inlegwerk ca. 1900 (Art Nouveau). De klok bevindt zich in goede werkende staat 32x14x18,5cm. Cond.: G

Junghans vrijslinger
Startprijs 250 EUR

Duitse Junghans Jugendstil vrijslinger met floraal zweepslag motief op wijzerplaat en slinger ca. 1900. Eiken kast en kroon in uitstekende staat 84x36x18cm. Cond.: G

Franse marmeren pendule
Startprijs 250 EUR

Zware Franse marmeren pendule ca. 1880, roze-oker geaderd met achtdaags uurwerk en prachtige geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 34x24,5x16cm. Cond.: G

Franse zwart marmeren pendule
Startprijs 250 EUR

Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1880 met precisieslinger. Gesigneerd Chassignole Beaujeu. Achtdaags uurwerk en prachtige geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 46x37x14cm. Cond.: G

Franse pendule ca. 1890
Startprijs 250 EUR

Grote Franse pendule ca. 1890 met rood geaderd marmeren voet en compositie metalen figuur. Gesigneerd Pour la Mutualite. Achtdaags uurwerk in zeer goede staat 68x35x19cm. Cond.: G

Franse pendule ca. 1890
Resultaat: 300 EUR

Aparte Franse pendule ca. 1890 met marmeren voet. Voorstelling van een vrouw bij rotsachtige waterval. Achtdaags uurwerk in zeer goede staat. Compositie metaal gepatineerd 42x25x10cm. Cond.: G

Notenhouten regelateur
Startprijs 250 EUR

Grote notenhouten regelateur (Duitsland) met 2 gewichten en originele opzet met secondenaanduiding 142x47x21cm. Cond.: G

Pendulestel Jugendstil
Resultaat: 250 EUR

Monumentaal 3-delig Art Deco klokkenstel ca. 1920 gemaakt van marmer en compositie metalen hindes. Met glazen coupes op marmeren voet. Chip van glas 37x57x20cm. en 26xø20cm. Cond.: G

Vrijslinger, Epping Berlin
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse vrijslinger met een zeldzaam messing uurwerk. Gesigneerd "Gebr. Eppner Berlin" met sierlijke slinger in eiken kast 60x31x14cm. Cond.: U

Friese staartklok
Resultaat: 225 EUR

Antieke vroeg 19e eeuwse Friese staartklok met originele spiegels en gewichten met bruidskrans. Eiken kast in originele meekrab-kleur 142x35x22cm. Cond.: G

3-Delig pendulestel wit
Startprijs 250 EUR

3-Delig Frans wit marmeren pendulestel in Louis Seize stijl ca. 1880 in goede staat. Wijzerplaat beschadigd 36x19x9cm. en 23xø9cm. Cond.: G

Groen onyx pendule
Startprijs 240 EUR

Prachtige groene onyx pendule Frankrijk ca. 1890 met compositie figgur van een vrouw met kruik. In zeer goede staat 38x25x17cm. Cond.: G

Barometer met klok
Resultaat: 225 EUR

Antieke koperen Franse of Zwitserse barometer met klok ca. 1890 met standaard. Wijzerplaat beschadigd, klok is goed 47x37x18cm. Cond.: G

Comtoise bloemslinger
Resultaat: 220 EUR

Uniek mooie antieke comtoise bloemslinger, met originele beschildering en antieke gewichten. Gesigneerd Albert Langree 66 Rue du port Lorient Frankrijk ca. 1880.Loopt en slaat. 41x24cm. Cond.: U

Vaasklok, wit/blauw
Resultaat: 210 EUR

Grote Franse pendule ca. 1880, wit met blauw porselein. Rijk uitgevoerd met vuurvergulde ornamentuur (brons). De pendule verkeerd in uitstekende werkende staat 60x25x20cm. Cond.: u

Franse pendule, pors. wijzerplaat
Resultaat: 225 EUR

Franse 19e eeuwse vuurvergulde pendule met porseleinen wijzerplaat en plaquettes met bloemmotief 40x31x14cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 240 EUR

Friese eiken staartklok 19e eeuw (Holland), mooie beschildering en applicaties. 132x37x32cm. Cond.: G

Tandenstoker pendule
Resultaat: 325 EUR

Zeldzame tandenstoker pendule met messing kast staand op dunne 6-kantige zuilen. De klok zakt naar beneden langs deze zuilen door mechaniek ca. 1920. 26x11x5cm. Cond.: G