09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

Engelse staande klok 3509
Engelse staande klok

3.000 EUR

Eiken tafelklok 3624
Eiken tafelklok

1.300 EUR

Vuurvergulde pendule 3581
Vuurvergulde pendule

950 EUR

Boulle klok 3510
Boulle klok

800 EUR

Cartelklok ca. 1920 3519
Cartelklok ca. 1920

600 EUR

Tafelklok ca. 1900 3508
Tafelklok ca. 1900

500 EUR

Porseleinen pendulestel 3500
Porseleinen pendulestel

400 EUR

Regelateur K & C Freiburg 3506
Regelateur K & C Freiburg

400 EUR

Bronzen pendule 3597
Bronzen pendule

400 EUR

Frans pendulestel 3643
Frans pendulestel

400 EUR

Longcase staande klok, 18e eeuw 3654
Longcase staande klok, 18e eeuw

400 EUR

Staande klok, Frans 3663
Staande klok, Frans

400 EUR

Vuurvergulde pendule 3542
Vuurvergulde pendule

380 EUR

Friese stoelklok 3577
Friese stoelklok

350 EUR

Bouille klok ca. 1960 3599
Bouille klok ca. 1960

350 EUR

Plated pendule ca. 1900 3648
Plated pendule ca. 1900

350 EUR

Friese wandklok (kantoortje) 3655
Friese wandklok (kantoortje)

350 EUR

Tandenstoker pendule 3649
Tandenstoker pendule

325 EUR

Klok onder stolp 3507
Klok onder stolp

300 EUR

Pendule, ruiter te paard 3531
Pendule, ruiter te paard

300 EUR

Reiswekker 3552
Reiswekker

300 EUR

Franse pendule ca. 1890 3606
Franse pendule ca. 1890

300 EUR

Franse pendule, 4 zuilen 3617
Franse pendule, 4 zuilen

300 EUR

Engelse klok, snek 3549
Engelse klok, snek

275 EUR