Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Likeurset met karaf 5553
Likeurset met karaf

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Jugendstil glazen vaas 5502
Jugendstil glazen vaas

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Romeins glas, 3e-4e eeuw 5549
Romeins glas, 3e-4e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Copier Leerdam, karafset 5528
Copier Leerdam, karafset

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Romeinse glazen 5548
2 Romeinse glazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6 Kristallen roemers 5561
6 Kristallen roemers

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Kristallen karaffen 5564
2 Kristallen karaffen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Mondgeblazen pijpvaas 5534
Mondgeblazen pijpvaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4-Delig ruitkristal set 5510
4-Delig ruitkristal set

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Geëtste ruit 5515
Geëtste ruit

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Glazen schaal, Copier 5526
Glazen schaal, Copier

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Geslepen  kaasstolp 5546
Geslepen kaasstolp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kunstglazen vaas 5565
Kunstglazen vaas

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
7 Delen ruitkristal 5511
7 Delen ruitkristal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Delen kristal 5525
3 Delen kristal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schenkvaas, Copier 5527
Schenkvaas, Copier

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5 Vaasjes 5566
5 Vaasjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kristalglazen schaal 5506
Kristalglazen schaal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kristallen aanbiedschaal 5512
Kristallen aanbiedschaal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3 Delen glaswerk 5520
3 Delen glaswerk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kristallen schaal 5579
Kristallen schaal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Delen glaswerk, overlay 5516
2 Delen glaswerk, overlay

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Delen glas 5567
3 Delen glas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Kristallen dekselpotjes 5562
2 Kristallen dekselpotjes

Resultaat:

25 EUR