Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Halve helm 2005
Halve helm

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Empire hanglamp, 2e periode 2347
Empire hanglamp, 2e periode

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Sluitgewichten, groot 2026
Sluitgewichten, groot

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Speeldoos 2009
Speeldoos

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Grote gedraaide kandelaars 2326
2 Grote gedraaide kandelaars

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Sluitgewichten, midden 2027
Sluitgewichten, midden

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke rokkandelaar 2040
Antieke rokkandelaar

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Lanspunt, 17e eeuw 2489
Lanspunt, 17e eeuw

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Bouille kistje met glaasjes 2000
Bouille kistje met glaasjes

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oud Chinese affiche 2147
Oud Chinese affiche

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Sluitgewichten, klein 2028
Sluitgewichten, klein

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Theestoof met ketel 2014
Theestoof met ketel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Jugendstil schildersezeltje 2063
Jugendstil schildersezeltje

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Biedermeier sleutelkastje 2135
Biedermeier sleutelkastje

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Petroleumlamp, compositie beeld 2002
Petroleumlamp, compositie beeld

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bajonet 2046
Bajonet

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Platte Buiskachel 2105
Platte Buiskachel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Platte Buiskachel 2107
Platte Buiskachel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Tiffany stijl lampje, vlinder 2136
Tiffany stijl lampje, vlinder

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen kraagkandelaar 2327
Bronzen kraagkandelaar

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen kraagkandelaar 2332
Bronzen kraagkandelaar

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen Holl. kaarsluchter 2435
Bronzen Holl. kaarsluchter

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Bronzen lampen 2436
2 Bronzen lampen

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Geweer 2203
Geweer

Resultaat:

130 EUR