09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

Oene Romkes de Jongh 1043
Oene Romkes de Jongh

3.100 EUR

Schilderij, Larens interieur 1057
Schilderij, Larens interieur

1.600 EUR

Anthony van Dyck, gravure 1328
Anthony van Dyck, gravure

1.100 EUR

Japans interieur, J.C.P. Houthuesen 1005
Japans interieur, J.C.P. Houthuesen

1.050 EUR

A.M. Geyp 1234
A.M. Geyp

900 EUR

Schilderij, F. van Kregten 1022
Schilderij, F. van Kregten

850 EUR

Schilderij, A.J. Zwart 1042
Schilderij, A.J. Zwart

750 EUR

Mondriaan 1271
Mondriaan

700 EUR

W.J.P. van de Does 1051
W.J.P. van de Does

690 EUR

Walter Williams 1038
Walter Williams

675 EUR

Evert Moll 1067
Evert Moll

650 EUR

H. Klinkhamer 1127
H. Klinkhamer

500 EUR

Schilderij 1048
Schilderij

450 EUR

Ikoon 1228
Ikoon

450 EUR

Houtsculptuur Corneille 1252
Houtsculptuur Corneille

425 EUR

Willem Johannes Schütz, schepen aan de Schelde 1375
Willem Johannes Schütz, schepen aan de Schelde

425 EUR

Mongram CHL?, 19e eeuw 1319
Mongram CHL?, 19e eeuw

380 EUR

Ikoon, Madonna met kind 1232
Ikoon, Madonna met kind

350 EUR

17e-18e eeuw, Omg. Egbert van Heemskerck 1378
17e-18e eeuw, Omg. Egbert van Heemskerck

330 EUR

August Allebe, aquarel 1033
August Allebe, aquarel

325 EUR

Houtsculptuur Corneille 1102
Houtsculptuur Corneille

325 EUR

Frans Slager 1240
Frans Slager

325 EUR

W. Sluiter 1015
W. Sluiter

300 EUR

Gesigneerd C. Kimmel 1132
Gesigneerd C. Kimmel

300 EUR