Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Steiff Leeuw, Studio Collection 2704
Steiff Leeuw, Studio Collection

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Pop ca. 1910 2725
Pop ca. 1910

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Armand Marseille ca. 1900 2745
Armand Marseille ca. 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gote antieke kinderwagen 2817
Gote antieke kinderwagen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Duw kinderwagen 2733
Duw kinderwagen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Popje, meisje 2726
Popje, meisje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x ERTL 1:18 Auto's 2748
4x ERTL 1:18 Auto's

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
9x Bburago 1:24 Auto's 2775
9x Bburago 1:24 Auto's

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Maisto 1:18 Auto's 2790
2x Maisto 1:18 Auto's

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Stoomwals 2822
Stoomwals

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Ongemerkt, pop jongen 2741
Ongemerkt, pop jongen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
ERTL Austin Healey 3000 Roadster 2749
ERTL Austin Healey 3000 Roadster

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
10x Bburago 1:24 Auto's 2776
10x Bburago 1:24 Auto's

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Jaucke pop, Rinus Morsink 2708
Jaucke pop, Rinus Morsink

Resultaat:

38 EUR

Verkocht
Papier mache, jongenspop 2715
Papier mache, jongenspop

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Twee jongenspoppen ca. 1930 2718
Twee jongenspoppen ca. 1930

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Koenig en Wernicke, jongenspop 2738
Koenig en Wernicke, jongenspop

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4x Maisto 1:18 Auto's 2780
4x Maisto 1:18 Auto's

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
21x Modelauto's Solido1:43 2785
21x Modelauto's Solido1:43

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
20x Modelauto's Solido 1:36 - 1:43 2787
20x Modelauto's Solido 1:36 - 1:43

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
20x Modelauto's Solido1:36-1:43 2792
20x Modelauto's Solido1:36-1:43

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
22x Modelauto's Matchbox1:36 - 1:43 2795
22x Modelauto's Matchbox1:36 - 1:43

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Franklin Mint 1922 Ahrens Fox 2802
Franklin Mint 1922 Ahrens Fox

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4 Papier machee popjes 2716
4 Papier machee popjes

Resultaat:

30 EUR