Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kabinet 4004
Kabinet

Resultaat:

7.500 EUR

Wortelnoten kabinet 4024
Wortelnoten kabinet
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Louis Seize commode ca. 1800 4003
Louis Seize commode ca. 1800

Resultaat:

2.400 EUR

Louis Seize commode 4002
Louis Seize commode
Startprijs 2.200 EUR
Smeedijzeren geldkist 4174
Smeedijzeren geldkist
Startprijs 1.800 EUR
Engelse vitrinekast 4149
Engelse vitrinekast
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Cilinder bureau 4000
Cilinder bureau

Resultaat:

11.000 EUR

Barok Commode 4021
Barok Commode
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Frankfurter wellenschrank 4007
Frankfurter wellenschrank

Resultaat:

1.700 EUR

Secretaire 1780-1790, Noord-Duits 4010
Secretaire 1780-1790, Noord-Duits
Startprijs 1.000 EUR
Barok kast 4001
Barok kast
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Eiken broodkast, intarsia 4027
Eiken broodkast, intarsia

Resultaat:

900 EUR

2-Delige Werdicke kast 4041
2-Delige Werdicke kast
Startprijs 800 EUR
Mahoniehouten bank 4016
Mahoniehouten bank
Startprijs 750 EUR
Schelpkruk, 18e eeuw 4177
Schelpkruk, 18e eeuw
Startprijs 650 EUR
Verkocht
4-Delig notenhouten bankstel 4017
4-Delig notenhouten bankstel

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Partnerdesk met leer 4208
Partnerdesk met leer

Resultaat:

700 EUR

Hollands bureau, 18e eeuw 4185
Hollands bureau, 18e eeuw
Startprijs 600 EUR
Mahonie kabinet 4159
Mahonie kabinet
Startprijs 600 EUR
6 Eethoekstoelen, 1840 4084
6 Eethoekstoelen, 1840
Startprijs 600 EUR
Secretaire mah. 4014
Secretaire mah.
Startprijs 600 EUR
Vitrineopzet ca. 1930 4200
Vitrineopzet ca. 1930
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Spinet 4086
Spinet

Resultaat:

900 EUR

Grote ronde uittrektafel 4085
Grote ronde uittrektafel
Startprijs 500 EUR