09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

Speelgoed kraan 2819
Speelgoed kraan
Startprijs 40 EUR
ERTL Austin Healey 3000 Roadster 2749
ERTL Austin Healey 3000 Roadster

40 EUR

4x ERTL 1:18 Auto's 2748
4x ERTL 1:18 Auto's

50 EUR

Celluloid pop, jongen 2746
Celluloid pop, jongen
Startprijs 40 EUR
A.M. pop, beschadigd 2742
A.M. pop, beschadigd
Startprijs 40 EUR
Ongemerkt, pop jongen 2741
Ongemerkt, pop jongen

40 EUR

Poppenstoel 2818
Poppenstoel
Startprijs 35 EUR
Pors. moderne pop G.D. 2735
Pors. moderne pop G.D.
Startprijs 35 EUR
Grote pors. moderne pop G.D. 2734
Grote pors. moderne pop G.D.
Startprijs 35 EUR
Grote pors. moderne pop G.D. 2732
Grote pors. moderne pop G.D.
Startprijs 35 EUR
Pors. babypop Becca Joyce Walt 2731
Pors. babypop Becca Joyce Walt
Startprijs 35 EUR
Moderne pors. babypop GD 2729
Moderne pors. babypop GD
Startprijs 35 EUR
Moderne pors. pop Jocy 2728
Moderne pors. pop Jocy
Startprijs 35 EUR
Twee jongenspoppen ca. 1930 2718
Twee jongenspoppen ca. 1930

35 EUR

2 Papier machee poppen 2717
2 Papier machee poppen
Startprijs 35 EUR
Papier mache, jongenspop 2715
Papier mache, jongenspop

35 EUR

Kinderstoel 2707
Kinderstoel
Startprijs 35 EUR
Antieke renslee 2816
Antieke renslee

30 EUR

22x Modelauto's Matchbox1:36 - 1:43 2795
22x Modelauto's Matchbox1:36 - 1:43

35 EUR

6x Modelauto's 1:18 2781
6x Modelauto's 1:18

30 EUR

9x Modelauto's Rio Italy 1:43 2762
9x Modelauto's Rio Italy 1:43

30 EUR

Koenig en Wernicke, jongenspop 2738
Koenig en Wernicke, jongenspop

35 EUR

Seelegs, pors. pop 2730
Seelegs, pors. pop
Startprijs 30 EUR
2 Kunststof poppen ca. 1950 2727
2 Kunststof poppen ca. 1950
Startprijs 30 EUR