Twee delen Messing 20e eeuw. 1x Hamergeslagen grote bloempot met voorstelling van een taveerne 30xø32cm. 1x Cakevorm met diverse figuren op driepoot 10xø29cm. Cond.: G
Koperreliëf wanddecoratie (Russisch?) 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een vrouw staand in een slee getrokken door 3 paarden. Heilige Geest op de achtergrond 22x80cm. Cond.: G
Drie delen messing 20e eeuw. 1x Jardiniere met bronzen hengsel met voorstelling van een draak 13xø20cm. 1x Messing treef ca. 1900 34x16cm. 1x Schenkkan 2e helft 20e eeuw 19xc17xø12cm. Cond.: G
1 Mof met rits van zwart bont en 1 muts van zwart bont. Cond.: G
M. Müller, reproductie op papier, sneeuwgezicht met wild 50x38cm. Cond.: R
Roodkoperen Orientaalse waterkan met koperen ketting ca. 190. Geheel gehamerd en bewerkt H.: 37cm. Cond.: G
Koperen sierschotel, waarschijnlijk Syrisch, ca. 1900 ø40cm. Cond.: G
Oude geelkoperen blaasbalg 20e eeuw met motief van eikebladeren 51x20x5cm. Cond.: G
Antieke Art Nouveau tinnen asbak in lelie vormgeving, gestempeld orivit ca. 1900 1,8x13,5x7,5cm. Cond.: G
Electrische, verchroomde samovaar begin 20e eeuw. Glazen dekselknop. Handvaten en kraan van kunststof 35cm.
Tinnen kraantjeskan 19e eeuw met houten knop en bolvoetjes, kraantje mist H.: 38cm.
Twee geschilderde stadswapens uit Duitsland, "Coesfeld" en "Bocholt" 20e eeuw, olieverf op paneel 14x12cm. Cond.: G
Houten doos met diverse uitgewerkte tinnen lepels, Tiel Holland 20e eeuw 25x36x24cm. Cond.: G