Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kavel oude blikken
Resultaat: 30 EUR

Kavel met oude blikken, Hollands 20e eeuw Cond.: G

Kavel sierkleedjes
Resultaat: 10 EUR

Kavel oude gehaakte sierkleedjes 20e eeuw Cond.: G

5 Tinnen maten
Startprijs 10 EUR

Vijf tinnen maten Hollands 20e eeuw 5-21cm. Cond.: G

2 Delige haardset
Startprijs 10 EUR

Oud smeedijzeren haardset ca. 1900 64-71cm. Cond.: G

Notitieblokhouder Corry Ammerlaan
Resultaat: 10 EUR

Corry Ammerlaan design plated blocnotehouder met wapen van de eerste kamer. Staten Generaal 4,5x10x10,5cm. Cond.: G

2 Delen Messing
Resultaat: 30 EUR

Twee delen Messing 20e eeuw. 1x Hamergeslagen grote bloempot met voorstelling van een taveerne 30xø32cm. 1x Cakevorm met diverse figuren op driepoot 10xø29cm. Cond.: G

Koperreliëf wanddecoratie
Startprijs 10 EUR

Koperreliëf wanddecoratie (Russisch?) 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een vrouw staand in een slee getrokken door 3 paarden. Heilige Geest op de achtergrond 22x80cm. Cond.: G

3 Delen messing
Resultaat: 10 EUR

Drie delen messing 20e eeuw. 1x Jardiniere met bronzen hengsel met voorstelling van een draak 13xø20cm. 1x Messing treef ca. 1900 34x16cm. 1x Schenkkan 2e helft 20e eeuw 19xc17xø12cm. Cond.: G

Mof en muts, bont
Startprijs 10 EUR

1 Mof met rits van zwart bont en 1 muts van zwart bont. Cond.: G

Veldkijker
Resultaat: 10 EUR

Oude veldkijker en lederen koker gemerkt ESTRE 20e eeuw 21x21x9cm.

Reproductie met reeën
Startprijs 10 EUR

M. Müller, reproductie op papier, sneeuwgezicht met wild 50x38cm. Cond.: R

Roodkoperen waterkan
Resultaat: 15 EUR

Roodkoperen Orientaalse waterkan met koperen ketting ca. 190. Geheel gehamerd en bewerkt H.: 37cm. Cond.: G

Koperen sierschotel
Startprijs 10 EUR

Koperen sierschotel, waarschijnlijk Syrisch, ca. 1900 ø40cm. Cond.: G

Geelkoperen blaasbalg
Startprijs 10 EUR

Oude geelkoperen blaasbalg 20e eeuw met motief van eikebladeren 51x20x5cm. Cond.: G

Tinnen asbak, lelie
Resultaat: 12 EUR

Antieke Art Nouveau tinnen asbak in lelie vormgeving, gestempeld orivit ca. 1900 1,8x13,5x7,5cm. Cond.: G

2 Bierkruiken
Resultaat: 10 EUR

2 Aardewerken bierkruiken, blauw/wit, met tinnen deksel waarvan 1 met monogram MW, H.14 cm.

Samovaar
Startprijs 10 EUR

Electrische, verchroomde samovaar begin 20e eeuw. Glazen dekselknop. Handvaten en kraan van kunststof 35cm.

2 Blakers
Startprijs 10 EUR

Twee Oosterse messing blakers 19xø19cm.

Kraantjeskan
Startprijs 10 EUR

Tinnen kraantjeskan 19e eeuw met houten knop en bolvoetjes, kraantje mist H.: 38cm.

Asbak met figuur
Resultaat: 10 EUR

Asbak, compositie bronskleurig , met afbeelding van een man met een schild in de hand. tinkleurig inzetbakje voor de as. H. 24 cm., voet 15x15 cm.

2 Stadswapens
Startprijs 10 EUR

Twee geschilderde stadswapens uit Duitsland, "Coesfeld" en "Bocholt" 20e eeuw, olieverf op paneel 14x12cm. Cond.: G

Bureauset
Resultaat: 10 EUR

Art Deco 2-delig bureauset van glas met koper. Brievenhouder en inktdroger. Kleine chips 14x9x10cm. en 6x15x9cm. Cond.: R

Spiegel met messing
Startprijs 10 EUR

Moderne spiegel met messing 103x70cm. Cond.: G

Doosje met tinnen lepels
Resultaat: 10 EUR

Houten doos met diverse uitgewerkte tinnen lepels, Tiel Holland 20e eeuw 25x36x24cm. Cond.: G