Groot gegraveerd glas met bloemmotief 18e eeuw, in zeer goede staat 14xø11cm. Cond.: G
Prachtig 18e eeuw geslepen glas met brede voet. Amandelgeslepen en gegraveerd met bloemen 21,3xø10,5cm. Cond.: G
Grote moderne mondgeblazen glazen fruitschaal, vermoedelijk Italië 20e eeuw 7xø48cm. Cond.: G
Jugendstil vaas St. Denis, gemerkt in de bodem Frans ca. 1900. Kogelvormige vaas met floraal decor en met goud bewerkt 20xø28cm. Cond.: G
Oude Lalique glazen aansteker 2e helft 20e eeuw in goede staat. Gesigneerd Lalique France. 7,5x7x7cm. Cond.: U
Oude Lalique glazen aansteker 2e helft 20e eeuw in goede staat. Gesigneerd Lalique France. 8,5x7x7cm. Cond.: U
Bijzonder groot gegraveerd kristallen glas ca. 1900. Afbeeldingen van bomen en hindes met hert 21xø11cm. Cond.: G
Grote zeldzame Murano glazen tafellamp 60-er jaren in de vorm van een dolfijn, Italië. (16e eeuwse vormgeving). 66xø40cm. Cond.: G
Prachtige Romeinse glazen vijzel met glazen stamper in zeer goede staat 3e-4e eeuw? 5,5xø9cm. en 10,3xø2,5cm. Cond.: G
Drinkkommetje en zalfflesje
8-Kantige glazen vaas van Copier Leerdam Holland 13xø13cm. Cond.: G
Groen glazen asbak, gesigneerd Copier Leerdam Holland 9,5xø11,5cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen dekselcoupe (chips af) 32xø18cm. Cond.: R