Groot kristallen glas, facetgeslepen en gegraveerd met een wapen. Eind 19e eeuw 22xø8,5cm. Cond.: G
Prachtige antieke kristallen kaasstolp met amandelslijpsel 19e eeuw. Lichte randschade onderaan de stolp 23xø24cm. Cond.: G
Ronde Murano schaal 2e helft 20e eeuw met 5 ingedeukte grepen. Overlopend van kleur groen naar rose ø17cm. Cond.: G
Copier Leerdam glazen groene asbak 2e helft 20e eeuw, Holland 8,5xø12cm. Cond.: G
Grote glazen Copier Leerdam schaal (brons-bruinkleurig) 20e eeuw met tin-cracele in goede staat ø 33,5cm. Cond.: G
Groot oud gegraveerd venster met als afbeelding een pauw in een boom. Fijn uitgewerkt 20e eeuw 58x88cm. Cond.: G
Kristallen vaasje van de firma Kristal Unie Maastricht. Ontwerp en gemaakt door Max Verboeket. Maastricht Unika vaas ca. 1930-1940 21,5xø7,5cm. Cond.: G
Vijf Millefiori vaasjes in Murano stijl 2e helft 20e eeuw. Amforavormig en verschillende kleuren H.: 13cm. Cond.: G
Grote moderne vaas 2e helft 20e eeuw, mogelijk Murano glass-fusing 33xø17cm. Cond.: G
Zes prachtige ruitgeslepen kristallen roemers 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 19xø7,5cm.
Groot kristallen stijgerend paard met ruiter, gemerkt Shannon Crystal Designs of Ireland 20x19x7cm. Cond.: G
Grote Copier Leerdam schenkkaraf blauw-groen 20e eeuw in zeer goede staat 10x19xø15cm. Cond.: U
8-Delig kristallen facetgeslepen likeurstel bestaand uit 1 karaf, 6 glazen, dekselpot. Cristal d'arques, model Acenis, 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat. 14x32x27cm. Cond.: U
7 Delen 19e eeuwse Hollands ruitkristal bestaand uit; 6 petit-four schaaltjes (ø12cm.) en 1 grote schaal (ø27cm.), enkele chips Cond.: R
Hollands ruitkristallen set ca. 1900. 4-Delige tafelset bestaand uit; 1 onderschotel, melkkannetje, suikerpot en lepelvaasje. Licht beschadigd, enkele chips 29x15x10cm. Cond.:R
Amerikaans kristalglazen schaal gedecoreerd met silveroverlay met floraal decor 20e eeuw, ø27cm. Cond.: G
Amerikaans kristallen glazen aanbiedschaal 20e eeuw, gedecoreerd met floraal silveroverlay. 925/000 ø31cm. Cond.: G
Amerikaans kristalglazen schaal gedecoreerd met floraal silveroverlay 925/000. Rand is geschulpt ø28cm. Cond.: G
Aparte Art Deco vaas. Wit melkglas met marmerstructuur effect 11xø8cm. Cond.: G
Drie delen glas waarvan de schaal gemerkt is "Eisch". De 2 karaffen zijn ongemerkt. Alle delen zijn blauw-groen van kleur 2e helft 20e eeuw Cond.: G
Zes oude kristallen tweekleurige wijnglazen. Gegraveerd met wijnranken op het glas 20e eeuw. 1 Glas met chip 20xø6cm. Cond.: G
Oude ongesigneerde matglazen bonbonschaal in de vorm van een blad met blauwgroen glas 7,5x19x19cm. Cond.: G
Oude mondgeblazen pijpvaas van Royal leerdam 20e eeuw, wit met oranje 39xø9cm. Cond.: G
Drie kristallen karaffen 20e eeuw met slijpsel in goede staat. 29xø11cm., 19xø11cm. en 15xø8cm. Cond.: G