Ongesigneerd winterlandschap ca. 1900, olieverf op paneel, figuren op een paard 58x40cm. Cond.: R
A. Veenendaal ca. 1930, olieverf op linnen, boerenhuis in de zon 40x30cm. Cond.: G
Monogram S.V. ca. 1930, olieverf op paneel, antiek vakwerkhuis met figuren (gekerft in hout) 88x44cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, onhelsing 65x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, aquarel op papier, liggend vrouwelijk naakt 70x50cm. Cond.: G
ONgesigneerd 20e eeuw, pastel op papier, vrouwelijk naakt 64x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, pastel op papier, vrouwelijk naakt 65x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, pastel op papier, vrouwelijk naakt 50x70cm. Cond.: G
Jacob gerardus Veldheer (Haarlem 1866 - 1954 Blaricum), ets op papier (handgesigneerd), Hollands landschap met rivier 18x23cm. Cond.: G
Hendrikus Elias Roodenburg (1895 Den Haag - ), ets op papier, stadsgezicht Arnhem 35x25cm. Cond.: G
Monogram, olieverf op linnen, kubistische gezichten 30x40cm. Cond.: G
Monogram M(A)K 1989, aquarel op papier, stilleven met fruit en bloemen, 64x40 cm., Cond.:U
C. Maxim 60-er jaren, olieverf op linnen, meisje met kersen 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, haan 10x7cm. Cond.: G
Toon van Overveld 1978 (Enschede), olieverf op linnen, berglandschap met gebouwen aan het meer 30x40cm. Cond.: G
B. Sluiter ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadiging) 60x80cm. Cond.: G
M. Saathoff ca. 1930, aquarel op papier, winters dorpsgezicht 34x54cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, winterlandschap 19x14cm. Cond.: G
Vincent van Gogh, druk op zijde, mand met fruit in de buitenlucht 64x62cm. Cond.: G
Reproductie in lijst van een Parijse schilder 89x57cm. Cond.: U