09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

Aquarel, monogram van Berchen 1032
Aquarel, monogram van Berchen
Startprijs 1.200 EUR
Arie Johannes Zwart, dorpsgezicht 1003
Arie Johannes Zwart, dorpsgezicht
Startprijs 1.200 EUR
Atelier Albert Neuhuys 1294
Atelier Albert Neuhuys
Startprijs 1.000 EUR
Ongesigneerd, Larense school 1257
Ongesigneerd, Larense school
Startprijs 1.000 EUR
Dommersen, Italiaans landschap 1229
Dommersen, Italiaans landschap
Startprijs 1.000 EUR
Fedor v.Kregten 1185
Fedor v.Kregten
Startprijs 1.000 EUR
Monogram J.K. 1117
Monogram J.K.
Startprijs 1.000 EUR
Russisch stilleven 1990 1072
Russisch stilleven 1990
Startprijs 1.000 EUR
Schilderij, F. van Kregten 1022
Schilderij, F. van Kregten

850 EUR

Schilderij, A.P. Madsen 1275
Schilderij, A.P. Madsen
Startprijs 900 EUR
A.M. Geyp 1234
A.M. Geyp

900 EUR

Koppenol, naakt 1227
Koppenol, naakt
Startprijs 900 EUR
W. Hendriks 1013
W. Hendriks
Startprijs 900 EUR
Japans interieur, J.C.P. Houthuesen 1005
Japans interieur, J.C.P. Houthuesen

1.050 EUR

H.C.C. Bogman 1113
H.C.C. Bogman
Startprijs 875 EUR
Zivojin Celic, abstracte compositie 1395
Zivojin Celic, abstracte compositie
Startprijs 800 EUR
Zivojin Celic, abstracte compositie 1393
Startprijs 800 EUR
Zivojin Celic, abstracte compositie 1391
Startprijs 800 EUR
W.A. Knip, Haagse school 1270
W.A. Knip, Haagse school
Startprijs 800 EUR
Hubert Sattler 1200
Hubert Sattler
Startprijs 800 EUR
Betsy Westendorp Osieck 1142
Betsy Westendorp Osieck
Startprijs 800 EUR
A. Lopatkin 1047
A. Lopatkin
Startprijs 800 EUR
Franz Helfferich 1025
Franz Helfferich
Startprijs 800 EUR
W. Rip 1023
W. Rip
Startprijs 800 EUR