Sieraden set zilver 925/000 bezet met zirkonia en een parel. Bestaande uit een hanger ø1.5 cm.,ring ø55,en oorstekers.
Ring GG 585/000, opengewerkt bezet met 5 briljantjes. ø 55, ca.3.5 gr.
Dames armbandhorloge GG 585/000 gemerkt:Commodoor. 18.20 gr.
Ring WG 585/000 bezet met een groene saffier, en briljant ca. 0.14 crt. ø54, ca.3.5 gr.
Armband van 5 rijen granaat,sluiting GG 585/000 bewerkt met 3 granaten L 20 cm.
Oorstekers( creolen)GG 750/000,met 14 briljanten 0.51 ct. TW/SI
Collier van barnsteen, bolsluiting GG 585/000 L48 cm.Zeer kunstig gemaakt.
Collier gemaakt van granaat en 22 bolletjes GG 585/000, grote bewerkte bolsluiting GG 585/000, L.46 cm.
Uurwerk, Wittnauer,(made bij Longines) GG 14 karaat ca. 1980, ca. 9.6 gr. Goedlopend
Armband gemaakt van 8 rijen turkoois, waaraan een sluiting GG 58/000 in de vorm van een vlinder.waarop zirkonia. L.19 cm.
Armband van 5 rijen bloedkoraal met mooie sluiting GG 585/000, L. 18 cm.
Armband gemaakt van 4 rijen bloedkoraal, sluiting GG 585/000 waarop 3 bloedkoralen. L.19 cm.
Met veiligheidsketting.
Armband gemaakt van 3rijen granaat,sluiting GG 585/000 waarop een granaat.L. 20 cm.
Collier GG 585/000 met een fijne gefacceteerde amethistdruppel(met meesterteken),L.40cm,7.9 gr.
Oorclips/hanger GG 585/000 bezet met een camee, L.4 cm. ca. 6.7 gr.
Oorknoppen met schroefdraad GG 585/000 bezet met hematiet, ca. 6.5 gr.
Oorstekers GG 585/000 bezet met een granaat, mooi bewerkt. ca. 3.4 gr.
Oorknoppen met schroefdraad GG 585/000 bezet met ronde granaat. ca. 5 gr.
Ring WG 585/000 bezet met een saffier en 10 briljantjes. ø 55, ca. 4.7gr.