Bijzonder mooi Hollands zilveren 835/000 bouilloire, op 4 balpoten,met acanthusblad motief en opengewerkte parelrand op ketel. MT.:J.M.van Kempen, Voorschoten, 1858-1924, ca. 1457 gr. Cond.:U
Mooie grote zilveren 925/000, ajourgezaagde ovale broodmand op voet en onderschotel. Onderschotel:36x29 cm., ca.600 gr., mand:29x19 cm. ca.649 gr. Cond.:U
Stel zware zilveren bewerkte tafelkandelaars 925/000 ca. 1066gr. H.: 24cm. (voet: 10x10cm.) Cond.: U
Zeer fraaie Hollands zilveren koektrommel, geschulpt model. Jaarletter B: 1861, 835/000 ca. 310gr. 12x12x8cm. Cond.: U
Prachtige zilveren broodmand met hengsel op vier pootjes. Jaarletter O: 1998 925/000 31x18cm. Cond.: U
Ajour gezaagde zilveren broodmand 925/000 ca. 813gr. 33x20cm. Cond.: U
Fraai tafelstuk. Zes zilveren eierdoppen in bijbehorende presenteerstandaard. 925/000 ca. 792gr. Cond.: U
Grote opengezaagde zilveren hengselmand op dichte voet ca. 766gr. 31x20x13cm. Cond.: U
Antieke Hollandse zilveren broodmand, gemaakt door Wewer te Schoonhoven begin 1900. De mand heeft een geschulpte rand en is fijn gezaagd. Jaarletter S: 1928 835/000 ca. 388gr. 29x21x8cm. Cond.: U
Fraaie Zilveren 18e eeuwse Duitse tafelstrooier met ajourgezaagd deksel. Versierd met guirlandes ca. 255gr, H.: 21cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend roomkannetje, voorzien van parelranden. Jaarletter S: 1877, MT: VKB 835/000 ca. 422gr. Cond.: U
3-Delig Engels sterling zilveren theeservies met kabelrand op bolpootjes. Theepot met houten greep en knop. 925/000 ca. 713gr. Cond.: U
Bijzonder fraai Hollands zilveren 835/000 inktstel, zilveren basement met 2 kristallen, geslepen potjes.met zilveren deksel, Jaarletter T:1853, Cond.:U
Mooi 3-delig zilveren theeservies met praelrand, houten greep en knop op de theepot. Begin vorige eeuw Engeland 925/000 ca. 628gr. Cond.: U
Ovaal dienblad met ajour gezaagde zilveren rand. Jaarletter G: 1976, 835/000 45x33cm. Cond.: U
Oud Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend roomkannetje. Jaarletter M: 1871, MT: Begeer Utrecht ca. 117,65gr. en 296,60gr. Cond.: G
Mooie zilveren tafelkandelaar ca. 1900 voor 3 kaarsen met florale motieven op het armatuur. 800/000 ca. 448gr.
Sterling zilveren dienschaal met brede opengewerkte rand op 4 pootjes. 925/000 ca. 373gr. 20x20x6cm. Cond.: U
Zilveren brandewijnkom 925/000 ca. 277gr. 23x11x8,5cm. Cond.: U
Engels sterling zilveren tafelstrooier, klein deukje aan de onderzijde. 925/000 ca. 229gr. H.: 18cm. Cond.: G
Antiek zilveren theebus, zwaar bewerkt met Hollandse voorstellingen, jaarletter B: 1836. MT: HH 835/000 ca. 179gr. 10x7,5x10cm. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren visdiencouvert in etui. Jaarletter P: 1925, MT: v. Kempen en begeer 835/000 Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tafelmes met pistoolheft, voorzien van handgravures en ruiter te paard. Midden 18e eeuw L.: 23cm. Cond.: G
Antieke fraaie Friese zilveren kandijbak met hengsel, jaarletter S: 1852, MT: Alexander Mentz Leeuwarden 835/000 ca. 146gr.