Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren chatelaine 1883
Startprijs 280 EUR

Antieke Hollands zilveren chatelaine met musketonsluiting 835/000 ca. 69gr. Cond.: U

Zilveren snuifdoos
Startprijs 280 EUR

Antieke Hollands zilveren snuifdoos met vergulde binnenzijde. Keuren onleesbaar ca. 60gr. 8x4,5x1,5cm. Cond.: U

Zilveren hengselbakje
Startprijs 250 EUR

Hollands zilveren hengselbakje met blauw glazen inzet. Minervakopje met H: Arnhem, MT: Fa. Manikus 1908-1942 835/000 5xø10cm. Cond.: U

Zilv. theepot, ivoren dop
Resultaat: 325 EUR

Antiek zilveren theepotje, jaarletter N: 1872, MT: B2 Johannes Balfoort Utrecht. 835/000 ca. 202gr. Cond.: U

Engels zilv. spiegel
Startprijs 250 EUR

Engels zilveren tafelspiegel, ovaal model 925/000 H.: 32cm. Cond.: U

Grote kandelaar
Startprijs 240 EUR

Grote staande 5-lichts kandelaar,zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G

Grote kandelaar
Startprijs 240 EUR

Grote staande 5-lichts kandelaar, zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 240 EUR

Antiek Hollands zilveren tasbaksdoos 1854, jaarletter U, MT: C. van Dam - Kooymans Schoonhoven ca. 125gr. 12,5x7x2cm. Cond.: G

2 Zilveren kandelaars, klein
Startprijs 225 EUR

Twee zilveren tafelkandelaars , Engels Birmingham, jaarletter O: 1938. H.: 13cm. Voet 8x8cm. Cond.: U

Zilv. thorapointer
Startprijs 225 EUR

Antieke zilveren jat met 3 malachietstenen, rijkelijk bewerkt ca. 52gr. L.: 21cm. Cond.: U

Kristalschaal, zilv. hengsel
Startprijs 225 EUR

Kristallen ruitjesgeslepen schaal met Hollands zilveren 835/000 hengsel. ø26 cm., Paar kleine chipjes aan kristallen rand.Cond.:G

Zilveren bonbonniere
Startprijs 200 EUR

Zilveren opengewerkte presenteerschaal in prima conditie 835/000 ca. 231gr. 3x24x18cm. Cond.: U

Zilveren roomstel
Startprijs 200 EUR

Amerikaans zilveren roomstel 1936/38 M2 Reed & Barton. Roomstel is strak vormgegeven 925/000 ca. 260gr. 6,5cm. en 7,5cm. Cond.: G

Zilveren beeld
Startprijs 200 EUR

Buitenlands zilveren vrouwenbeeld met waterkruiken op hoofd, versierd met diverse belletjes op lichaam en klleding. ca.553 gr., H.34.5 cm., Cond.:U

Zilv. stofblik
Startprijs 190 EUR

Hollands zilveren blik met huiselijk tafereel en florale voorstellingen 835/000 Amsterdam ca. 167gr. Cond.: U

Zilveren schaaltje op pootjes
Startprijs 180 EUR

Fraaie Engels zilveren schaal op voet met filetrand ca. 1900. 925/000 ca. 294gr. 8xø21cm. Cond.: U

3-Delig zilv. peper&zout stel
Resultaat: 180 EUR

Mooi gaaf antiek Hollands zilveren 3-delige set; 1x Mosterdpotje met lepeltje, 1x peper&zoutvaatje met vijfhoekige blauw-glazen inzetbakjes 1899. MT: B. Dijkstra Groningen 835/000 Cond.: U

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 180 EUR

Antiek zilveren loddereindoosje, Hollands met Franse lelieversiering. Jaarletter H: 1917, MT: R 835/000 ca. 24gr. 5x3x3cm. Cond.: U

Zilv. horloge + ketting
Startprijs 180 EUR

Zilveren vestzakhorloge (origineel), cilindergang ca. 1900 met nikkelen ketting. "Glas" is van kunststof Cond.: G

Zilv. horloge + ketting
Startprijs 180 EUR

Zilveren vestzakhorloge met vergulding, remontoir ca. 1900. Cilindergang. Origineel intact met een bijzondere ketting met 2 slangenkoppen.

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 180 EUR

Antiek Hollandse zilveren loddereindoosje. Jaarletter Y: 1908, MT: vdM77 ca. 25gr. H.:5,5cm. Cond.: U

Zilv. visschep
Startprijs 175 EUR

Fraaie grote gegoten Hollands zilveren visschep. Voorzien van oud belastingstempel J: oud en inlands vanaf 1906. ca. 313gr. L.: 34cm. Cond.: U

2 Kristallen coupes, zilv. voet
Startprijs 170 EUR

Twee kristallen coupes op zilveren voet 925/000 14xø16cm. Cond.: U

Likeurkaraf + 6 glaasjes
Startprijs 160 EUR

Kristallen likeurkaraf met zilveren stop en zes bijbehorende kristallen likeurglaasjes op zilveren voet 925/000 Cond.: U