Antieke Hollands zilveren chatelaine met musketonsluiting 835/000 ca. 69gr. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren snuifdoos met vergulde binnenzijde. Keuren onleesbaar ca. 60gr. 8x4,5x1,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren hengselbakje met blauw glazen inzet. Minervakopje met H: Arnhem, MT: Fa. Manikus 1908-1942 835/000 5xø10cm. Cond.: U
Antiek zilveren theepotje, jaarletter N: 1872, MT: B2 Johannes Balfoort Utrecht. 835/000 ca. 202gr. Cond.: U
Engels zilveren tafelspiegel, ovaal model 925/000 H.: 32cm. Cond.: U
Grote staande 5-lichts kandelaar,zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G
Grote staande 5-lichts kandelaar, zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren tasbaksdoos 1854, jaarletter U, MT: C. van Dam - Kooymans Schoonhoven ca. 125gr. 12,5x7x2cm. Cond.: G
Twee zilveren tafelkandelaars , Engels Birmingham, jaarletter O: 1938. H.: 13cm. Voet 8x8cm. Cond.: U
Antieke zilveren jat met 3 malachietstenen, rijkelijk bewerkt ca. 52gr. L.: 21cm. Cond.: U
Kristallen ruitjesgeslepen schaal met Hollands zilveren 835/000 hengsel. ø26 cm., Paar kleine chipjes aan kristallen rand.Cond.:G
Zilveren opengewerkte presenteerschaal in prima conditie 835/000 ca. 231gr. 3x24x18cm. Cond.: U
Amerikaans zilveren roomstel 1936/38 M2 Reed & Barton. Roomstel is strak vormgegeven 925/000 ca. 260gr. 6,5cm. en 7,5cm. Cond.: G
Buitenlands zilveren vrouwenbeeld met waterkruiken op hoofd, versierd met diverse belletjes op lichaam en klleding. ca.553 gr., H.34.5 cm., Cond.:U
Hollands zilveren blik met huiselijk tafereel en florale voorstellingen 835/000 Amsterdam ca. 167gr. Cond.: U
Fraaie Engels zilveren schaal op voet met filetrand ca. 1900. 925/000 ca. 294gr. 8xø21cm. Cond.: U
Mooi gaaf antiek Hollands zilveren 3-delige set; 1x Mosterdpotje met lepeltje, 1x peper&zoutvaatje met vijfhoekige blauw-glazen inzetbakjes 1899. MT: B. Dijkstra Groningen 835/000 Cond.: U
Antiek zilveren loddereindoosje, Hollands met Franse lelieversiering. Jaarletter H: 1917, MT: R 835/000 ca. 24gr. 5x3x3cm. Cond.: U
Zilveren vestzakhorloge (origineel), cilindergang ca. 1900 met nikkelen ketting. "Glas" is van kunststof Cond.: G
Zilveren vestzakhorloge met vergulding, remontoir ca. 1900. Cilindergang. Origineel intact met een bijzondere ketting met 2 slangenkoppen.
Antiek Hollandse zilveren loddereindoosje. Jaarletter Y: 1908, MT: vdM77 ca. 25gr. H.:5,5cm. Cond.: U
Fraaie grote gegoten Hollands zilveren visschep. Voorzien van oud belastingstempel J: oud en inlands vanaf 1906. ca. 313gr. L.: 34cm. Cond.: U
Twee kristallen coupes op zilveren voet 925/000 14xø16cm. Cond.: U
Kristallen likeurkaraf met zilveren stop en zes bijbehorende kristallen likeurglaasjes op zilveren voet 925/000 Cond.: U