Grote zilveren tasbeugel. Opengewerkt met voorstelling van diverse figuren en bloemen. Gemerkt met een leeuw C.S. N ca. 145gr. 8,5x16x1,2cm. Cond.: G
Zilveren presenteerschaal op drie pootjes begin 1900. 800/000 ca. 265gr. ø20cm. Cond.: U
Mooie sierlijke Empire schenkkan op 4 leeuwenpoten, vermoedelijk Frankrijk. ca. 162gr. 9xø7cm. Cond.: U
Rijkelijk bewerkte zilveren beugeltas aan bijbehorende ketting met florale motieven Cond.: U
Kristallen, geslepen bowlpot met zilveren knop. øca.13.5 cm. H 23 cm.. Paar kleine chipjes aan bowlpot rand.
Cond.:G
Antieke Hollands zilveren beugeltas aan bijbehorende keting 835/000 Cond.: U
Kristallen beschuitbus met zilveren knop op een onderschotel. Lichte beschadigingen Cond,: R
Hollands zilveren geboortelepel ca. 1907 835/000 ca. 74gr. L.: 20cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren strooilepel, groot keur. MT: Krooymans Oss ca. 1850 835/000 ca. 29gr. Cond.: U
Twee sterling zilveren strooiers Engeland. 925/000 ca. 81gr. H.: 9cm. Cond.: U