Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren pijpencomfoor
Resultaat: 170 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor op zwart basement met deksel, jaarletter U: 1854. 835/000 15x15x12cm. Behoeft enige restauratie.

Zilveren tasbeugel
Startprijs 150 EUR

Grote zilveren tasbeugel. Opengewerkt met voorstelling van diverse figuren en bloemen. Gemerkt met een leeuw C.S. N ca. 145gr. 8,5x16x1,2cm. Cond.: G

Zilveren schaaltje op pootjes
Startprijs 150 EUR

Zilveren presenteerschaal op drie pootjes begin 1900. 800/000 ca. 265gr. ø20cm. Cond.: U

Zilv. Empirestijl kan
Resultaat: 150 EUR

Mooie sierlijke Empire schenkkan op 4 leeuwenpoten, vermoedelijk Frankrijk. ca. 162gr. 9xø7cm. Cond.: U

Zilv. peper&zout stel
Startprijs 150 EUR

Bolvormig zilveren peperstrooier en zoutbakje op voetjes 835/000 ca. 117gr. Cond.: U

Bijbel, dubbele sloten
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse bijbel Paderborn 1862 in fraaie lederen band met zilveren beslag Cond.: G

Tas, zilv. beugel + ketting
Startprijs 150 EUR

Rijkelijk bewerkte zilveren beugeltas aan bijbehorende ketting met florale motieven Cond.: U

3-Delig setje zilver
Resultaat: 150 EUR

Driedelig zilveren setje met blauw binnenglas bestaand uit mosterdpotje (gemerkt NN), zoutvaatje (gemerkt MEMA L 925S Sweden) en tandenstokerhouder (gemerkt 925 ZII) in Louis Seize stijl. 4-9cm. Cond....

2 Delen, zilv. handgreep
Startprijs 150 EUR

Fraai bewerkt en gegraveerd pasteicouvert met 800/000 zilveren handvaten. Schepwerk is verguld L.: 25gr. Cond.: U

2 Zilv. strooiers
Startprijs 150 EUR

Stel sterling zilveren strooiers op vierkante voet. 925/000 ca. 102gr. H.: 10cm. Cond.: U

Theebus Friesglas, zilv. rand
Startprijs 150 EUR

Fries draadglazen theebus met fraaie zilveren hals en dop. Kleine ris in het glas

Zilveren dolk
Resultaat: 150 EUR

Dolk in houten schede, rijkelijk bewerkt met zilveren appliques. L.: 27cm. Cond.: G

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 150 EUR

Ovale zilveren bewerkte dekseldoos met Hollandse motieven, schepen, molens en koeien. Jaarletter C: 1962. 835/000 (gehalteteken is voorzien van uitvoerstempel). MT: Fa. Hooykaas Schoonhoven ca. 154gr....

Kristallen bowlpot, zilv. knop
Startprijs 140 EUR

Kristallen, geslepen bowlpot met zilveren knop. øca.13.5 cm. H 23 cm.. Paar kleine chipjes aan bowlpot rand.
Cond.:G

Kristallen kaasstolp, zilv. knop
Startprijs 140 EUR

Fraaie klokvormige kristallen kaasstolp op kristallen onderschotel met schulprand,Stolp voorzien van zilveren knop met parelrand. stolp ø17 cm., schotel ø26 cm., Kleine beschadigingen aan schotelrand....

Kristallen sigarenbeker, zilv. voet
Startprijs 140 EUR

Kristallen geëtste sigarenbeker met luciferhouder op zilveren voet. Geplaatst op zilveren voet voorzien van 3 ivoren voetjes. 835/000 Hollands Cond.: G

Tas, zilv. beugel + ketting
Resultaat: 140 EUR

Antieke Hollands zilveren beugeltas aan bijbehorende keting 835/000 Cond.: U

Kristallen beschuitbus, zilv. knop
Startprijs 140 EUR

Kristallen beschuitbus met zilveren knop op een onderschotel. Lichte beschadigingen Cond,: R

Zilveren schaar met schede
Startprijs 130 EUR

Zilveren schaar in schede naar oud model, rijkelijk bewerkt 925/000 ca. 89gr. L.: 14cm. Cond.: U

Zilv. geboortelepel
Startprijs 130 EUR

Hollands zilveren geboortelepel ca. 1907 835/000 ca. 74gr. L.: 20cm. Cond.: U

Zilveren schaalhengsel
Resultaat: 125 EUR

Antiek zilveren schaalhengsel midden 1800, Cond.: U

Hollands zilv. suikerstrooilepel
Startprijs 125 EUR

Antiek Hollands zilveren strooilepel, groot keur. MT: Krooymans Oss ca. 1850 835/000 ca. 29gr. Cond.: U

2 Zilv. strooiers
Startprijs 125 EUR

Twee sterling zilveren strooiers Engeland. 925/000 ca. 81gr. H.: 9cm. Cond.: U

Zilv. gelobte brandewijnkom
Startprijs 125 EUR

Zilveren gelobte brandewijnkom op vier pootjes met 2 oortjes 800/000 ca. 106gr. 17x11x5cm. Cond.: U