Antiek zilveren visitekaartjeshouder 800/000 ca. 61gr. 8,5x6,5cm. Cond.: G
Hollands zilveren suikerschep. Jaarletter W: 1881 van der Meulen Joure 835/000 ca. 13gr. Cond.: U
Grote silverplated tafelschaal met twee grepen 20e eeuw in Empire vormgeving 20x47x25cm. Cond.: G
Antiek Hollands ovaal zilveren kledingborstel bewerkt met Hollandse voorstelling. Jaarletter F: 1915, MT: BvJ, M. Visser Steenwijk. 835/000 10x7cm. Cond.: U
Hollands gekeurd Engels zilveren zoutvaatje met lepeltje en blauw glazen inzetbakje Cond.: U
Lot divers zilver:suikertangetje,2 zoutschepjes,theelepel Amsterdam,Aposteltheelepel en een zuurvorkje, ca. 64 gr., Cond.:U
Kristallen asbak met zilveren 925/000 montuur. ø13 cm., Cond.:U
Hollands zilveren maatbekertje, jaarletter W: 1956, MT: Hooijkaas ca. 36gr. 6xø4,5cm. Cond.: G
Zilveren kandelaar, laag model, jaarletter M: 1947 Amsterdam. 835/000 7xø9cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren strooilepel met houten steel. Jaarletter E: 1839, MT: HvH 835/000. Hollands zilveren maggifleshouder, jaarletter M: 1947, MT: CW3 835/000 ca. 30gr. Cond.: R
Zilveren Jugendstil servethouder, gestempeld V (buitenlandse werken) 835/000 ca. 81gr. 13x7cm. Cond.: U
Antiek zilveren 800/000 jugendstil kandelaartje ø6.5 cm., H.6 cm., Cond.:U
Schoenlepel en veterhaakpen met zilveren 925/000 heften, Nederlands Z1 leur, L.ca.24cm., Cond.:U
Facetgeslepen bokaal 20xø11cm. en amandelgeslepen bonbonniere 12xø16cm. 20e eeuw met zilveren voet (Hollandse keur 835) Cond.: U
Mooie zilveren 800/000 dienlepel met opengewerkt medaillon in de steel,vergulde bak, ca, 50 gr., L.18.5 cm., Cond.:U
Ruitgeslepen kristallen vaas op zilveren voet H.: 22cm. Cond.: U
Hollandse kaasschaaf met zilveren 825/000 heft. Jaarletter V:1930, Cond.:G