Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren visitiekaartjeshouder
Resultaat: 50 EUR

Antiek zilveren visitekaartjeshouder 800/000 ca. 61gr. 8,5x6,5cm. Cond.: G

Hollandse gegrav. suikerschep
Resultaat: 45 EUR

Hollands zilveren suikerschep. Jaarletter W: 1881 van der Meulen Joure 835/000 ca. 13gr. Cond.: U

Silverplated tafelopzet
Resultaat: 30 EUR

Grote silverplated tafelschaal met twee grepen 20e eeuw in Empire vormgeving 20x47x25cm. Cond.: G

Zilveren kledingborstel
Startprijs 35 EUR

Antiek Hollands ovaal zilveren kledingborstel bewerkt met Hollandse voorstelling. Jaarletter F: 1915, MT: BvJ, M. Visser Steenwijk. 835/000 10x7cm. Cond.: U

Zilv, zoutvaatje
Resultaat: 40 EUR

Hollands gekeurd Engels zilveren zoutvaatje met lepeltje en blauw glazen inzetbakje Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

Lot divers zilver:suikertangetje,2 zoutschepjes,theelepel Amsterdam,Aposteltheelepel en een zuurvorkje, ca. 64 gr., Cond.:U

Kristallen asbak, zilv. montuur
Startprijs 30 EUR

Kristallen asbak met zilveren 925/000 montuur. ø13 cm., Cond.:U

Zilveren kinderbeker
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren maatbekertje, jaarletter W: 1956, MT: Hooijkaas ca. 36gr. 6xø4,5cm. Cond.: G

Zilveren kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Zilveren kandelaar, laag model, jaarletter M: 1947 Amsterdam. 835/000 7xø9cm. Cond.: G

Zilv. strooilepel en maggiehouder
Resultaat: 45 EUR

Antiek Hollands zilveren strooilepel met houten steel. Jaarletter E: 1839, MT: HvH 835/000. Hollands zilveren maggifleshouder, jaarletter M: 1947, MT: CW3 835/000 ca. 30gr. Cond.: R

Zilveren houder
Resultaat: 35 EUR

Zilveren Jugendstil servethouder, gestempeld V (buitenlandse werken) 835/000 ca. 81gr. 13x7cm. Cond.: U

Zilveren kandelaartje
Resultaat: 30 EUR

Antiek zilveren 800/000 jugendstil kandelaartje ø6.5 cm., H.6 cm., Cond.:U

Zilv. mini molen
Startprijs 30 EUR

Hollands zilveren miniatuur molen H.: 7cm. ca. 14gr. Cond.: U

Schoenlepel + haakpen, zilv, handvat
Startprijs 30 EUR

Schoenlepel en veterhaakpen met zilveren 925/000 heften, Nederlands Z1 leur, L.ca.24cm., Cond.:U

Zilv. bokaal + bonbonniere
Startprijs 30 EUR

Facetgeslepen bokaal 20xø11cm. en amandelgeslepen bonbonniere 12xø16cm. 20e eeuw met zilveren voet (Hollandse keur 835) Cond.: U

WMF emmertje
Startprijs 30 EUR

WMF emmer ca. 1900-1920 silverplated 20x11cm. Cond.: G

Diverse bestekdelen
Startprijs 30 EUR

Lot divers bestek waaronder enkele zilveren delen.

Etagere
Startprijs 30 EUR

Verchroomde tafeletagere 21e eeuw, nieuwwaardig 45xø25cm. Cond.: G

Zilveren lepel
Resultaat: 30 EUR

Mooie zilveren 800/000 dienlepel met opengewerkt medaillon in de steel,vergulde bak, ca, 50 gr., L.18.5 cm., Cond.:U

Ruit kristallen vaasje, zilv. voet
Resultaat: 35 EUR

Ruitgeslepen kristallen vaas op zilveren voet H.: 22cm. Cond.: U

Zilv. tasje + beugel
Resultaat: 25 EUR

Beursje met antiek Hollands zilveren beugeltje, MT: JHK en een zilveren schaalbeugel 835/000 ca. 53gr.

Kaasschaaf, zilv. heft
Resultaat: 30 EUR

Hollandse kaasschaaf met zilveren 825/000 heft. Jaarletter V:1930, Cond.:G

Bijbeltje met zilv. slot
Resultaat: 30 EUR

Antiek Hollands bijbeltje van Joh. Enschede en Zonen 1884 met originele lederen band en zilveren slot 4x12x7cm. Cond.: G

Visbestek WMF
Resultaat: 60 EUR

11-Delig plated WMF Duitsland viscouvert in originele cassette 8x24x25cm. Cond.: R