Bronzen beeld R. Tereszezuk (Paul 1895- 1925), Oostenrijkse beeldhouwer. Voorstellend een lopende Aziatische krijgerin met opgestoken haar. Armen en hoofd zijn uitgesneden uit ivoor, geheel staan op z...
Bronzen beeld gesigneerd Georges van der Straeten (Nederland 1856 - 1941). Voorstellend iets voorovergebogen lopende Biedermeier dame met hoed. Gezicht en handen zijn uit ivoor gesneden. Geheel staan ...
Bronzen beeld, Prof. Otto Poertzel (1876-1963), voorstellend een opstijgende adelaar met gespreide vleugels en neturalistisch verendek. geheel staand op marmeren sokkel 47x61cm. Cond.: G
"Hussmann Brons, Dusseldorfer Bronce Giesserei", bronzen figuur te paard 20e eeuw 35x40x10cm. Cond.: G
Bronzen beeld, Jeremias Christensen (1859-1908 Deense kunstenaar), voorstellend een herdersjongen met stok in de hand en doek om het lichaam H.: 48cm. Cond.: G
Twee religieuze kerkelijke figuren ca. 1800 van lindenhout met mooi gedrapeerde kleding uitgewerkt 47-48cm. Cond.: G
Bronzen figuur van Athene met boog op marmeren sokkel, gesigneerd F. Nachtmann München 20e eeuw 37x31x20cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een staande man met stuur in de hand op marmeren sokkel, "K.L. Meier" 54x25x15cm.
Ant. Nelson 1849 België,bronzen figuur met pikhouweel (mooie patina) "Le Labeur par A. Nelson" 54x15x19cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd beeld (A del Perugi?) gemaakt uit alabast. Voorstellend ouderlijk echtpaar ca. 1900, geheel staand op vierkante alabasten voet H.: 36cm. Cond.: G
Bronzen Venus van Milo door Ferdinand Barbedienne (1810-1892 Frankrijk), mooie patina 30x7,5x8,5cm. Cond.: G
Groot massief bronzen masker portret ca. 1930 met daarachter een lamp gemonteerd (voor wandmontage). Ongesigneerd 33x23x18cm. Cond.: G
Twee grote massief bronzen musketiers 20e eeuw in goede staat 77-80cm. Cond.: G
"F.G. Beck", bronzen figuur van een smid met hamer en aambeeld op marmeren sokkel 20e eeuw 51x15x13cm. Cond.: G
Grote kopergeslagen wanddecoratie 19e eeuw van een engelenhoofd met vleugels. Engel heeft de ogen gesloten en de onderkant bevat 2 oude bevestiginsgaten 52x44x25cm. Cond.: G
Ch. Perron (Charles Theodore 1862-1934), bronzen figuur met 2 putti 's dragende een gevlochten mand. Staand op rood marmeren voet 28x22x13cm. Cond.: G
Grote bronzen groep voorstellend een cowboy te paard met bizon 20e eeuw. gesigneerd e. Rizzi 50x62x36cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil (Art Nouveau) schenkkan ca. 1900, gesigneerd Ferrand. Voorstelling van man met baard en liggende vrouw. Materiaal: Compositie 25x16x18cm. Cond.: G
Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurig kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur 19e eeuw voorstellend een vrouw in gewaad met drietand, opschrift "De Zee". Achter mist een stukje 67x22x24cm. Cond.: R
Wit marmeren waterfontein in de vorm van een putti met druiven. Staand op een uitgewerkte sokkel eind 20e eeuw 87x42x42cm.
Twee Franse 4-lichts compositie metalen kandelaren, afgebeeld Griekse dames uit de oudheid ca. 1880. Gerestaureerd 65x26x26cm. Cond.: G
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Poin Pon. Voorstellend naakte dame in bad 20x31x22cm. Cond.: U
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U