Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U
Grote marmeren papegaai op marmeren sokkel 20e eeuw met messing pootjes. Staart is gelijmd 39x28x22cm. Cond.: G
Bronzen jockey op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Moreau 22x29x10cm. Cond.: G
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U
Groot bronzen beeld voorstellend; grootmoeder, moeder en dochter, ongesigneerd 20e eeuw. 33x22x16cm. Cond.: G
Antiek bronzen figuur voorstellend een dansende vrouw met tamboeret ca. 1880. Beschadigd, paardestaarten afgebroken 29xø9cm. Cond.: R
Grote bronzen Art deco stijl sculptuur naar voorbeeld van B. van Straeten. Voorstellend een Art Deco gier met vleugels gespreid 53x41x24cm. Cond.: G
Grote bronzen bruine beer, mooi uitgewerkt 21e eeuw 28x53x18cm. Cond.: G
Massief bronzen figuur van een Afro-Amerikaanse jongen met sigaar en stok op marmeren sokkel ca. 1920. Onduidelijk gesigneerd (Baltum?), mooie patina in zeer goede staat.
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd B.C. Zheng. Voorstellend naakte telefonerende dame op bed 26x22x15cm. Cond.: U
Grote bronzen sculpture op marmeren voet begin 21e eeuw. Voorstellende pronkende kalkoen. Gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.37 op marmeren sokkel 19x16x4cm.
Grote bronzen sculpture op marmeren voet begin 21e eeuw. Voorstellende pronkende kalkoen. Gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.37 op marmeren sokkel 19x16x4cm.
Bronzen figuur voorstellend Mata Hari op marmeren sokkel 21e eeuw. Gesigneerd Chiparus 35x16x12cm. Cond.: G
Jugendstil stijl vrouwenbuste voor aan de wand. Groen patina haar en verguld gewaad 2e helft 20e eeuw 45x22x9cm. Cond.: G
Bronzen adelaar, gesigneerd G. Klint eind 20e eeuw, Beeld staat op een grote zwarte marmeren sokkel. Cond.: G H.52cm., voet H20x16x17 cm.
Bronzen vuurvergulde visitiekaartjeshouder ca. 1900. Ovaal van vorm met een liggende herdershond en bloemen gedecoreerd. 7x15x13cm. Cond.: G
Bronzen buste van een vrouw met marmeren, ongesigneerd 21e eeuw 37x23x14cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend Mata Hari op marmeren sokkel 21e eeuw. Gesigneerd Chiparus 35x16x12cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een roofvogel (gier) naar voorbeeld van Fernandez 21e eeuw. 24,5x36x11,5cm. Cond.: G
Antiek bronzen beeldje, gesigneerd Graefner (Duitsland) 20-er/30-er jaren, voorstellend smid met schort 20,5x5x5cm. Cond.: G
Twee bronzen figuren op bronzen sokkel, ongesigneerd ca. 1900. 1x Don Quichotte 1x Hermes 18-20cm. Cond.: G
Bronzen figuur met marmeren voet voorstellend een faun met zijn kinderen. Gesigneerd Clodion. 21e Eeuw 35xø22cm. Cond.: G
Oude samac metalen tassa 20e eeuw met Jugendstil motief, gesigneerd A. Bouny 16,5x15,5x14cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur van een zwemster in badkleding staand op een rots, 21e eeuw 70x39x18cm. Cond.: G