Twee oude vergulde houten Thaise monnikken beeldjes, ingelegd met spiegeltjes. Bij deze beeldjes werd over het hoofdje gewreven voor geluk 19x21x13cm. en 19x20x11cm. Cond.: G
Tropisch houten figuur 20e eeuw voorstellend een jonge hond in een mand 18x16x13cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel (na Botero) gesigneerd Mito, 21e eeuw, voorstellend dikke dame op 1 hand 34x11x18 cm., cond.:G
Groot compositie beeld, gesigneerd I LLARGA, voorstellend een vrouw leunend op een hek. Spanje 20e eeuw 43x14x14cm. Cond.: G
Twee zware bronzen kandelaars eind 19e eeuw met Hollandse leeuw en Amsterdams stadswapen. Twee-armig 25x20x10cm. Cond.: G
Massief bronzen ovale plaquette met putto afgebeeld 20e eeuw 0,6x10,5x13cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890 van een smid met engel. Bronzen patina in zeer goede staat 45x25x15cm. Cond.: G
Art Deco figuur ca. 1920 met voorstelling van zangvogels op een tak. Marmeren sokkel, brons gepatineerd 18x36x6cm. Cond.: G
Compositie figuur, voorstellend een man met gewaad met inschrift "Tragedie" ca. 1900. Brons gepatineerd 36x13x10cm. Scheurtjes in de voet. Cond.: G
Compositie figuur, voorstellend een vrouw met masker in de hand met inschrift "Comedie" ca. 1900. Brons gepatineerd 37x14x11cm. Cond.: G
Terracotta beeld van een knielende vrouw 20e eeuw 34x15x21cm. Cond.: G
Bronzen meisje zittend op een stoel, onduidelijk gesigneerd 21e eeuw 22x12x11cm. Cond.: G
Houtsnijwerk van een Indonesisch rund 18e-19e eeuw. Achterkant diverse gaten gemaakt voor originele bevestiging 30x10x7cm. Cond.: G
Tropisch houten figuur van twee gezichten met hand 20e eeuw. Moderne vormgeving 35x26x12cm. Cond.: G
Tropisch houten figuur van een zittende vrouw 20e eeuw. Moderne vormgeving 26x18x13cm. Cond.: G
Weens bronzen negerjongen met rood mutsje en cremekleurig gewaad, 19e eeuw 3x2x2cm. Cond.: G
2 Beelden van kindergezichten (jongen en meisje) ca. 16x12x11cm. Cond.: G