Labradoriet collier 4 rij, met slot GG 585/000. L.47 cm.
Prachtige vuurvergulde Franse pendule (brons), gesigneerd A. Weygand Paris ca. 1860. Voorstelling van een man in 18e eeuwse klederdracht, knielend bij een slang. Uurwerk werkt 32x36x12cm. Cond.: U
ca. 279 gr., Cond.:U