Zes Mechelse eiken stoelen met lederen bekleding op de zitting en rugleuning ca. 1880. Stoelen zijn mooi uitgewerkt en in goede staat 112x47x49cm. Cond.: G
Grote diepe Chinees porseleinen schotel 16e-17e eeuw. Landschapsdecor met vogels en lelies in waterpartij (chip uit de rand) 6xø30cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollandse Louis Quinze commode 18e eeuw met geschulpt blad en origineel beslag. 3 Gaatjes in de lade 86x100x56cm. Cond.: G
Twee glazen jugendstil Art Nouveau vazen met gebrand zonnebloemendecor ca. 1900. 40xø15cm. Cond.: U
Hartvormige zilveren geurdoos met Oosterse ornamenten, voorzien van oude belastingstempel buitenlandse werken, 8x6 cm., ca.220 gr. Coind.:U
Originele bronzen Empire 4-lichts kaarskandelaar ca. 1810 in originele goede staat. Brons en vuurverguld brons 53x23x23cm. Cond.: G
3-Delig wit marmeren pendulestel ca. 1870 met vuurvergulde ornamentuur en 2-lichts kaarskandelaars. 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. In zeer goede staat, alleen de slinger mist 38x20x11cm. en ...
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt (fijn), gereinigd, pastelkleuren met blauw 142x236cm. Cond.: G
Twee compositie metalen figuren ca. 1880, voorstellend Griekse god en godin gedragen op engelenhoofden, geheel staand op koperen sokkel 68-71cm. Genummerd aan de onderkant "23897" en "23961" Cond.: G
Hollands zilveren 925/000 theetrekpotje met parelrand, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten, ca.1900, H.14 cm., ca.320 gr. Cond. :U
Bronzen figuur van Athene met boog op marmeren sokkel, gesigneerd F. Nachtmann München 20e eeuw 37x31x20cm. Cond.: G
Grote Kantonese dekselvaas (keramiek) 19e eeuw, afgebeeld met krijgers en bloemen 49xø25cm. Cond.: G
Convoluut met twee boeken; Postila, Das ist auslegung der Evangelieen durchs ganze Jahr. Auteur: Andrea Celichium, gedrukt te Wittenberg AD 1595. Met vele 16e eeuwse houtsneden geïllustreerd + 19 Pred...
Koppel dubbelloops pistolen ca. 1800 met knikloop. Mechanisme bij 1 pistool moet worden nagekeken 23x3x10cm. Cond.: G
Prachtige degen ca. 1900, vermoedelijk Duitsland. Geheel bewerkte bronzen handgreep en origineel lederen schede. Gegraveerd lemmet, in zeer goede originele staat 99cm. Cond.: G
Bijzondere set, kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop en kristallen mosterdpot op zilveren voet met zilveren deksel en greep. Hollands keur, 835/000, Jaarletter X: 1857, H. ca. 1...
Bijzonder mooie Hollands zilveren 835/000 visschep rond 1850, MT.:Leendert van Voorst, Utrecht, L.32 cm., ca.152 gr., Cond.:U
Ketting Laponia, met stempel waarin de volgende gegevens staan: 925 M kroontje, U7 Sterling Finland Laponia Bjorn( Weckstrom ?)gemaakt van zilver met acryl. L. 70-78 cm.
Berry Brugman 1960 (Almelo 1915 - 1996), olieverf op linnen, dorpsgezicht met oldtimer en figuren 60x80cm. Cond.: G
Cor Noltee (signatuur op lijst), Bernardus Cornelis Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, zeilboten te water 45x55cm.
Dubbelloopse voorlader met hagelschot 19e eeuw. Bewerkte kolf met hertekop. Twee bewerkte hanen en graveerwerk. In mooie originele staat L.: 111cm. Cond.: G
Mahoniehouten fineer vitrineopzet met kroon en schuine hoeken ca. 1870 in originele goede ongerestaureerde staat 220x103x46cm. Cond.: G
Grote eikenhouten garderobe in Neo Gothische stijl ca. 1890 met twee deuren en etage 213x51x119cm. Cond.: G
Bijzonder Art Deco theekastje ca. 1920 van eikenhout met veel koperwerk. Rondom glas met extra etage, staand op 4 wieltjes, gesigneerd Rockhausen 102x80x45cm. Cond.: G