Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Staartklok, maan + datum
Resultaat: 260 EUR

Friese staartklok 19e eeuw met eikenhouten kast, maanstand en wekkerfunctie 125x35x23cm. Cond.: R

Franse zwart marmeren pendule
Resultaat: 260 EUR

Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1880 met precisieslinger. Gesigneerd Chassignole Beaujeu. Achtdaags uurwerk en prachtige geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 46x37x14cm. Cond.: G

Marmeren moor
Resultaat: 260 EUR

Grote marmeren buste voorstellend een Romeinse Moor met porseleinen ogen. 19e-20e eeuw 65x47x21cm. Cond.: G

Frans Baayens
Resultaat: 250 EUR

Frans Baayens (Enschede 1876 - ), olieverf op linnen, polderlandschap met molen 50x70cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 250 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk staand op vergulde houten console Cond.: G

Bronzen klok, porselein
Resultaat: 250 EUR

Grote vuurvergulde Franse pendule met porseleinen wijzerplaat en plaquette. 8-Daags uurwerk (gestempeld) in zeer goede staat 51x32x14cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 250 EUR

Friese staartklok met eiken kast 19e eeuw. Origineel handbeschilderde wijzerplaat met wintergezichten en bloemen. Uurwerk heeft wekkerfunctie 140x36x21cm. Cond.: G

Hollandse meidenkast
Resultaat: 250 EUR

Hollands mahoniehouten fineer biedermeier kast met lade ca. 1880 in zeer goede staat 171x113x40cm. Cond.:G

Frans eiken boekenkast
Resultaat: 250 EUR

Franse vitrine opzetkast, noten onderkast en eikenhouten opzet. De kast bevindt zich in goede ongerestaureerde staat met koperen scharnieren en beslag Eind 18e eeuw. 245x50x146cm. Cond.: G

Twentse dekenkist
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Twents tuigkist met gestoken panelen, twee opbergruimten binnen, plat deksel en origineel sleutelbeslag (slot mist), Oudere restauratie 82x180x74cm. Cond.: G

Bronzen figuur
Resultaat: 250 EUR

Zeldzaam bronzen eind 19e eeuws beeld voorstellend: Heilige drie-eenheid, God de vader met tiara, de Heilige geest als duif en Jezus afgebeeld als het lam Gods op het boek met de 7 zegels. Met rest-vu...

Vrouw in gewaad
Resultaat: 250 EUR

Groot bronzen figuur 19e eeuw voorstellend een vrouw in gewaad met drietand, opschrift "De Zee". Achter mist een stukje 67x22x24cm. Cond.: R

Degen in schede, messing greep
Resultaat: 240 EUR

19e Eeuwse degen met bewerkte handgreep en gegraveerd lemmet. Origineel lederen schede, in zeer goede staat Cond.: G

Voorlader, 18e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Enkelloops voorlader met koperwerk 18e eeuw in mooie originele staat. Kolf bevat lichte wormbeval. 140cm. Cond.: G

Lenzkirch tafelklokje
Resultaat: 240 EUR

Lenzkirch notenhouten tafelklok met gegraveerde wijzerplaat ca. 1890 in goede staat, 29x21x18cm. Cond.: G

3-Delige marmeren pendule
Resultaat: 240 EUR

3-Delig zwart marmeren pendulestel met 8-daags uurwerk ca. 1890 en emaille wijzerplaat. Licht beschadigd 33x28x15cm. en 14xø16cm. Cond.: G

Groen onyx pendule
Resultaat: 240 EUR

Prachtige groene onyx pendule Frankrijk ca. 1890 met compositie figgur van een vrouw met kruik. In zeer goede staat 38x25x17cm. Cond.: G

Kast met zijstukken
Resultaat: 240 EUR

Duitse 3-deurs vitrinekast ca. 1890, mahoneifineer met zuilen en snijwerk. 2 Zijdeurtjes met snijwerk (licht beschadigd) 173x105x42cm. Cond.: G

Hoekkastje
Resultaat: 240 EUR

Wortelnoten halfrond hoekkastje, binnenwerk voor flessen en glazenophanging. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 100x62x47cm. Cond.: G

Fijn handgeknoopt tapijt
Resultaat: 240 EUR

Groot oud Perzisch handgeknoopt tapijt (fijn) met diverse kleuren. Shagarkan 230x140cm. Cond.: G

Heriz, Perzisch tapijt
Resultaat: 240 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch tapijt Heriz, mooi van kleur 356x260cm. Cond.: G

Groot handgeknoopt tapijt
Resultaat: 235 EUR

Groot oud Perzisch handgeknoopt tapijt, gereinigd, camel Buchara 264x188cm. Cond.: G

Gesigneerd Schelfhout
Resultaat: 230 EUR

Gesigneerd A. Schelfhout, olieverf op paneel, Hollands ijsvermaak 16x10cm. Cond.: G

H.M. Savry
Resultaat: 230 EUR

Hendrik Martinus Frederik Georg Savry, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht bij avond 30x35cm. Cond.: G