10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Bronzen beeld
Startprijs 500 EUR

2 Samac beelden
Resultaat: 45 EUR

Elfenfiguur, compositie
Resultaat: 90 EUR

Elfenfiguur ca. 1880 Frankrijk van compositie metaal (par Moreau), gesigneerd Rancoulet H.: 60cm. Cond.: G

Sculptuur
Resultaat: 50 EUR

Groot Afrikaans bronzen beeld, voorstellend 3 Afrikaanse figuren staand naast elkaar 20e eeuw 44x7x7cm. Cond.: G

Compositie metalen figuur
Resultaat: 40 EUR

Compositie metalen figuur van een jongen met manden op marmeren sokkel ca. 1890 H.: 36cm. Cond.: G

Bronzen haas
Resultaat: 120 EUR

Bronzen haas gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon 33x30x7cm. Cond.: U

2 Glazen vazen
Resultaat: 330 EUR

Copier vaas
Resultaat: 25 EUR

Copier Leerdam, vaasje
Geen vanafprijs

Copier Leerdam glazen groene vaas 2e helft 20e eeuw 9,5xø10cm. Cond.: G

Gegraveerde karaf, monogram
Startprijs 60 EUR

Prachtige gegraveerde mondgeblazen kristallen karaf 19e eeuw, rondom gegraveerd met bloemen en initialen 28xø15cm. Cond.: G

Kristallen coupe
Resultaat: 50 EUR

Zwaar kristallen facetgeslepen dekselcoupe 19e-20e eeuw 30xø16cm. Cond.: G