10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Opdenoff, zeegezicht 1032
Opdenoff, zeegezicht
Startprijs 8.000 EUR
Dommelshuizen, zeegezicht 1000
Dommelshuizen, zeegezicht
Startprijs 8.000 EUR
Amsterdams staand horloge 3528
Amsterdams staand horloge
Startprijs 6.000 EUR
Amsterdamse staartklok, 18e eeuw 3503
Amsterdamse staartklok, 18e eeuw
Startprijs 5.000 EUR
Ton Schulten 1001
Ton Schulten

7.500 EUR

Ring WG diam.hart 3
Ring WG diam.hart
Startprijs 3.900 EUR
Vuurvergulde klok (Amor) 3502
Vuurvergulde klok (Amor)
Startprijs 3.750 EUR
Duitse Hamburger Schapp 4002
Duitse Hamburger Schapp

3.400 EUR

Italiaans schilderij op paneel 1022
Italiaans schilderij op paneel
Startprijs 3.500 EUR
Jan Rijlaarsdam 1044
Jan Rijlaarsdam
Startprijs 3.000 EUR
Wortelnoten kabinet 4013
Wortelnoten kabinet
Startprijs 2.500 EUR
Schilderij, Evert Moll 1107
Schilderij, Evert Moll
Startprijs 2.500 EUR
Radslot geweer 2708
Radslot geweer

2.205 EUR

Louis Seize commode 4003
Louis Seize commode
Startprijs 2.200 EUR
Monumentale Franse pendule 3565
Monumentale Franse pendule

2.200 EUR

F. van Kregten 1011
F. van Kregten
Startprijs 2.000 EUR
Johan Dijkstra '54 1003
Johan Dijkstra '54
Startprijs 2.000 EUR
Dubbelloops jachtgeweer, damast M. Mach 2734
Dubbelloops jachtgeweer, damast M. Mach
Startprijs 1.950 EUR
5-Kaars kandelaar 167
5-Kaars kandelaar
Startprijs 1.900 EUR
2x 3-Kaars kandelaar 166
2x 3-Kaars kandelaar
Startprijs 1.900 EUR
3-Delig servies op dienblad 17
3-Delig servies op dienblad
Startprijs 1.900 EUR
Vuurvergulde Empire pendule 3523
Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.800 EUR
Empire pendule ca. 1810 3514
Empire pendule ca. 1810
Startprijs 1.800 EUR
Schilderij, Poussin 1005
Schilderij, Poussin
Startprijs 1.800 EUR