Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Radslot geweer 2708
Radslot geweer

Resultaat:

2.205 EUR

Dubbelloops jachtgeweer, damast M. Mach 2734
Dubbelloops jachtgeweer, damast M. Mach
Startprijs 1.950 EUR
Verkocht
Winchester 2720
Winchester

Resultaat:

1.750 EUR

Beulsbijl, 16e eeuw 2700
Beulsbijl, 16e eeuw
Startprijs 1.750 EUR
2-Loops revolver, Engels 2742
2-Loops revolver, Engels
Startprijs 690 EUR
Verkocht
Belgisch 4-loops revolver 2738
Belgisch 4-loops revolver

Resultaat:

535 EUR

Penvuur dubbelloops, damastloop 2716
Penvuur dubbelloops, damastloop
Startprijs 575 EUR
Dubbelloops penvuur jachtgeweer 2709
Dubbelloops penvuur jachtgeweer
Startprijs 520 EUR
Verkocht
Wapen 2752
Wapen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Enkelloops, voorlader 2749
Enkelloops, voorlader

Resultaat:

500 EUR

Dubbelloops, groot 2703
Dubbelloops, groot
Startprijs 480 EUR
Dubbelloops jachtgeweer, damast 2726
Dubbelloops jachtgeweer, damast
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Enkelloops voorlader 2746
Enkelloops voorlader

Resultaat:

440 EUR

Dubbelloops jachtgeweer, Husqvarna 2730
Dubbelloops jachtgeweer, Husqvarna
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Dubbelloops, voorlader, hertekop 2747
Dubbelloops, voorlader, hertekop

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Koppel pistolen 2712
Koppel pistolen

Resultaat:

310 EUR

Stel zwaarden, 18e eeuw 2773
Stel zwaarden, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Penvuur, tweeloops 2743
Penvuur, tweeloops
Startprijs 250 EUR
Damesgeweer 2713
Damesgeweer
Startprijs 240 EUR
Dubbelloops, klein 2722
Dubbelloops, klein
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Dolk, hakenkruis 2780
Dolk, hakenkruis

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Dolk, 2779
Dolk,

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Dolk, hakenkruis 2778
Dolk, hakenkruis

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Kromzwaard 2737
Kromzwaard

Resultaat:

1.200 EUR