10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Bronzen figuur 5003
Bronzen figuur

250 EUR

Bronzen beeld 5135
Bronzen beeld
Startprijs 1.000 EUR
Bronzen hertenkoppel 5009
Bronzen hertenkoppel
Startprijs 625 EUR
Bronzen beeld 5136
Bronzen beeld
Startprijs 500 EUR
2 Houten beelden ca. 1800 5132
2 Houten beelden ca. 1800
Startprijs 500 EUR
Bronzen figuur, danseres 5144
Bronzen figuur, danseres
Startprijs 450 EUR
Albasten figuur 5133
Albasten figuur
Startprijs 380 EUR
Jugendstil kan 5005
Jugendstil kan
Startprijs 360 EUR
Bronzen beeld, F. Nachtmann 5123
Bronzen beeld, F. Nachtmann

315 EUR

2 Kerkelijke beelden 5006
2 Kerkelijke beelden
Startprijs 350 EUR
Kopergeslagen engelenhoofd 5134
Kopergeslagen engelenhoofd
Startprijs 300 EUR
Bronzen beeld, man met putti 5131
Bronzen beeld, man met putti
Startprijs 300 EUR
Bronzen beeld, putto 5110
Bronzen beeld, putto
Startprijs 300 EUR
Bronzen paardenhoofd 5102
Bronzen paardenhoofd

350 EUR

Bronzen beeld, Deeriot 5018
Bronzen beeld, Deeriot
Startprijs 300 EUR
Bronzen sculptuur 5007
Bronzen sculptuur
Startprijs 300 EUR
Vergulde Quan Yin 5040
Vergulde Quan Yin

275 EUR

Vrouw in gewaad 5141
Vrouw in gewaad

250 EUR

Bronzen beeld, Jezus 5114
Bronzen beeld, Jezus
Startprijs 250 EUR
Marmeren wasbak + figuur 5074
Marmeren wasbak + figuur
Startprijs 250 EUR
Oosters beeld, India 5037
Oosters beeld, India
Startprijs 250 EUR
2 Kandelaren met figuren 5130
2 Kandelaren met figuren
Startprijs 240 EUR
Beeld, 17e eeuw 5000
Beeld, 17e eeuw
Startprijs 220 EUR
Bronzen beeld, Beck 5124
Bronzen beeld, Beck

180 EUR